Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוק הנדל"ן מתחיל להתקרר בדרך למטה?

iceco

פוסטים מומלצים

לפני 17 שעות, Arik TG כתב:

אותו דבר- כל עוד המשקיעים משכירים את הדירות בבעלותם הן תפוסות. זה לא משנה לי מי בעל הדירה ומי גר בה כל עוד היא תפוסה.

רק אם המשקיע מעדיף דירה ריקה (איזה מין משקיע זה?) יש כאן עניין. אבל כמו שהראיתי קודם, המלאי של "דירות הרפאים" גדל בקצב קטן יותר לאורך זמן מאשר מלאי הדירות הכללי. 

כן נכון. אבל זה יותר בקונטקסט של מחיר.

אם לא המס הזה, דירות היו משתחררות מהר יותר ואז התנודתיות גדולה יותר במחירים (שלא כמו עכשיו שלוקח להם מלא זמן לרדת)

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם דירה של משקיע עוברת לידיים של קונה דירה ראשונה למגורים עדיין השוכר שגר בה צריך לגור איפשהו.

בוא נפשט ונגיד שאותו שוכר קנה מהמשכיר את הדירה. מה השתנה בעולם הפיזי?

לעניין המחיר- אכן המיסוי מכניס חיכוך נוסף, אבל לא ברור החלק שלו בשיקולים של המשקיע. השינוי בריבית משפיע על מחירי השכירות יותר מאשר על מחירי הקניה. אם בסביבת ריבית של 2% המשקיע מקבל 3% שכירות הוא מרוצה, אבל בסביבת ריבית של 4% הוא כבר לא מרוצה. 

It's life, Jim, but not as we know it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, om2 כתב:

אין הפסד.

הדף ההוא כל כך מגמתי עד שאפילו לקרוא נתונים הם לא מצליחים.

זאת הכוונה שלו.

עזוב את זה - התגובה היא דוגמא לאיך כותרות מייצרות מציאות, כי אנשים לא טורחים לקרוא את התת-כותרת (בלי כוונה להעליב אף אחד ספציפית)

טרלול מוחלט

• אהבתי 1

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Arik TG כתב:

השינוי בריבית משפיע על מחירי השכירות יותר מאשר על מחירי הקניה. אם בסביבת ריבית של 2% המשקיע מקבל 3% שכירות הוא מרוצה, אבל בסביבת ריבית של 4% הוא כבר לא מרוצה. 

וכשהשכירות כבר לא יכולה לעלות, כי יש גבול לכמה אנשים יכולים לשלם על חדר וחצי בפתח תקווה, מחירי הקניה ירדו, כדי לגלם תשואה שמתחרה בריבית (תשואה אלטרנטיבית)

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו, מה נסגר עם רמת גן?

אני מחפש לעבור דירה עם בת זוגי ונראה שלא קיימות דירות 3 חדרים בפחות ב-7,000 שקל - 

רובן לא משופצות ובאזורים הלא טובים של רמת גן. מישהו יודע לשפוך אור על המצב?

זה דירות ששנה שעברה עלו 5-5.5 גג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם מחירי הדירות שם עלו בטירוף... וגם הריבית... וגם רמת המחירים באופן כללי של כל מוצר במשק...

למישהו יש נסיון בקניית דירה מכונס? יש סיכוי למצוא שם מציאות בטח עכשיו שאנשים מתחילים לקרוס?
נתחיל במאיפה מחפשים? יש ביד 2 אזור כזה אבל הם רוצים כסף.
יש עוד המון אתרים אחרים לא מוכרים שנותנים גישה למאגר ותקופת נסיון חינם אבל צריך להירשם עם טלפון, לא יודע אם בא לי.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כונס זה אחלה כל עוד יש כסף זמין.

שים לב שאתה צריך לשים צק בנקאי לכל הצעה.

זאת אומרת שאם הצעת על דירה 2 מיליון. אתה צריך לשים צק בנקאי על 200 אלף.

