Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבצע של 2+2 לצמיגים באוטו דיפו - שאלה.

SUBI4
שימו לב! השרשור הזה בן 6987 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איך ב 415? לי נאמר בפרוש שהמחיר קבוע ולא יורדים אפילו שקל מ 500 ש"ח לזוג.

חוץ מזה, איך הדגם של יוקהומה שהם מוכרים? ראיתי שכתוב על היוקוהומה 82H ועל הטיפון היה כתוב 82T....מה עומד מאחורי זה?

לפי מה שאתה אומר, 800 ש"ח 4 צמיגים של יוקהומה יפניים כולל איזון והרכבה - נראה לי עיסקה משתלמת ביותר, מתיי קנית? ובאיזו מידה מדובר?

איזה דגם של יוקוהמה? יש כמה דגמים.

אנחנו רכשנו באוטודיפו רביעיית יוקוהמה v500 ב-1100 ש"ח (185/60/14)...

בפנצ'ריות רצו 300 - 350 לצמיג!.. להגיד שאוטודיפו גנבים - לא תמיד נכון.

T = עד 190 קמ"ש.

H = עד 210 קמ"ש.

לא להתקרב לטייפון - סתם ג'אנק.

יוקוהמה צמיגים מצויינים.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע את סוג הצמיגים כי אבא שלי קנה אותם וגם זה לא ממש מעניין אותי. העיקר שהצמיגים יחזיקו את האוטו כי אני לא עושה תחרויות או נוסע בצורה ספורטיבית על בסיס קבוע.

כל צמיג אחר היה מספיק לי משום כי אני יודע שהוא יחזיק עם שחיקה מינימלית ל4 שנים כי כשהייתה בעיה עם הצמיג אחרי חודש חזרתי לאוטודיפו והם החליפו לי את שני הצמיגים כי רבתי עם המנהל ואמרתי לו שלא שמים שני צמיגים שונים על אותו סרן(למדתי את זה בפורום:-) ). אז לפי דעתי הקנייה הייתה מוצלחת, שום פאנצרמאכר לא היה מחליף לי את שני הצמיגים אחרי חודש.

תמונות של הבובה http://Ami18.pic.co.il :razz:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם לדוגמא קנינו שבוע שעבר 4 צמיגים יוקוהמה שטח ב-500 שקל לצמיג אצל אחד בפתח-תקווה באוטו דיפו רצו על אחד 1200 כלומר שניים ב-2400 והשניים כאילו במתנה. אני שלמתי 2000 ולא חרטטו אותי שזה 2+2

מסקנה:אוטו דיפו עובדים עלינו שזה 2+2 והמחירים שלהם הכי יקרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6987 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...