Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי^2: MX-5 ND RF 17 // Tiguan SE 18

oryo
שימו לב! השרשור הזה בן 2031 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם אני סוף סוף קיבלתי את הלוחיות שהזמנתי, רק צריך למצוא זמן ללכת למשרד הרישוי לאסוף אותן.

לאחר 8 חודשים של המתנה, סוף סוף קיבלתי את לוחית הרישוי שהזמנתי - רק חבל שזה בדיוק בסופ״ש בו אני עוזב את קליפורניה... (עובר לאוסטין, טקסס)

[ATTACH=CONFIG]507897[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]507898[/ATTACH]

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
  • תגובות 117
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בשבוע שעבר הצטרף חבר חדש למשפחה, המקביל למיאטה בעולם הדו"ג - נינג'ה 300

הנינג'ה אופנוע קטן ובסיסי, הבטחתי לעצמי שלא לרכוב עליו "יותר מדי" אבל לבינתיים קצת קשה להתאפק כי הוא ממש מהנה. לא חזק מדי, אבל בהחלט זריז, המון הנאה.

מאז ומתמיד רציתי אופנוע, אבל לא רכשתי בגלל החשש מתרבות הנהיגה המקומית. כעת במקום בו אני גר (אוסטין, טקסס) תרבות הנהיגה נינוחה בהרבה - אז החלטתי שהגיע הזמן להתפנק.

חווית הרכיבה היא עולם אחר - אופנוע קטן ומצ'וקמק מצליח לייצר רמות פאן המקבילות (ואף עולות) על רכבים רציניים בהרבה... ואחד היתרונות הוא שאין צורך "להתחרע" בשביל להגיע לשם, בדומה למיאטה, אפשר להינות המון גם במהירויות חוקיות. הבעיה היא שאופנוע מטבע הדברים מהווה סכנה רצינית בסדר גודל (או שניים) ולכן אני מקפיד שלא להגזים, וכמובן לרכוב עם מיגון רציני ואיכותי.

השבוע עברתי סוף סוף לבית עם גראז', וכמובן שעוד לפני המעבר הזמנתי מכונת שטיפה ותותח קצף. היום חנכתי אותם לראשונה וזה היה תענוג, השטיפה היתה קלה ומהירה ומקווה שכעת אוכל לתחזק את הרכבים בצורה טובה יותר, בעיקר תודות לכך שהם כמעט תמיד יהיו במקום מקורה.

בשבוע הבא איישר את האופנוע, כאשר אחליף לו שרשרת, שמן, ועוד כמה שטויות. IMG-20180828-WA0003.jpegIMG_20180903_123326.jpegIMG_20180903_123544.jpegIMG_20180903_215315_063.jpeg

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיי את החלום האמריקאי. תהנה ותעיף את האופנוע לפני שהוא יעיף אותך.

מאזדה מיאטה 2008 משופרת לנפש

פורד פיאסטה 2016 למבצעים מיוחדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר מזמן הבנתי שכל שוק ותרבות אחזקת הרכבים מיועדים לאנשים כאלו שיש מקום מסודר לבצע את זה.

לא חנייה בבניין ולא לצד המדרכה או באיזה חניון.

מקום מסודר עם שקע כוח ונקודת מים. עדיף מקום מקורה כמו גראז'.

לא מבין איך העזת בכלל בבית הראשון לקחת מקום בלי גראז' - אבל העיקר שתיקנת את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו ירד לי האסימון. אז קודם כל תהנה! בקרוב נהיה סוג של שכנים. לגבי האופנוע- עשית את הרישיון שם? אם כן, ספר על התהליך. אם לא, ספר על התהליך של הוצאת הרישיון המקומי. יש לי רישיון גם לאופנוע והשאלה האם אני צריך לבצע טסט גם לאופנוע במידה ואני רוצה להוציא רישיון מקומי(כמו ברכב בעצם)?

תהנה ושמור על עצמך. באופנוע מקדם הדרמה מתחיל ממהירויות נמוכות משמעותית ועל מנת לקבל את אותו הריגוש ברכב אכן צריך רכב מיוחד. ברגע שאעבור ואסתדר קצת על עצמי אני חושב גם על אופנוע אבל שטח(או דו"ש צנוע).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנפקתי את הרשיון בקליפורניה, אני לא יודע מהן הדרישות ע"מ לקבל רשיון אופנוע לאחר שהיה בידיך רשיון ממדינה אחרת.

