Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה עושים כשחסמו את הרכב שלכם ולא השאירו מספר?

serginho
שימו לב! השרשור הזה בן 2521 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא מתגאה בסיפור הזה, אבל אני אשתף בכל מקרה.

ליד העבודה שלי יש חניה במקביל למדרכה שהיא כחול לבן כשבקצה יש מעט אדום לבן (שמאוד קרוב לצומת).

יש בחור שכנראה עובד באזור עם איביזה קופרה שהיה באופן קבוע חוסם את הרכב האחרון בכך שהיה מנסה "לגנוב" חנייה נוספת ולחנות 20 אחוז בכחול לבן ו-80 אחוז באדום לבן שבקצה. הוא היה נצמד לרכב מאחור במרחק של סנטימטר 2 כך שלרכב לא הייתה דרך לצאת אם יש רכב חונה לפניו (וכמעט תמיד יש מכיוון שיש מצוקת חנייה באזור).

פעם ראשונה חניתי אחרון בכחול לבן ויצא שהבחור עם הקופרה חסם אותי.. התקשרתי למשטרה והבחור הואיל בטובו להזיז את הרכב לאחר לא פחות מ-40 דק!

בפעם השנייה שזה קרה לי לא התקשרתי אפילו למשטרה. ביקשתי מחבר להחזיק שטיח רגליים מהרכב שלי בין המכוניות, שילבתי לרברס ופשוט דחפתי אותו אחורה כדי שאוכל לצאת (או אולי קצת יותר מהנדרש).

כמובן שלא היה נזק קוסמטי לאף אחד מהרכבים, אבל אני לא בטוח מה קרה לגיר שלו.

לא מתגאה בסיפור כלל, אך יש אנשים שמגיע להם. מיותר לציין שהוא לא החנה שם יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אצלי בבית (גר במושב) יש כניסה פרטית לחצר שם אנו חונים 2 רכבים - שברולט אימפלה 2003 ויונדאי גטס 2006.

יש שכנים ממול, אז לידם מצד ימין (מימין לתמונה המצורפת) יש להם בן, חייל, חזר ב2 בלילה מבילוי

ופשוט חנה מול הכניסה לחצר שלנו. השאיר מרווח שבקושי היונדאי גטס עוברת בו אז שלא נדבר על השברולט שזה רכב גדול.

צריך לזכור גם שמדובר בכביש של נתיב אחד (בתכלס) שחונים משני הכיוונים כך שאין אפשרות של סיבוב יותר מדי גדול.

אחרי שאבא שלי הלך לאבא שלו הביתה (עד שהבנו שזה שלו) ואמר לו ב-9 בבוקר לא לחנות שם שוב.

מתי החיילצ'יק הזיז את הרכב? לא פחות מ13:00. היה צריך לישון, המסכן היה עייף.

היה לו מזל שהייתי חולה באותם ימים אז לא הייתי צריך לנסוע לעבודה ב-5:40 בבוקר.

אפשר לומר אחרי הפעמים האלה, חברים שלו חנו באותו מקום ועוד אחרים, אנחנו כבר לא נחמדים כמו בהתחלה. כשאתה נחמד שמים עליך פס מסתבר.

צריך לציין שיש עוד מקומות חנייה רגילים בהמשך הרחוב משני צדדיו.

הייתה פעם אחרת שג'יפ יקר חנה ככה, העיקר השאיר 4 איתותים ואני לא יכולתי לצאת מהחניה.

העיקר ש-10 מטר ממנו יש לפחות 6 חניות פנויות. אבל לא, בוא תחסום אותי. יותר הגיוני.

לא עבר שבוע ואז אותו חייל עצר מול הבית שלו (עם הפנים לקיר בטון) וצפצף לאחיו שייצא,

נכנס אליו לרכב ובמקום רוורס הוא היה על D ואז היה בום...חחח הקארמה, וואי, נקרעתי :lol:

OjNUtyN.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מתגאה בסיפור הזה, אבל אני אשתף בכל מקרה.

ליד העבודה שלי יש חניה במקביל למדרכה שהיא כחול לבן כשבקצה יש מעט אדום לבן (שמאוד קרוב לצומת).

יש בחור שכנראה עובד באזור עם איביזה קופרה שהיה באופן קבוע חוסם את הרכב האחרון בכך שהיה מנסה "לגנוב" חנייה נוספת ולחנות 20 אחוז בכחול לבן ו-80 אחוז באדום לבן שבקצה. הוא היה נצמד לרכב מאחור במרחק של סנטימטר 2 כך שלרכב לא הייתה דרך לצאת אם יש רכב חונה לפניו (וכמעט תמיד יש מכיוון שיש מצוקת חנייה באזור).

