Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות? השקת שברולט אקווינוקס וטראוורס החדשים

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2351 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ועכשיו, כל הפרטים בכתבה המלאה.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חבל שבחרו במובילאיי באקוונוקס, גם בדגם ״המאובזר״.

מבחינתי זה מוריד לי לגמרי מהרכב הזה.

מבחינת אבזור יש להם כמה דברים מוזרים, כמו קילס מלא או דלת תא מטען חשמלי ותאורת קסנון, ומצד שני חסר כל אבזור בטיחות, או גג שמש (שתופס תאוצה בכמעט כל ג׳יפון חדש).

זה נראה כאילו הם לא ״הולכים עם הזרם״ ובוחרים באבזור שחריג לקבוצה אך לצערי בדרך הם מוותרים על אבזור שהוא בגדר א-ב כיום.

במחיר של 160 תהיה לו תחרות מאוד קשה, בטח שעם חוסרים באבזור.

אני צופה שבעתיד הלא רחוק המחירים יתחילו לרדת ב״מבצעים״ או ב-0 ק״מ..

חבל שלא הביאו את גירסת ה-2 ליטר טורבו 9 הילוכים, אז באמת שהיה להם קלף חזק!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שבחרו במובילאיי באקוונוקס, גם בדגם ״המאובזר״.

מבחינתי זה מוריד לי לגמרי מהרכב הזה.

מבחינת אבזור יש להם כמה דברים מוזרים, כמו קילס מלא או דלת תא מטען חשמלי ותאורת קסנון, ומצד שני חסר כל אבזור בטיחות, או גג שמש (שתופס תאוצה בכמעט כל ג׳יפון חדש).

זה נראה כאילו הם לא ״הולכים עם הזרם״ ובוחרים באבזור שחריג לקבוצה אך לצערי בדרך הם מוותרים על אבזור שהוא בגדר א-ב כיום.

במחיר של 160 תהיה לו תחרות מאוד קשה, בטח שעם חוסרים באבזור.

אני צופה שבעתיד הלא רחוק המחירים יתחילו לרדת ב״מבצעים״ או ב-0 ק״מ..

חבל שלא הביאו את גירסת ה-2 ליטר טורבו 9 הילוכים, אז באמת שהיה להם קלף חזק!

שלום אלון, תאמין לי שאת כל מה שאתה יודע גם היבואן יודע, כנראה שזה האופצייה היחידה הריוחית עבורו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחירים האמיתיים בהם האקווינוקס יימכר לצרכן הפרטי ו/או בליסינג אפס ק"מ, הוא יתחרה בדגמי הבסיס של ג'יפונים אחרים, שגם בהם אין אביזרי בטיחות אקטיבית אבל מנגד הוא מציע אביזרי נוחות רבים יותר, יחידת הנעה חזקה יותר ומרווח פנימי כנראה גדול יותר. ללקוחות שפונים לטווח המחירים הזה האווקווינוקס יכול להוות אלטרנטיבה מעניינת (בהנחה שהוא לא נוסע זוועה ולא נראה שיש רכב כזה היום).

השאלה מה תהיה ירידת הערך שלו בפועל בשקלול ההנחות בהם הוא יימכר, שזו העלות האמיתית של הרכב. מותגים אמריקאיים הם לא הכוס תה של הישראליים, אבל שוק הג'יפונים רותח וייתכן שתהיה לכך השפעה לטובה בשמירת הערך של האווקווינוקס באופן ספיציפי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל צריך להשוות אבטיחים לאבטיחים..

אם אתה מדבר על יד-1 0ק"מ אז גם המתחרים שלו נמצאים שם ובמחירים זולים מאוד, הרבה פחות מ-140Kש"ח.

וזה שג'יפונים ברמת הכניסה לא מציעים אבזור בטיחותי תקני זה ממש לא נכון, חלקם כן וחלקם לא.

הקיה והקשקאי לדוגמה מגיעים עם אבזור בטיחותי מאוד מקיף כבר בגירסת הבסיס הזולה ביותר שלהם (וזולה בכלל).

לגבי ירידת הערך, נו באמת...

יש לו את הסמל המתאים לצניחה חופשית, וגם בקטגוריה הזו זה לא פסח עליהם אם תסתכל על הדגמים הקודמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטרווארס מכוון עיצובית להתחרות באקספלורר.

לא ברור לי למי הם פונים עם העיצוב של האקווינוקס, אמנם הדגם היוצא לא בדיוק תופס את העין אבל הרבה יותר הרמוני (מבחוץ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל צריך להשוות אבטיחים לאבטיחים..

אם אתה מדבר על יד-1 0ק"מ אז גם המתחרים שלו נמצאים שם ובמחירים זולים מאוד, הרבה פחות מ-140Kש"ח.

וזה שג'יפונים ברמת הכניסה לא מציעים אבזור בטיחותי תקני זה ממש לא נכון, חלקם כן וחלקם לא.

הקיה והקשקאי לדוגמה מגיעים עם אבזור בטיחותי מאוד מקיף כבר בגירסת הבסיס הזולה ביותר שלהם (וזולה בכלל).

לגבי ירידת הערך, נו באמת...

יש לו את הסמל המתאים לצניחה חופשית, וגם בקטגוריה הזו זה לא פסח עליהם אם תסתכל על הדגמים הקודמים.

כנראה שהשברולט יוצע בהנחות גדולות יותר מג׳יפונים אחרים ואני מתכוון אבטיחים מול אבטיחים, מהיבואן או ליסינג אפס ק״מ (ההנחות הגדולות על המליבו מהוות אינדיקציה מסויימת), אבל באמת שכחתי שיש ג׳יפונים שכבר בגרסאות הבסיס מציעים אבזור בטיחות אקטיבי ברמה כזאת או אחרת.

לגבי הצניחה החופשית, אני באופן אישי לא הייתי לוקח את הסיכון שהמצנח לא ייפתח, למרות שיכול להיות שהמצנח הרזרבי ייפתח -:)

עריכה אחרונה על ידי green
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הצניחה החופשית, אני באופן אישי לא הייתי לוקח את הסיכון שהמצנח לא ייפתח, למרות שיכול להיות שהמצנח הרזרבי ייפתח -:)

שברולט קפטיבה LTP, ירידת ערך רשמית של 47% בשנה ו-10 חודשים, תענוג...

הרזרבי עשוי עופרת יצוקה. ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שברולט קפטיבה LTP, ירידת ערך רשמית של 47% בשנה ו-10 חודשים, תענוג...

הרזרבי עשוי עופרת יצוקה. ;)

החישוב לא נכון כי הרכב נמכר בפועל בכ30,000 הנחה מהיבואן ישירות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החישוב לא נכון כי הרכב נמכר בפועל בכ30,000 הנחה מהיבואן ישירות!

נמכר במחיר כזה אולי בסוף חייו, לא בשנת 2015/2016.

ספר את זה למי שרכש אותו ב-190,000₪ לפני ״תוספות״, וכן אני מכיר כאלו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2351 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...