Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

במוו 316I 2015, נזילה מבלוק המנוע, מחליפים מנוע??

Smurf
שימו לב! השרשור הזה בן 2448 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 92
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אל תגע!

אתה במצב רגיש גם ככה מול היבואן .

תנסה שוב עם הפלאפון, אולי בזווית מסוימת כן יצליח .

לא לגעת - לטובתך.

הצלחתי לצלם כמה תמונות! http://imgur.com/gallery/1RWE0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לתת חוות דעת מתמונות אבל אני כן יכול להגיד בוודאות מוחלטת משהוא אחר, אם יוחלט שזה דורש החלפה, המוסכניק מוזמן להחליף בלוק בלבד באוטו שלו, או של אחותו.

באוטו שלך, הוא יחליף אך ורק מנוע קומפלט למנוע חדש מהחברה (CRATE) ולא מפרוק.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיחליף לך גומיות אטימה של מערכת תזמון משתנה ( הפלסטיק) הצורתי שמכסה אותן .

הכל יבוא על מקומו בשלום .

נראה לך שהדבר יפתור גם את הכתם התחתון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.b144.co.il/b144_sip/4A1404134470655D4910021643706D5F40.aspx - מוסך מומחה ל B.M.W בנצרת עילית או את מוסך נטלי בעוספיה שמומחה ברכבים גרמניים.

בהצלחה.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב באחריות יבואן - אנשים פה עם i10 מפחדים להסתכן באחריות, ופה שולחים בן אדם שאולי רק הבלוק מנוע שלו עולה יותר מהיונדאי למוסך לא מורשה יבואן .

??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פו"ש, כל ההמלצה של המוסך לא מובנת לי - וזה בלשון המעטה.

1. אם צריך להחליף בלוק מנוע אז מדובר בפירוק קומפלט של המנוע הישן והעברת הרכיבים שלו לבלוק החדש. לא די בכך שאני ממש לא מתלהב מפירוק מנוע מהרכב, כאן גם מרכיבים מחדש את המנוע.

אל תסכים לזה בשום פנים ואופן, רכב שעובר התעללות כזו דינו לטעמי להגיע מיד לגריטה, ויסלחו לי כל אלה שנפגעו בשם מוסך חאפר ובניו בע"מ.

2. אל תיתן לאף אחד לגעת לך ברכב, קח יום חופש וסע (אחרי שתתאם זאת כמובן) למוסך החברה המרכזי בניר צבי. שם יושבים אנשים שאני סומך על שיקול דעתם הטכני.

3. להערכתי כל הנזילה מקורה באטם שצריך להחליף, הא ותו לא.

בהצלחה וחזור לדווח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לנסוע עד סוף העולם כשיש שני מוסכי B.M/W קרובים אליו ? הם לא מספיק טובים ?

אחד מהם (בעוספיה ואין לי קשר אליו),זכה ללא מעט המלצות בפורום.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב שעובר התעללות כזו דינו לטעמי להגיע מיד לגריטה.

אולי קצת הגזמת עם הגריטה אבל ברכב שלי, אם לא תהיה שום ברירה וזה ההליך שיבוצא, אני מיד לאחריו מעמיד אותו למכירה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לנסוע עד סוף העולם כשיש שני מוסכי B.M/W קרובים אליו ? הם לא מספיק טובים ?

אחד מהם (בעוספיה ואין לי קשר אליו),זכה ללא מעט המלצות בפורום.

מכמה סיבות:

1. אם אכן ישנה בעיה בבלוק המנוע רצוי שבמוסך המרכזי יאתרו אותה, האנשים שם מקושרים למחלקה הטכנית של היבואן וכל תהליך תיקון יהיה מהיר יותר.

2. לטעמי מדובר באנשים מקצועיים מאוד, אני מטפל שם וזה בדיוק מה שביקש פו"ש - המלצה.

3. אם התקלה באמת קרדינלית רצוי שהרכב יגיע למוסך יבואן ולא למורשה יבואן, כדי שניתן יהיה לתאם טרייד-אין לרכב חדש בתנאים שמביאים בחשבון את התקלה שלא אמורה להתרחש.

אולי קצת הגזמת עם הגריטה אבל ברכב שלי, אם לא תהיה שום ברירה וזה ההליך שיבוצא, אני מיד לאחריו מעמיד אותו למכירה!

אתה כמובן צודק וברור שקצת הגזמתי, אם כי ידוע לך שבעניינים האלה אני רגיש ממך בהרבה, הסיבולת שלי לתיקונים מורכבים נמוכה משלך. :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנושא שיפוץ/ החלפת מנוע, דעתי כדעתך.

בוא נדבר על תקלה שולית ומפגרת, אני עוד לא פגשתי מזגן שעבד כמו שצריך אחרי החלפת מנוע.

שמו יותר מידי גז, מעט מידי גז, עשו נזק והמערכת מאבדת גז, שברו קונק'טור חשמלי והפיקוד עובד עם ניתוקים, אין סוף נפלאות אלף ליילה ולילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכמה סיבות:

1. אם אכן ישנה בעיה בבלוק המנוע רצוי שבמוסך המרכזי יאתרו אותה, האנשים שם מקושרים למחלקה הטכנית של היבואן וכל תהליך תיקון יהיה מהיר יותר.

2. לטעמי מדובר באנשים מקצועיים מאוד, אני מטפל שם וזה בדיוק מה שביקש פו"ש - המלצה.

3. אם התקלה באמת קרדינלית רצוי שהרכב יגיע למוסך יבואן ולא למורשה יבואן, כדי שניתן יהיה לתאם טרייד-אין לרכב חדש בתנאים שמביאים בחשבון את התקלה שלא אמורה להתרחש.

אתה כמובן צודק וברור שקצת הגזמתי, אם כי ידוע לך שבעניינים האלה אני רגיש ממך בהרבה, הסיבולת שלי לתיקונים מורכבים נמוכה משלך. :wink:

ראשית כל תודה לכולם על ההכוונה וההמלצות, לפי מה שהבנתי גם החלפת מנוע שלם תגרור ירידת ערך וקושי במכירה עתידית, האם במקרה כזה לגיטימי לדרוש פיצוי מהיבואן? האם זה משנה שאני היד השניה של הרכב? האם אני יכול לדרוש שידרוג לרכב חדש תוך קבלת הנחה בשל ההחלפה? אשמח להסברים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2448 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...