פעם ראשונה חניתי אחרון בכחול לבן ויצא שהבחור עם הקופרה חסם אותי.. התקשרתי למשטרה והבחור הואיל בטובו להזיז את הרכב לאחר לא פחות מ-40 דק!

בפעם השנייה שזה קרה לי לא התקשרתי אפילו למשטרה. ביקשתי מחבר להחזיק שטיח רגליים מהרכב שלי בין המכוניות, שילבתי לרברס ופשוט דחפתי אותו אחורה כדי שאוכל לצאת (או אולי קצת יותר מהנדרש).

כמובן שלא היה נזק קוסמטי לאף אחד מהרכבים, אבל אני לא בטוח מה קרה לגיר שלו.

לא מתגאה בסיפור כלל, אך יש אנשים שמגיע להם. מיותר לציין שהוא לא החנה שם יותר.

תאמת בחיים לא הייתי חושב לדחוף רכב אחר בעזרת שטיח, רעיון גדול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו בעידן מצלמות האבטחה בכל מקום זה מאוד בעייתי, אבל אחרי מבט ימינה ושמאלה ובתנועת ניקוב מהירה עם מוט בניין מחודד דרך הגריל ישר לרדיאטור אפשר להיות בטוחים שלנהג/ת שלא אכפת מזמנם של אחרים, יהיה הרבה זמן לחשוב על ההתנהגות שלהם כאשר ירתח לו הרכב בזמן הנסיעה.

לחסום רכב זה גועל נפש.

אבל לעשות את מה שתיארת פה זה כבר גועל נפש בריבוע.

אני מקווה שאתה לא רציני.

אגב, גם אם נתעלם לרגע מהחומרה של עצם מעשה הבריונות הנ''ל, הסיכוי שאותו אדם שחסם "יחשוב על מעשיו" כשהרכב שלו ירתח, הוא אפסי.

מבטיח לך שהוא לא יקשר בין המקרים (שלא כמו במקרה של הורדת אוויר מהצמיג + פתק בשמשה. אני גם לא בעד זה כמובן).

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד לפני כמה שנים גרתי רחוב לייד מכללה.

ברחוב של המכללה החניה בתשלום, אצלנו - לא.

באופן יומי היו חוסמים את הכניסה לחנייה בבניין, שסגורה בשער, שני עמודים בצדדים, תמרור מעטפה+שילוט.

טלפונים לעיריייה לא עזרו אף פעם, אם היו מתקשרים למשטרה במקרה הטוב היו מגיעים להזיז את הרכב אחרי שעה.

יום אחד, אחד השכנים מיהר לצאת. בעלים של לנד רובר ישנה עם מגן חזירים.

מה עשה? דחף את הרכב למרכז הכביש, וטילפן לעירייה/משטרה שיש רכב שחוסם את הכביש.

הרכב נגרר.

השכן ראה כי טוב, והחל לפעול כך באופן קבוע, עד שלאט-לאט התופעה הפסיקה. :lol:

בבניין שאני גר בו עכשיו אחד השכנים החליט שהוא נכנס לחניון עם נגרר, וחונה בצורה שחוסמת את היציאה(החניה שלו מול השער, באורך של רכב אחד).

כשהערתי לו - "מה זה משנה, אני יוצא מוקדם!".

בבוקר למחרת גילינו שאני יוצא יותר מוקדם. עשיתי לו השכמה.

יום אחרי אותו דבר. תוך שבוע הוא למד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר לי שלפני כמה חודשים יצאתי ממכון הכושר, מן הסתם עייף וגמור, בא לצאת ורואה סופרב שחורה שחוסמת אותי, עוד רכב שחנה ליידי ואת כל נתיב המעבר, בלי בושה.

נכנסתי חזרה למכון בתקווה למצוא את בעל הרכב אך ללא הועיל, ישבתי שם במשך חצי שעה כמו אדיוט, טלפון למשטרה לא עזר.

אני יושב ומחכה לבעל הרכב שיבוא ויגאל אותי מההמתנה.

