Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות - מתיחת פנים לאאודי RS3

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2631 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בואו לא נהפוך את הדיון פה לדיון על שיפורים ותוכנה, אבל אתה מוזמן לפנות לפיט-סטופ או E&A ולשאול אותם אם אפשר להגיע ל500 סוסים רק עם תוכנה, בלי שום שינוי אחר.

אתה לא חייב להגיב כאן עם התשובה, כי כנראה שלא תאהב אותה, אבל אני אשמח אם תבדוק איתם. בשבילך, לא בשבילי. אותי הרכב הזה לא מעניין בכל מקרה.

בכל אופן, שדרוג יפה מאוד לאאודי, מעניין עד איפה יגיעו עם הרכבים האלה, או שזה ייעצר מתישהו ויתחילו להוריד כוח ולשים לב יותר להתנהגות, כמו שקרה ליצרני האופנועים היפניים עם אופנועי ההיפר-ליטר שלהם.

עכשיו צריך לחכות ולראות מה תהיה תגובתה של ב.מ.וו עם הסדרה 1 החדשה, שבגרסת הM140 שלה עוברת להנעה כפולה בעוד כשנתיים, לכשיוצג הדגם החדש.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין עדיין תוכנה לדעתי למתיחת פנים אבל לדגם שלפני תוכנה הייתה מעלה הספק ל425 כ״ס

http://www.goapr.com/products/ecu_upgrade_25tfsi_mqb.html

ולא הרבה שיפורים אחרים בשוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואו לא נהפוך את הדיון פה לדיון על שיפורים ותוכנה, אבל אתה מוזמן לפנות לפיט-סטופ או E&A ולשאול אותם אם אפשר להגיע ל500 סוסים רק עם תוכנה, בלי שום שינוי אחר.

אתה לא חייב להגיב כאן עם התשובה, כי כנראה שלא תאהב אותה, אבל אני אשמח אם תבדוק איתם. בשבילך, לא בשבילי. אותי הרכב הזה לא מעניין בכל מקרה.

בכל אופן, שדרוג יפה מאוד לאאודי, מעניין עד איפה יגיעו עם הרכבים האלה, או שזה ייעצר מתישהו ויתחילו להוריד כוח ולשים לב יותר להתנהגות, כמו שקרה ליצרני האופנועים היפניים עם אופנועי ההיפר-ליטר שלהם.

עכשיו צריך לחכות ולראות מה תהיה תגובתה של ב.מ.וו עם הסדרה 1 החדשה, שבגרסת הM140 שלה עוברת להנעה כפולה בעוד כשנתיים, לכשיוצג הדגם החדש.

העניין הוא אחר ואני לא מתייחס כל כך לרוב שמגיב פה. לדגם הקודם אני מודע לרוב ההספקים עבור שלל סטייג'ים כולל לובה ,כולל טורבואים הברידים, כולל על מנועים מחוזקים ועל מנועים ללא פתיחה. בשביל זה אין לי צורך לפנות לאף סדנא. אין לי ממון לקניית רכב כזה לכן זה לא אקטואלי. תרד מתעסק ברכב ספציפי והגבתי ש ע ב ו ר י היא מושלמת. בנוסף לא רשמתי תוכנה בלבד.אם היה 400 אלף אז מניח שהייתי מגייס עוד 40 בשביל חמוצים מסביב. ועדיין לא ידוע אם זה אותו טורבו כמו בדגם הלפני מתיחה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין הוא אחר ואני לא מתייחס כל כך לרוב שמגיב פה. לדגם הקודם אני מודע לרוב ההספקים עבור שלל סטייג'ים כולל לובה ,כולל טורבואים הברידים, כולל על מנועים מחוזקים ועל מנועים ללא פתיחה. בשביל זה אין לי צורך לפנות לאף סדנא. אין לי ממון לקניית רכב כזה לכן זה לא אקטואלי. תרד מתעסק ברכב ספציפי והגבתי ש ע ב ו ר י היא מושלמת. בנוסף לא רשמתי תוכנה בלבד.אם היה 400 אלף אז מניח שהייתי מגייס עוד 40 בשביל חמוצים מסביב. ועדיין לא ידוע אם זה אותו טורבו כמו בדגם הלפני מתיחה.

אכן. כי זה מה שאני אוהב. כוח ברוטלי בקו ישר. וזה כלי מושלם לזה. כי עם תוכנה אתה על 500 סוסים על טונה 400 וזה כבר טריטוריה של גדולים .

לא נגעתי.

