Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה עושים כשחסמו את הרכב שלכם ולא השאירו מספר?

serginho
שימו לב! השרשור הזה בן 2520 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום קרה לי מקרה כזה, הרגשה של חוסר אונים מצד אחד והמון עצבים מצד שני.

מי שבא לנתב"ג מכביש 40, יש שם תחנת דלק של דור אלון צמודה לכניסה ויש שם שטח ותמיד יש שם רכבים חונים ומדי פעם חניתי שם. אין שם שלט או משהו שמצביע שאסור לחנות. היום בבוקר חניתי שם, ופתאום צץ בן אדם מבוגר ושואל איזה רכב יש לי, ואחרי זה אומר שזה שטח פרטי ושאסור לחנות פה (שוב, לא היה שום שלט שמציין את זה). מפה לשם הוא אומר, בסדר תחנה, רק תזיז את הרכב קצת כי טרקטור אמור לעבוד פה היום. הודתי לו, הזזתי והלכתי לעבודה.

בצהריים אני חוזר וחשכו עיני: הרכב שלי נחסם לגמרי, ולא רק שלי, אלא כל השורת הרכבים! ומה שיותר הזוי, שבאף רכב לא ראיתי מספר טלפון, כמו שנהוג. נכנסתי ממש לפאניקה, אין למי לפנות, אין מספר טלפון, ולכו תדעו כמה זמן אצטרך לחכות...

אחרי רבע שעה המתנה, צץ לו הבחור שבמקרה היה צריך לקחת משהו מהרכב... ומרוב הקלה אפילו לא היה לי כח להתעצבן ולריב, פשוט אמרתי לו חצי ברצינות חצי בציניות "תודה רבה שהגעת". הוא מלמל משהו שדומה להתנצלות וטען שהוא לא שם לב שהוא חסם אותי, ועכשיו כשאני חושב על זה זה ממש מרגיז אותי. לא שמת לב שחנית מאחורי רכב ושלאותו רכב אין אפשרות לזוז קדימה? נראה לי שאלה מסוג אנשים שיום אחד לא ישימו לב לילד על הכביש ואז ייקרה אסון.

אז, מה יש לעשות במקרה כזה להבא? האם יש טעם להתקשר למשטרה במקרה כזה או שהיא לא מטפלת בזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני שבועיים הייתי באותו מצב, ביום חורפי מקפיא, בשעה מאוחרת בלילה, אחרי שהתקשרתי למשטרה ובזמן שיחה, חברים שלי הצליחו לאתר את הנהגת

המאושרת שחסמה אותי, בזמן ששוטטה להנאתה במכולת הסמוכה..

זאת התרבות פה לצערי..אתה צריך ללמוד להתמודד!

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקרון זה שטח פרטי(ממה שזכור לי כמתדלק שם בזמנו),במידה והייתה מתקשר למשטרה היו מנסים ליצור איתו קשר אבל מעבר לכך אין להם זכות להזמין גרר לפנות אותו אם זה לא מפריע לבעל המקום.

רק שתדע אינך חוסך הרבה בחנייה שם כי הליכה עד למכס או לבנק יהב או לUPS עדיף כבר לחנות קרוב לבית העסק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצב שאמרת הוא טוב..לי בבניין יש חניון פרטי סגור עם שער ולידו חניון ציבורי בתשלום..קרה לא פעם שבאתי לחנות בחניה הפרטית שלנו ו..מישהו החנה את הרכב שלו אצלנו בחנייה..פעמיים קרה פעמיים פניתי למשטרה ופעמיים לא עזר.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחברה שלי תפסו את החניה בבית והיא פשוט חסמה את הבחורה והשאירה טלפון

אחרי כמה דקות מקבלת טלפון 'סליחה סליחה אני תמיד מחנה פה פשוט אני הולכת לקנות במכולת ליד והתחיל לרדת גשם'.

'.... אוקיי... ואת מבינה שזו חניה פרטי שלי כן?' 'כן כן אבל זה רק לכמה דקות....'

ישראלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest ספורטמוטורי

פעם בחור (פשוט עד היום אני עדיין לא יודע מי זה היה, אז זה יכול להיות גם בחורה) עם רנו אקספרס חסם את דוד שלי, הרכב היה ידנית ולדוד שלי היתה נסיעה דחופה במרחק של כ120 ק"מ,

אצלו, זה היה פשוט מאוד, הוריד לרנו את החלון, נכנס לרכב, הוריד "האנד בריק", הזה את האוטו לאחור וזה גרם לחסימה חלקית של הכביש.

דוד שלי נכנס לאוטו שלו ונסע לשלום, וכרגע הבחור שחסם אותו התחיל לעבוד :)

נכון, בריונות אינה פתרון הולם לשום דבר, אך לפעמים העלילה אחרי זה מעניינת משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי פעמיים בחודש האחרון (חנייה פרטית רשומה בטאבו).

התקשרתי למוקד העירוני (חולון) וזה לא מעניין אותם בכלל, אמרו לפנות למשטרה.

בפעם השנייה הגיע בטעות פקח לאזור שסירב לתת דו"ח לרכב ואמר לפנות למשטרה.

התקשרתי למשטרה. אמרו שינסו לאתר את בעל הרכב ואם לא יצליחו ישלחו ניידת. אחרי בערך 20-30 דקות חוזרים אלייך ושואלים אם הרכב עדיין חוסם. אם כן הם מנסים להתקשר לבעל הרכב. במידה ולא מצליחים שולחים ניידת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי זה קרה במגרש חול שבו חונים רכבים, חניתי בצד ומישהו פשוט חסם את המעבר החוצה - התקשרתי למשטרה והם טענו ששולחים ניידת, הניידת לא הגיעה - במקרה הגיע אחד הנהגים שחנה בקצה אז יכולתי לצאת משם.

כפי שרשמו פה, זו התרבות בארץ - אנשים חונים ולא מעניין אותם אם אנשים אחרים יכולים לצאת/לעבור, העיקר שהם חונים.

כשאני חונה - חייב לוודא שכולם יכולים לצאת, ויש מספיק מעבר שאני לא מפריע.

לגבי חסימה בחניה פרטית זה עניין של המשטרה ולא של הפקחים, זה פלישה לשטח פרטי.

הפקחים יכולים לתת דוחות רק אם חוסמים את הכניסה לחניה פרטית בשטח הרחוב/המעבר הציבורי ולא אם רכב חונה בחניה עצמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מודה בכלום.

ברכבים שהיו חוסמים אותי באורח פלא היה נעלם האוויר בצמיגים.

הזוי אבל לא יצא לי לראות את אותו הרכב בחניה פעמיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מישהו חוסם אותי או תופס לי את החניה הפרטית, מה יקרה אם אצלם מכל הכיוונים ואגיש תלונה לאחר מכן במשטרה? האם החוסם יקבל דוח בעקבות התלונה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר חסמו את החניה שלי פניתי ל-106, כעבור חצי שעה - שעה הגיע רכב של פקחים, הם ניסו להתקשר לטלפון של נוהל 6 - אבל המוקד סרב לקבל תלונה או לתת מידע על שוכר הרכב, אז הם כיבדו אותו בקנס של 250 ש"ח.

במקרה אחר, לא בחיפה, חסמו את היציאה של 6 מכוניות מחניה סגורה, פניתי למשטרה שכנראה לא עשתה דבר. אולי התקשרו לבעלת הרכב באיחור, כיון שכאשר היא הופיעה היא לה הבינה על מה המהומה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם מצפים שלא יחסמו אתכם באמת.

תצפו שלא יחצו באדום מלא שאתם עם המשפחה שלכם.

מיום ליום התרבות של חאלב מחלחלת גם לכאן .במזרח התיכון מניסיון אין מקום להגיון

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

fly low drive fast

zx volcane- c4 vts-B4 spec b -Leon fr-Bmw e46 330i-Mustang gt 4.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2520 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...