Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תמונות התקנה מספר 5

EyalR
שימו לב! השרשור הזה בן 6332 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אייל המערכת פשוט מדהימה ובהחלט רואים שישבו והשקיעו המון זמן ואנרגיה על העבודה הזאת

אייל רציתי לשאול אותך כמה עלתה לך הבנייה בבגאז' בלבד?? ללא המערכת!!

אני רוצה לבנות בסגנון הזה רק עם מערכת של 2 מגברים וסאב!!

עוד שאלה: מה ההפקט של סאב שיושב ככה ללא תיבה ?? הוא לא מאבד מהאפקט שלו??

תודה מראש

אריק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תקנו אותי עם אני טועה אבל חוץ מהצביעה והחומרים הבניה לא עלתה לו כסף כי הוא בנה אותה עם כמה חברים מהפורם.

והסאב כן יושב בתוך תיבה פשוט הוא יושב הפוך....

היום זה המחר שדאגת לו אתמול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשעה טובה

נתחיל עם זה שסוף סוף מתחילים לראות תוצאות למחשבה והעבודה הרבה שהושקעה בבניית המערכת,

רק חבל שצילמת מול השמש.. (רואים את ההשתקפות בתמונות) כאחד שראה את המגברים של ג'נסיס אני חייב לאמר שבמציאות זה נראה הרבה יותר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן קשה להגיד כמה עלתה הבניה כי בניתי אותה עם שני חברים שלי יוסי ALPINE ועופר ofer_dotan מהפורום (אבל אני מצ'פר לפעמים ;) ).

לשם הערכה בלבד וללא חישוב שאר העבודות שעשו ברכב אני מעריך שהבניה נטו הייתה עולה באזור 10-15K. רק הצביעה, פחח וחומרים עלו כמה אלפים, יש בבניה הזו הרבה פיבר והמון שעות עבודה.

מי שלא עשה בניה שכזו לא מבין כמה קשה לעשות אותה ולעבוד עם פיבר כאשר הוא מונח בצורה קעורה ובנוסף לעשות אותה מספיק חזקה כדי שתוכל להחזיק כמו שצריך סאב ששוקל 10 קילו ומחובר הפוך.

יש לסאב תיבה, ניתן לראות אותה בלינק האחרון ששמתי.

לגבי התמונות, תמיד יראו השתקפויות בגלל שהכל מבריק. חשבתי שאולי היינו צריכים לצבוע בחצי מבריק אבל יוסי אמר שנשים את כל הציוד ואחרי זה נראה ובנתיים כנראה שאשאר עם המבריק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה תענוג לראות את ההתקנה בשלב הזה ...

אולי עכשיו סוף סוף יהיה זמן לטפל גם ברכב שלי ..

:wink:

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתמונה הזו אתה יכול לראות דרך החורים של המגברים שיש תיבה מאחורי הבניה:

http://www.carsforum.co.il/vb/attachment.php?attachmentid=21350

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ???????????

אני פשוט בהלם כל החיים שלי הייתי בטוח שהתיבה אמורה להיות מאחורי המגנט כך רוב התיבות שראיתי בנויות מערכות הגברה מערכות ברכב ועכשיו אתה אומר לי שזה לא משנה??

תסביר את עצמך בבקשה כי בילבלת אותי לגמרי!!!!!!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא משנה לאיזה כיוון האלמנט פונה...

להסבר יותר מפורט תקרא FAQ ואם אין תריץ חיפוש...

כללי החתימה מופיעים בדביק בפורום האודיו ובפורום האוף טופיק.

קרא אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6332 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...