Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שכירת רכב בארה"ב בספטמבר

Yurgus Mytullus
שימו לב! השרשור הזה בן 2068 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מתכנן לשכור רכב לשבועיים בארה"ב בספטמבר, איסוף בסאן-פרנסיסקו והחזרה בלאס-וגאס.

מחפש משהו בסגנון של מוסטנג או קאמרו פתוחות והמחיר הכי זול שהצלחתי למצוא בינתיים הוא דרך האתר של AVIS בארץ - 840 דולר (60 דולר ליום) - אבל רשום שהרכב לא זמין בתאריכים הספציפיים שאני מחפש. בשאר המקומות המחיר עולה ל-100 דולר ליום ויותר...

ראיתי את השרשור הזה, מלפני שנתיים, שם מדובר על מחירים של בערך 20 דולר ליום, אבל כשההזמנות ברגע האחרון (ימים בודדים לפני תאריך ההשכרה).

יש למישהו טיפים עדכניים על מחירים, מתי הכי משתלם להזמין ומאיפה?

האם יש אתרים שעוקבים אחרי מחירי השכרת רכבים (בסגנון camelcamelcamel או keepa לאמאזון) ושולחים התרעה למייל?

תודה מראש! :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניח שבדקת בהרץ? מחירים בכל החברות יכולים לרדת קרוב יותר לתאריך ההשכרה (אני תמיד ממשיך לבדוק גם לאחר שהזמנתי אם זה הרבה זמן מראש), אבל בהחלט יכולים גם לעלות, ואם כמו שאתה אומר אתה מחפש משהו ספציפי, אתה בהחלט עלול להתאכזב ולגלות שאין זמינות. חייב לציין שאני ששכרתי לא מעט בארה״ב, ומעולם לא ראיתי מחיר של $20 או קרוב אפילו לרכבים כמו שאתה מחפש.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשחיפשתי בזמנו נתקלתי במחירים נמוכים אולי לא 20$ אבל קרוב, מה שכן זה תמיד היה בלי הביטוח, ומחברות פחות מומלצות (בעיקר תקף למצב הרכבים שהבנתי שלא זהה בכל החברות).

אם תיקח רכב עם ביטוח (לא ממליץ לך להסתכן ולא לקחת), אני בספק רב מאוד אם תמצא מוסטנג ב20$ או קרוב לכך.

60$ ליום הוא מחיר טוב אם כולל כיסוי ביטוחי מלא וזה בערך ממה ששילמתי בעצמי לפני שנה.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב לגבי ״קנס״ על החזרת הרכב בתחנה/מדינה אחרת.

עד כמה שאני יודע רק Alamo מאפשרים זאת ובעיקר בין קליפורניה ונבדה ללא קנס כלשהו.

אני שכרתי לפני כשנתיים דרכם רכב מהקטגוריה הנ״ל ב-LAX.

את העסקה ביצעתי דרך easyterra וחברת ההשכרה הייתה בפועל Alamo.

העלות ל-10 ימים הייתה בין 50-60$ ליום כולל כל הביטוחים.

מאוד אהבתי ספציפית ב-Alamo ששולחים אותך למגרש לבחור את הרכב שבא לך (המפתחות בפנים,כנס וסע),במקרה שלי היו מוסטאנגים v6/ecoboost,קאמרו v6 ,צ׳אלנג׳ר v6 וניסאן Z370.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בדולר ובאלבר לא רצו דרופ אוף (תשלום על החזרה במקום אחר) שביקשתי הצעת מחיר להשכרה של מוסטאנג או קמארו מלוס אנג'לס ללאס וגאס.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נאמן לסיקסט, אבל גם שוכר מnational פה ושם.

ממליץ לסגור עם תשלום באיסוף ולבדוק כל הזמן, מחירים יורדים על בסיס קבוע, בדרך כלל אני משיג את המחירים הטובים ביותר יומיים שלושה לפני האיסוף.

אני סוגר הזמנה ותמיד בודק עד לאיסוף, תמיד אני מוצא מחיר זול יותר.

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד צריך לשים לב. בארה״ב לא חייבים לשכור רכב עם ביטוח (כי פעמים רבות לנהג יש ביטוח משל עצמו שמכסה אותו גם ברכב שכור). באירופה לדוגמא כששוכרים רכב תמיד יש CDW LDW כלול במחיר ההשכרה.

אם תלך לאתר של החברת השכרה ותחפש רכב כתושב ארצות הברית או כתושב ישראל, תקבל מחיר שונה לגמרי - בעיקר בגלל ההבדל בביטוח (כישראלי יתווספו לך הביטוחים להשכרה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גאריכו - ממש לא LDW (שזה lane departure warning או מובילאיי ומקביליו).

אבל CDW (ורצוי super CDW כדי לצמצם השתתפות עצמית למינינום), TP (ביטוח גניבות) ויש מדינות עם כל מיני המצאות - למשל באיסלנד יש ביטוח נפרד לפגיעות חצץ (שנפוצות שם מאד), לנזקי חול ואפר (השילוב של אפר וולקני והרוחות העזות של איסלנד יכול לגרום בקלות טוטאל, וגם עם הביטוח יש השתתפות עצמית של אלפי אירו), ואני לא בטוח שאים גם ביטוח רוחות (פתיחת דלת בכיוון הלא נכון ברוחות החזקות השוררות שם לפעמים יכולה לגרום נזק עד כדי עיקום קורות), ועוד כהנה וכהנה המצאות שמכניסות לחברות ההשכרה הרבה כסף, ועדיין מומלץ מאד לא לוותר על הכיסויים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גאריכו - ממש לא LDW (שזה lane departure warning או מובילאיי ומקביליו)

ועוד איך LDW...

וזה אותו ביטוח כמו CDW (loss במקום Collision)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השכרה של רכבים מאנשים פרטים ובזול יש לך אתר https://turo.com

טורו ושירותים דומים לו מחייבים איסוף הרכב והחזרתו באותו המקום, כי זה רכב של אדם פרטי, אין לו סניפים במקומות אחרים. היתרון בטורו הוא שאתה יכול לדעת מראש בדיוק איזה רכב תקבל ואתה יכול לבחור רכבים שלא תמצא בחברות השכרה רגילות. רוצה לשכור למבורגיני? אין בעיה. טסלה? הולך. פרארי קלאסית? גם יש. כמובן זה עולה בהתאם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפעם הרשונה בה אני נתקל במונח. אבל כנראה שבכל מדינה יש מינוח שונה. לשים לב שמדובר ב-waiver (ויתור) ולא על ביטוח.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי טורו,אני לא בטוח שתייר יכול/כדאי לו להשתמש בשירות הזה,שכן מדובר ברכבים של אנשים פרטיים והביטוח של הרכבים בארה"ב שונה לחלוטין ממה שאנחנו מכירים בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי טורו,אני לא בטוח שתייר יכול/כדאי לו להשתמש בשירות הזה,שכן מדובר ברכבים של אנשים פרטיים והביטוח של הרכבים בארה"ב שונה לחלוטין ממה שאנחנו מכירים בארץ.

לפי האתר שלהם, תירים יכולים להשתמש בשרות אם כי כמו שזה מנוסח נראה שזה נתון לשיקול הדעת של החברה ו/או בעלי הרכב. צריך להיות מעל גיל 21 (אבל כל זה גם ברוב חברות ההשכרה).

https://support.turo.com/hc/en-us/articles/203991110-What-if-my-driver-s-license-was-not-issued-in-the-US-Canada-or-Germany-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2068 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...