Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולקסווגן קליפורניה - מבחן דרך

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2303 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוףףף אתה

ראשית כבוד ל'צמפיון שמביאים את הרכב הזה.

בגדול , שני כלי רכב במחיר של אחד לא זול.

ניתן להתנייד עימו בקלות יחסית ביום יום, ובסופ"ש לנצל את העבירות ולהתרחק מן ההמון הסואן ואת המלון שבו.

בין כל הפיצ'רים שלו , שירותים יש?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני תוהה על עניין אחר לגמרי. מי הגאון בפולקסווגן שתיכנן את הזוית של מסך המולטימדיה?

בעבודה יש לנו טרנספורטר חדש למדיי ולתפעל את הדבר הזה באור יום זה על גבול הבלתי אפשרי.

ואם נחזור לדיון הספציפי.

קמפרים בכלל נשמעים כמו דבר מיותר בארץ אבל השמועות אומרות שיש לא מעט (טוב נו, כן מעט, אבל יותר ממה שנדמה) כאלו שמסתובבים בארץ. הנקודה היא שאם הקליפורניה טוב רק לזוג אז הוא די מיותר בארץ של 3.1 ילדים למשפחה. זאת אומרת שמצד אחד יש שוק אבל מצד שני השוק המצומצם מראש הופך לאינפיניטסימלי.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם שמים רגע את המגניבות והמסורת של הטרנספורטר בצד

לא אמרת כלום.

מאז שהוצגה בשנת בשנת 50', היתה הטרנספורטר המסחרית הטובה ביותר, והיחידה שלא הענישה את הנהג, אלא ההיפך.

עד מהרה הבינו בפולקסווגן את הפוטנציאל הגלו במכונית, והוציאו גרסאות נוסעים מאובזרות, שלא רק שנמכרו היטב, אלא הפכו מסחרית אפרורית למכונית מושכת.

וזה תמיד היה סוד קסמה של הטרנספורטר, והקליפורניה ממשיכה אותו.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מגניב, קוריוז בארץ שכנראה הגיע כי היצרן הכריח את היבואן או כמקדם מכירות.

ההצדקה היחידה שאני יכול לדמיין לדבר כזה - זה במידה ומישהו חושב עסקית על לרכוש רכב כזה ולהשכיר אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם שמים רגע את המגניבות והמסורת של הטרנספורטר בצד,

בהנחה וכל שחפצה נפשך זה ביכולת לנסוע בשטח עם רכב מאובזר ללינת שטח וקאמפינג,

יש דרכים הרבה יותר זולות לעשות את זה.

כן, לקחת כל וואן אחרת ולזווד אותה.

לדוגמא וואנדורה/סוואנה/אקונוליין, שבעיניי יותר מגניבות מכל הטרנספורטרים ביחד.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט מגניב, חבל שהארץ שלנו ככ קטנה וזה גורם למיצוי מהיר של רכב כזה (אלא אם כן רבת עם האישה ולא בא לך לישון בסלון).

יהיה מאוד מאוד מעניין אם יצוצו כמה כאלה להשכרה למס' ימים, יכול להיות נחמד מאוד לקחת אחת כזו לשבוע בכל הארץ.

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה של הדבר הזה מסתכמת בשני דברים:

1. צפוף.

2. אין שירותים.

עם הצפיפות עוד ניתן להסתדר, אבל אם מישהו יוצא לקמפינג עם רכב שעולה חצי מליון ש"ח, הדבר האחרון שהוא ירצה זה להשתמש בשירותים בחיק הטבע - ואם מישהו לא מתפנק, אז שיקנה טרנספורטר רגיל, יזרוק מזרון מאחורה ואת האוכל בצידנית, ויאללה לדרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, כפי שכתבו לפניי, מגניב בטירוף ומה-זה בא לי כזה...

