Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתי יגיע הסקודה קודיאק לארץ ומה הטווח מחירים ?

xknti
שימו לב! השרשור הזה בן 2528 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קיבלתי את המודעה הבאה, לא יודע עד כמה היא נכונה[ATTACH=CONFIG]484816[/ATTACH]

מהמודעה נראה שיש 2 רמות גימור - סטייל ואמבישן, + תיבות DSG7 ומנועי דיזל 150/190 כ"ס ומנועי בנזין 180/150 כ"ס + אופציה ל4X4

בבקשה.

כאשר אומרים לי שהמחירים יהיו החל מ- 180k אז זה אומר לדגם הבסיסי, שהוא ככל הנראה (לפחות מהמודעה שלהם) יהיה עם מנוע 1.4, רמת אבזור אמבישן (הכי בסיסי שיש) וללא 4x4.

סידרתי לך את הפינה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 265
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני הבנתי שהולכים להביא אותן מאובזרות מאוד, כך שזה שרמת הגימור הבסיסית היא אמבישן, לא אומר דבר וחצי דבר על רמת האיבזור שלה.

כולנו פה חכמים גדולים, אבל מאחר והנבואה ניתנה לשוטים, אני מציע שנחכה כמה שבועות ונראה.

אגב ״סגרתי לך את הפינה״ בקונטקסט של הדיון פה, הוא משפט שחצני משהו.

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז יהיה "מובלאי אי" או לא ? שמתי לב לסדר פעולות התנעה אצל אנשים עם המערכת... מכניסים מפתח מניעים ומנתקים ואז נוסעים. פשוט גאונות המערכת הזו.

Sent from my SM-N915F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הבנתי שהולכים להביא אותן מאובזרות מאוד, כך שזה שרמת הגימור הבסיסית היא אמבישן, לא אומר דבר וחצי דבר על רמת האיבזור שלה.

כולנו פה חכמים גדולים, אבל מאחר והנבואה ניתנה לשוטים, אני מציע שנחכה כמה שבועות ונראה.

אגב ״סגרתי לך את הפינה״ בקונטקסט של הדיון פה, הוא משפט שחצני משהו.

כזה אני, שחצן...

תראה לי דגם אחד של צ׳מפיון ברמת אבזור בסיסית שמגיע ״מאובזר מאוד״.

תראה את הטיגואן הבסיסי, הוא אומנם מאובזר סבבה לדעתי, אבל רחוק מלהיות ״מאובזר מאוד״ וההבדל מרמת האבזור קומפורט הוא ענקי.

כנ״ל גם בסיאט ואותו כנ״ל בסקודה.

זה שכולנו פה חכמים גדולים זה ידוע, אחרת הפורום היה מלא באמירות טיפשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה הגורו של הפורום וזה מספיק וכנראה צמפיון מתייעצים לפני תמחור. אז הנה שואלים אותך ואתה משיב לנו.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי קיים כבר תאור מחו״ל - מה זה רמת אבזור אמבישן. אני מאמין שמערכות בטיחות מקוריות אכן יהיו בה.

אז גלגלים קצת קטנים יותר, בלי off-road, הבדלים בתאורה ותא הנוסעים כולו בצבע שחור (אני דווקא מעדיף). יכול להיות שניתן להשוות למה שיש בסופרב אמבישן.

עדיין, פאקינג 180 אלף...

נראה לי, ארד ממחשבות על סקודיאק בכלל. נראה מה יהיה בכמה שנים הבאות עם Skoda Karoq - היורשת של Yeti החמודה.

' (1997) past: Honda Civic 1.4 SE

2016 now: Skoda Yeti 1.2 TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שיש רמת אבזור כזו בחול לא אומר שכל האבזור יגיע ארצה.

בנתיים נראה שהקארוק פשוט יהיה אטקה עם פרונט של סקודה.

ממה שידוע עליו - נראה כך. דרך אגב, יש באטקה מערכות בטיחות אקטיביות?

' (1997) past: Honda Civic 1.4 SE

2016 now: Skoda Yeti 1.2 TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקודיאק מאיים בעיקר על הטיגואן . מחירו חסום בין האטקה המאובזרת מלמטה והטיגואן הבסיסי מלמעלה.

ולכן מבחינה זו אינו מהווה איום על מכירות אוטלנדר או אקסטרייל .

מסכים עם מי שכתב שלא כל הרוכשים בכלל ישתמשו בכסאות 6,7 .זה פשוט מחסן טוב יותר.

הגראנד פיקאסו שוקל 1320 ק"ג. רכב קל לעומת טיגואן וגם לעומת הסקודיאק . כנראה בגלל שמילאו אותו בהמון אויר .

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז יהיה "מובלאי אי" או לא ? שמתי לב לסדר פעולות התנעה אצל אנשים עם המערכת... מכניסים מפתח מניעים ומנתקים ואז נוסעים. פשוט גאונות המערכת הזו.

Sent from my SM-N915F using Tapatalk

מובילאיי מקבלת דרגת בטיחות 6, בפרוספקט שהעלו פה רשום בגרסאות הבסיסיות רמת בטיחות 4 - סימן שלא יהיה מובילאיי, אבל כנראה תהיה בלימה אוטונומית.

אנשים פה קצת מתבלבלים, מול הקודיאק יש את הטיגואן 7 מושבים המוארך שלא משווק בארץ - לא האטקה והטיגואן שאליהן מקביל היטי.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התבלבלתי. ידוע שאין לאטקה 7 מקומות . זה בכלל לא המדד לדעתי כשצמפיון באים לתמחר את הסקודיאק. פשוט יש להם היררכיה פנימית ידועה כדי למנוע קניבליזציה של דגמים בקונצרן ( כפי שהסופרב עשתה לפאסאט)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקודיאק מאיים בעיקר על הטיגואן . מחירו חסום בין האטקה המאובזרת מלמטה והטיגואן הבסיסי מלמעלה.

ולכן מבחינה זו אינו מהווה איום על מכירות אוטלנדר או אקסטרייל .

מסכים עם מי שכתב שלא כל הרוכשים בכלל ישתמשו בכסאות 6,7 .זה פשוט מחסן טוב יותר.

הגראנד פיקאסו שוקל 1320 ק"ג. רכב קל לעומת טיגואן וגם לעומת הסקודיאק . כנראה בגלל שמילאו אותו בהמון אויר .

גם אני חשבתי שהוא יהיה בין האטקה המאובזרת לטיגואן בסיסי, אבל לא כך הדבר על פי סוכני סקודה.

הטיגואן הבסיסי עולה 165k ולי מסרו שהקודיאק יתחיל מ-180k..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה הגורו של הפורום וזה מספיק וכנראה צמפיון מתייעצים לפני תמחור. אז הנה שואלים אותך ואתה משיב לנו.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

בכיף, שמחתי לעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2528 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...