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי התנהגות טובה יותר (וזה אולי גדול)

אם לשפוט לפי הביקורות שקיבלה ה-RS3 הקודמת (וגם ה-TTRS), האולי הגדול הופך ללא מוחלט.

דווקא ה-S3 עדיפה מבחינה זו.

גם עם הפחתה במשקלו, מנוע 5 הצילינדרים מכביד מאוד על חזית הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נגעתי.

רשמתי תוכנה לא תוכנה ב ל ב ד .זה שני דברים שונים.סטייג' 2 זה גם תוכנה בשילוב תוספות.אבל זה עדיין תוכנה.אתה משפר מנוע אתה משנה ניהול מנוע. זה תוכנה . תוכנה בלבד זה סטייג 1 על רכיבים סטנדרטים. כנראה אתה לא ממש מתמצא. לא נורא, תלמד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשמתי תוכנה לא תוכנה ב ל ב ד .זה שני דברים שונים.סטייג' 2 זה גם תוכנה בשילוב תוספות.אבל זה עדיין תוכנה.אתה משפר מנוע אתה משנה ניהול מנוע. זה תוכנה . תוכנה בלבד זה סטייג 1 על רכיבים סטנדרטים. כנראה אתה לא ממש מתמצא. לא נורא, תלמד

נו, באמת.

לשיטתך, ה-RS3 זה רכב שעולה 50 אלף שקל. אחלה עסקה!

לא 50 אלף שקל בלבד אלא 50 אלף ועוד 400 אלף.

הרכב עושה אפס למאה בשתי שניות. ביצועים מדהימים!

לא שתי שניות בלבד, אלא שתי שניות ועוד שתיים.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד כוח, אולי עוד אחיזה, אולי התנהגות טובה יותר (וזה אולי גדול), אבל השיעמום כנראה יישאר אותו דבר.

תלחץ גז, תכוון את ההגה, ותן לרכב לעבוד בשבילך.

לי, בתור אחד שמחפש את הכיף, את התחושות, כנראה שהיא פחות תתאים.

אבל שוב, זה רק אני, ואני בהחלט יכול להבין אדם שיחליט שבשבילו היא מושלמת.

תמיד אתה יכול להתקין תוכנת שליטה לקוואטרו/ האלדקס ואז אתה כבר בעולם אחר לגמרי.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהא...מה הלאה? M135i ו-M140i זה אותו רכב?!

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ברוקולי יכול להיות סופר טעים אם זורקים אותו לפח ומזמינים פיצה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהא...מה הלאה? M135i ו-M140i זה אותו רכב?!

רק מנוע שונה. B58 במקום n55 ,למה? אבל תמיד עדיף ג'וליה ואחותה מוגבהת אינפיניטי fx

עריכה אחרונה על ידי 98civic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא העלו תקרת תקציב בתרד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה, כהרגלך בקודש, אוהב להתנצח איתי מעל דפי הפורום. לא ברור לי למה.

כשאתה נופל באיזה שטות, אתה עובר לפסים אישיים, ועכשיו החלטת שאני לא מתמצא. כל זה כמובן כשאין לך באמת מושג מה אני יודע או לא יודע.

כך היה גם בפעם שעברה שהחלטת שאני לא יודע כלום, עד שגילית שבאותו נושא שדיברנו עליו, אני מתמצא בערך פי 928074650982376 יותר ממך.

אז בוא לא נקפוץ למסקנות לגבי רמת הידע שלי בשיפורים, כי אתה עלול שוב לצאת כשידך על התחתונה.

במקום לנסות לצאת גיבור ולהיתפס על "כן כתבתי תוכנה אבל לא כתבתי בלבד", שזה מגוחך ברמות מטורפות, תגיד וואלה, כנראה שקצת הגזמתי, טעות טועים טעינו.

זה אנושי לטעות כן? אף אחד לא בא לעשות דווקא.

אחרי שעוד אנשים הגיבו וניסו להסביר לך עם קצת צחוק שמה שאתה אומר ("אמרתי תוכנה, לא תוכנה בלבד") זה קצת לא ראוי, אז גם איתם אתה עובר לפסים אישיים.

נתת עקיצה ללב ספורטיבי על האלפא סטלביו שלדעתך הוא נראה כמו אינפיניטי כי אתה יודע שהוא אוהב אלפא.

אחרי זה אתה אומר ש"לא הגדירו תקרת תקציב בת'רד", נו באמת. אולי מספיק להיות ילד קטן?

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2631 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...