לדודים השויצריים שלי היה דגם מקביל בתחילת שנות התשעים, חרשו בו את אירופה אחרי שהילדים גדלו או משהו כזה. בניגוד לגג המתקפל המתוחכם שמוצג כאן, שם זה פשוט היה תוספת קשיחה.

בנוגע לטרנספורטר, על כל גרסאותיו - הוא לא מופיע כמעט בשום מבחן רכב מסיבות לא ברורות (יבואן לא משחרר להדגמה או משהו כזה?) אבל מהיום הראשון שעברו שם למנוע קדמי במקום מרכזי, מדובר במסחרית נוחה להפליא שיכולה גם אז וגם היום לתת פייט לכל משפחתית. מתלים טובים ומנועים בריאים, יחד עם תג מחיר גבוה מאוד גם לגרסאות הערומות, למרבה הצער.

האמריקאים לקחו את הקונספט לכיוון שונה לגמרי, שם מדובר במשאיות עם בית שלם על גלגלים. יום אחד, יום אחד...

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רצה הגורל ובגלל סיבות מסחריות לחלוטין יש לי אוטובוס קראוון בחניה.

הפעמים הבודדות שיצא לי לבלות איתו עם המשפחה בסופי שבוע היו הפיקניקים הכי מדליקים בארץ - באחריות.

אבל הוא גדול ומסורבל ועם צריכת דלק של אוטובוס. ובינינו, שירותים ומקלחת צמודים הם nice to have אבל לא חובה [emoji3]

הקליפורניה עושה את כל זה, רק הרבה הרבה יותר טוב. יופי של צעצוע למשפחה המפונקת.

עוד 4-5 שנים אני מתחיל לחפש אותו בלוחות

Sent from my MicroTAC 9800X using Tapatalk

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר במסחרית נוחה להפליא שיכולה גם אז וגם היום לתת פייט לכל משפחתית

אולי הטרנספורטר הספציפית הזאת כן.

כשחזרתי מטרנספורטר T6 סטנדרטית למיצובישי לנסר קלאסיק שהייתה לי אז, הרגשתי כאילו אני במרצדס.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולם לא חשבתי שאני אכתוב את המשפט הבא במבחן על מכונית, אבל המיטה של הקליפורניה מאוד נוחה.

זה משפט המפתח של המבחן. רכב מגניב אבל לא לארץ. אבל גם לא בארץ הייתי הולך על קאמפר בגודל מלא.

תמונות יותר ממדהימות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^

הראש שלך עובד טוב אבל לא טוב מאוד.

במחיר של אחד ( לא זול ) אתה מקבל שניים

רכב ליום יום , ורכב לטיולים עם שינה בטבע / מחנה קמפינג .

שום דבר ברכב הזה לא מצויין אבל המכלול הוא טוב מאוד.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרת כלום.

מאז שהוצגה בשנת בשנת 50', היתה הטרנספורטר המסחרית הטובה ביותר, והיחידה שלא הענישה את הנהג, אלא ההיפך.

עד מהרה הבינו בפולקסווגן את הפוטנציאל הגלו במכונית, והוציאו גרסאות נוסעים מאובזרות, שלא רק שנמכרו היטב, אלא הפכו מסחרית אפרורית למכונית מושכת.

וזה תמיד היה סוד קסמה של הטרנספורטר, והקליפורניה ממשיכה אותו.

נסעתי על דבל קבינה בתחילת שנות השבעים

סכנת נפשות ברוח צד

משטח הטענה גבוה בגלל מיקום המנוע מאחור.

מנועים עם קירור אוויר , שהיו מסיימים את חייהם יחסית מהר

היית בא למוסך היה להם על המדף מלאי של מנועים משופצים ששופצו במפעל אלייד בבית שמש, תוך שעתיים היית כבר מחוץ למוסך עם חור לא קטן בכיס אבל עם אחריות למנוע המשופץ

תנוחת הגה של נהג אוטובוס , לא נוחה בעליל, אם הרכב עמוס, הגלגלים הקדמיים בקושי במגע עם הכביש.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2303 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...