הכסף חוזר אליך רק אחרי שאתה מפסיד במכרז (ולא באותו היום. לוקח כמה זמן) באותו הזמן אתה לא יכול ללכת לשים הצעות לעוד 2-3 מקומות כאלה כי לכל אחד אתה צריך צק בנקאי (מה שאומר שאתה צריך כמה מאות אלפי שח מזומן בחשבון)

אבל בסופו של דבר יש שם בהחלט מציאות.

קרוב משפחה הצליח לקנות ככה בית פרטי עם שטח לבניה סביב 50% מחיר השוק.

אבל שנה ראשונה היתה קשה. בעלי הבית הקודמים (שבית המשפט עיקל להם את הדירה) לא הסכימו עם המציאות הזאת והיו מגיעים תדיר ועושים בלאגן. רק אחרי שנה. משטרות. בתי משפט וכו' עד שזה נרגע קצת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, nimrod7676 כתב:

יש את רמת אפעל שמתאכלסת עכשיו, נראה שהמחירים מעט יותר נמוכים ממה שציינת, גם על דירות גדולות יותר, כי הרבה דירות יוצאות בו זמנית להשכרה.

מעבר לפרויקטים מהסוג הזה, נראה שכל דבר אחר פשוט הרקיע שחקים. דירות 2 חדרים, סמי ראויות למגורים, מוצעות להשכרה באזור ה-5. 

נראה שר"ג (וגבעתיים) עוברות את התהליך שתל אביב עברה..

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 47 דקות, farkash7 כתב:

יש כסף זמין לא בעיה. אני גם לא בלחץ ויש לי זמן לחפש.
באיזה מאגרים מסתכלים?

אני אישית לא התנסתי יותר מדי.

כי במקומות שראיתי המחירים היו קרובים למחיר שוק. 

תנסה לראות אם בBidspirit יש משהו.

אני יודע שזה פלטפורמה גדולה למסחר מכונס נכסים 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 29.6.2023 בשעה 12:30, Arik TG כתב:

אם דירה של משקיע עוברת לידיים של קונה דירה ראשונה למגורים עדיין השוכר שגר בה צריך לגור איפשהו.

בוא נפשט ונגיד שאותו שוכר קנה מהמשכיר את הדירה. מה השתנה בעולם הפיזי?

לא הבנתי את החישוב. הביקוש לשכירות נשאר בדיוק זהה.

אם דירה של משקיע עוברת למישהו חסר דירה, זה אומר שיש 1 פחות שצריך דירה (נניח והרוכש הוא השוכר).

זה בדיוק אותו דבר.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, nimrod7676 כתב:

אני מחפש לעבור דירה עם בת זוגי ונראה שלא קיימות דירות 3 חדרים בפחות ב-7,000 שקל - 

רובן לא משופצות ובאזורים הלא טובים של רמת גן. מישהו יודע לשפוך אור על המצב?

זה דירות ששנה שעברה עלו 5-5.5 גג

רמת גן עכשיו עוברת את מה שגבעתיים עברה לפני שנתיים-שלוש ... תל אביב כבר בלתי אפשרית גם כשחיים עם 3 שותפים והמחירים שם "נודדים" מזרחה, כמו גם היחס של בעלי הדירות לשוכרים (אם כי המצב פחות גרוע). זוגות בלי ילדים חיים בדירות 2-2.5 ומשלמים בגבעתיים סכומים יפים וזה כשיש להם כמעט בוודאות תמ"א או בבנין או לידם.

כמו בתל אביב דירות טובות בבניינים טובים עוברות ידיים בלי שהן מגיעות לפרסום כלל - אצלנו בבנין לדוגמא השכן שמע משכן אחר שהדיירים אמרו לו שהם יוצאים ובן דוד שלו השכיר את הדירה באותו יום אפילו בלי לראות אותה ... ויש לא מעט "מקומיים" שמכירים את כולם ויודעים מהר מאוד אם משהו עומד להתפנות. ושתבין - כל שבוע (לפעמים אפילו יותר מפעם אחת) מתווכים שמים לנו פליירים שהם מחפשים דירה להשכרה בבנין ... והם בעצמם יודעים שזה בזבוז הכסף של הלקוחות שלהם ...

2020 Citroën C5 Aircross 1.6 180HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...