Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כסף שעומד ומאבד מערכו - איך למנוע שחיקה?

Matan g
שימו לב! השרשור הזה בן 2384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נניח שהצטבר סכום נאה של כ6 ספרות, כיום הוא יושב בבנק ועושה ריבית

חודשית של כ4 שקלים בחודש. ידוע לי שאם אבחר גם באפיק השקעה

סולידי אוכל לפחות למנוע את שחיקת הכסף.

הסכום צריך להיות נזיל תוך כשנה נניח, בזמן הזה הייתי רוצה לראות נניח 2 אחוז רווח או יותר אם ניתן. האם זה ריאלי?

פניתי לבתי השקעות אך העמלות שם גבוהות והתהליך מסובך - דורש פתיחת חשבון נוסף ומתן הרשאות לבית ההשקעות.

אני חושב ברצינות לקנות קרנות בבנק, האם יש מקום שבו אפשר לקרוא קצת

על הפרוצדורה, המלצות, עדכונים וכו?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

תקרא כאן

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?619552-%D7%94%D7%A9%D7%A7%D7%A2%D7%AA-%D7%A1%D7%9B%D7%95%D7%9D-%D7%9C%D7%A7%D7%95%D7%A4%D7%AA-%D7%92%D7%9E%D7%9C&highlight=invest

אולי יתן לך כמה כיוונים.

אני עשיתי בBest Invest. התהליך היה פשוט ומהיר.

עריכה אחרונה על ידי R'n'B
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המטרה לא להתעשר בקלות או לסכן את הכסף.

ביטקוין מחוץ לתחום- לא יציב ולא מושך אותי.

השקעות מפוקפקות - גם כן לא מעניין

מה כן מעניין?

לעשות ריבית כלשהיא על הסכום, עד שאקח אותו לטובת דירה.

אני לא מעוניין להסתכן במיוחד, אבל לסגור אותו בבנק עם תחנה חודשית נותן לי בממוצע 4 שקלים

על הסכום, וזה כשהחיים שלנו מתייקרים מרגע לרגע. הכסף שחסכתי שווה פחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לתרום אותו לי.

אני מבטיח שילך למטרות טובות.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.harel-group.co.il/long-term-savings/saving-and-investment/saving-plan/Pages/general1/general-1.aspx

לא חייב דווקא שם - יש גם לאלטשולר ולעוד...

תראה תשואה בשנים האחרונות - לא רעה בכלל. וגם אם לא תרצה אתה וכולנו מושקעים שם בעקיפין בקרנות הפנסיה.

STI 2004

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה שהספרה הראשונה היא לא בין 1-3 זה הזמן ליום שוק בבנק(ים)

תתחיל עם מנהל הסניף שלך תתמקח על העמלות. אם מנהל הסניף לא משת"פ הגיע הזמן לדבר עם בנקים אחרים (מעביר משכורות סכום כזה ותיק השקעות בסכום כזה).

כל סיכום שתגיע אליו חייב להיות בכתב. שים לב שברמות סיכון נמוכות העמלות יהיו יותר גבוהות מכל הרווח שלך ולכן ההתמקחות חשובה.

משם תוכל להתקדם בהתאם לרמת הסיכון הרצוייה לך.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שהגיע הזמן לבנות תיק השקעות. אתה הולך ליועץ השקעות והוא בונה לך אותו או שאתה בונה לבד.

הבורסה בארה"ב לשמחתי מאוד מאפשרת בעניין הזה. פה אתה מגיע לסניף של Schwab, פותח חשבון, מפקיד כסף ויכול להתחיל לקנות ניירות ערך בעלות מינימלית ללא דמי ניהול.

אני מוצא שקניה של קרנות נאמנות מחקות אינדקס נותנות תוצאות מעולות. שמתי כסף לפני כ-4 חודשים וכבר התשואה היא 5%.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכסף מאבד מערכו כיון שהוא מיועד לרכישת דירה. ההצמדה שאתה צריך היא למחירי הדיור או תשומות הבניה או משהו דומה.

מדוע לא תקדים את רכישת הדירה כבר לעכשיו, ותבטיח הצמדת הסכום למדד הרוונטי לשימוש בו?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכסף מאבד מערכו כיון שהוא מיועד לרכישת דירה. ההצמדה שאתה צריך היא למחירי הדיור או תשומות הבניה או משהו דומה.

מדוע לא תקדים את רכישת הדירה כבר לעכשיו, ותבטיח הצמדת הסכום למדד הרוונטי לשימוש בו?

אני מחכה להזדמנות טובה. הישוב בו אני גר ורוצה להמשיך להתגורר לא התברך בהמון בניה (לפחות לא בשלב הזה)

ולכן אני ממתין להזדמנות לקנות משהו שנכנס בתקציב, בלי לקפוץ מעל היכולות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההצעות הקודמות לקרנות נאמנות/תיקי השקעות לא טובות בכלל למטרה שלך (נזילות תוך שנה עם סיכוי אפסי לתשואה שלילית). סליחה שאני בוטה, אבל כל הדיבורים על "שמתי כסף ב- X וכבר עשיתי Y אחוזים" מעידות על חוסר הידע של הדובר ומסוכנות מאוד.

בסביבת הריבית הנוכחית, אלא אם באמת תמצא פיקדון משתלם בבנק כלשהו, אין לך מה לעשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...