כשעברתי לטקסס, לא נדרשתי לבצע אף מבחן מחדש, הרשיון הומר מיידית עקב הסכם בין הסטייטס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין איך העזת בכלל בבית הראשון לקחת מקום בלי גראז' - אבל העיקר שתיקנת את זה.

תאמין לי שרציתי... אבל בעמק הסיליקון, בית עם גראז׳ היה מחוץ לתקציב :mm_cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אתה עושה את הדברים הנכונים.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לוקח איתי, צריך לטפל ברישום אבל זה בגדר בירוקרטיה, בפועל אחוז המיסוי בטקסס נמוך יותר אז מסתמן שאשלם פחות כסף כל חודש.

למיטב ידיעתי, מי שמעוניין לצאת מחוזה ליס בד״כ עושה זאת ע״י מציאת אדם אחר שייקח את הליס - אני מניח (לפי אינטואיציה, טל״ח) שעבור יציאה מוחלטת מה שקורה זה מעין שקלול של ״תשלם את שארית החוב, ואנחנו ניתן לך את מה שהרכב שווה עבורנו בטרייד כרגע״, מה שאומר ״קנס״ של כמה מאות (אלפי?) דולרים. אחד החסרונות המרכזיים של עסקת ליס זה חוסר הגמישות במידה ויש לבצע יציאה מוקדמת.

יש לנו זוג חברים שמאוד רצו לקחת מאיתנו את הרכב, שקלתי לעשות איזה מהלך כזה ולהשתדרג לסטלביו / GLA / X1 / 40XC - אבל החלטתי שאין בכך טעם היות ואנחנו מאוד מרוצים מהטיגואן, ויש די והותר הוצאות כרגע... מקווה שאשתי תרים את העסק שלה פה ואחרי שקצת תתייצב נשדרג אותה למשהו עם יותר ׳נוכחות׳, היות וזה בעל משמעות לתחום שלה (אדריכלות / עיצוב פנים / פיקסרז).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש על הנינג'ה. הבעיות שלי עם אמריקה ואופנועים הן נהגים שיכורים, כבישים רחבים שמקשים מאוד על מיקוד (קשה למוח לקלוט מה קורה בכביש עירונים עם שלושה נתיבים לכל כיוון) ומעבר ליברלי מאוד באור אדום - כולן בעיות נדירות בארץ. כמובן שיש הרבה יתרונות אחרים. שמור על עצמך...

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
תשמע, לא בא לי לקרוא את כל השרשור... על הסיבוב בC63 כתבת?

ד"א, כבר עשיתי 5800 מייל על המרצדס, אתה מבין למה אני מחליף רכבים כמו גרביים?!

Sent from my FRD-L04 using Tapatalk

מצטער על ההקפצה אבל תוך כדי שיטוטים בדיונים ישנים מצאתי תגובה של משתמש די מפורסם שהצחיקה אותי מאוד. במה הוא התעסק אז ובמה הוא מתעסק היום... אור אם תישאר שם מספיק זמן אולי בעוד 10 שנים נוכל לעשות את זה גם לך.

vy9v7o.jpg

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מאז הנינג׳ה, המזדה מקבלת פחות ופחות תשומת לב... :shock:

אתמול יצאתי עם שני קולגות לרכיבה באזור יפייפה: כבישים מפותלים על שפת אגם, ריקים מתעבורה ופסטורליים לגמרי.

הנינג׳ה אמנם דל נפח (המכונאי שלי קרא לו scooter), אבל יודע למשוך יפה מאוד. עד לאזור ה90 מל״ש מדובר בכלי זריז ותגובתי, ולאחר ששדרגתי לו את האגזוז לגוף קרבון קטן - הוא סוף סוף מהנה לשמיעה. פצפוצים ופליצלוצים מבלי להעיר את השכנים!

האופנוע הגיע מבעלים פחות פדאנט, כך שהשרשרת היתה מלאת חלודה והשמן עדיין היה מקורי. מנגד, הוא עבר רק 3,000 מיילים עד שהגיע אלי ונראה שלעולם לא נפל (אין שריטות / מכות וכו׳) - אז כעת לאחר יישור קו שכלל שמן, פילטר, שרשרת (קוגים לא דרשו החלפה) יוצא שכל הסיפור עלה לי קצת פחות מ$3,000 (לא כולל אבזור הגנה). בדיחה...

המיאטה לבינתיים קיבלה שכבת הכנה לחורף מבית מנזרנה, אני מניח שיש לי עוד חודש +/- עם הנינג׳ה לפני שהוא נכנס לתקופת יובש בגראג׳ עד שיעבור החורף. לא מתכנן לרכוב בגשם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2031 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...