בינתיים יצא בעל הרכב שחנה ליידי ונכנס איתי לאותה סיטואציה, הוא בכלל אחרי מקלחת ממהר לעבודה ולא יודע מה לעשות, אני בינתיים מצאתי לעצמי עיסוק והתחלתי לשאול אותו שאלות על הרכב שלו (פיג׳ו 208 GTI לבנה חדשה ומהממת, לעומת הפיקנטו המשעממת שלי), בסופו של דבר נכנס הבחור בעצבים למכון, צעק ״בעל סופרב שחורה, גוררים לך את הרכב, הוא על בלוקים״

ואז יצאה בחורה, אישתו של מנהלת המכון בכבודה ובעצמה, יצאה בעצבים ואמרה ״אני לא רואה איך אני חוסמת אתכם״ אמרתי לה ״אין בעיה, קחי את המפתחות, תנסי לצאת, אם הצלחת אני עושה עכשיו מנוי לעוד שנתיים אצלכם״ כמובן שהיא סרבה והזיזה את הרכב, אנשים נפלאים בסופו של דבר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי קרה פעמיים. בשתי הפעמים תוך 20 דקות הנהג ירד [במקרה שני הנהגים] ירד בשל השיחה מהמשטרה והזיז את הרכב.

פעם בנתניה ופעם בהרצליה.

יש לציין שזה היה בשעות לילה אז אני מניח שהיה קל יותר להשיג את הנהגים.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואז יצאה בחורה, אישתו של מנהלת המכון בכבודה ובעצמה

אז בעלת המכון לסבית למעשה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוסט שעלה בפייסבוק לפני כחצי שעה על רכב חוסם

מעניין האם מותר במקרה כזה לתבוע את בעל הרכב על נזק+עוגמת נפש שכל הבניין נצור פתאום ולא יכול לצאת לעבודה ולפזר ילדים בגני ילדים/בתי ספר. יש תיעוד, המשטרה במקום, אמור להיות קייס לא?

סה"כ שירשור מרתק, תודה. :) אני אישית אם אין ברירה ואני חייב לחסום (קורה רק כשאני מגיע למקום אחד ספציםי עם בעיה חמורה של חניה) תמיד משאיר פתק עם מספר טלפון.

עריכה אחרונה על ידי arco1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע רגע, למה להיסתכן בפלילים ולינהוג באלימות?

מה? אף פעם לא הרגשתם (פיתאום בלי אזהרה מוקדמת) בחילות ולא הצלחתם להיתאפק והקאתם על הדבר הראשון שראיתם?

מי יכול להאשים אתכם שמילאתם רכב חוסם בקיא ?(במיוחד באיזור המגבים ויניקת האוויר של המזגן?).

מצד אחד תחסכו לעצמכם קלוריות מהג'אנקפוד שאכלתם וסיכון בפלילים, מצד שני החוסם יסבול זמן רב מהסירחון וקיא מאובן על הרכב שלו :-).

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפור קטן מהצד השני.

השבוע גיליתי שחסמתי רכב. עברתי לגור ברחוב חדש עם בתים פרטיים, וכמו ברחובות עם בתים פרטיים יש המון שערים לאורך החניות שעל המדרכה. החנתי את הרכב שלי ונזהרתי לא לחסום את השער מלפני, זה היה ביום שישי בערב. בשבת בבוקר ניסיתי להניע את הרכב ללא הצלחה, מצבר או אלטרנטור עוד לא בדקתי כי לא היה זמן. השארתי את הרכב שם וחזרתי לעבודה ביום ראשון.

פתאום קיבלתי טלפון מאבא שלי שהמשטרה התקשרה כי הרכב שלי חוסם מישהו. לא הבנתי למה התקשרו אליו ולא אליי לא משנה. שלחתי את חברה שלי לבדוק כי באמת לא היה זכור לי שחסמתי מישהו והרכב גם עמד שם מיום שישי כך שמוזר שלא התלוננו. מסתבר שמאחורי היה עוד שער שלא שמתי לב אליו, לא היה גם שלט והוא נראה כמו חלק מהחומה, ואכן חסמתי מישהו. יצאתי מיד לתחנת הרכבת, תוך כדי חברה שלי השיגה את הבעלים. דיברתי איתם, למזלי אנשים נחמדים מאוד ולמזלי הם גם הצליחו להשתחל עם הרכב אל מחוץ לחניה. בעלי הרכב אמרו לי לא לעזוב את העבודה ולהזיז את הרכב כשאני חוזר וכך עשיתי.

יכול להגיד לכם שזו הרגשה מאוד לא נעימה. בטח שאין באמת מצוקת חניה שם וברחוב המאונך יש המון חניה. יכול להגיד לכם גם שהיה נעים מאוד להיתקל באנשים כאלה כשאתה ב"צד הרע" של הסיפור. בערב גם שוחחתי איתם, אפילו הציעו לעזור לי בהנעת הרכב עם כבלים.

כמובן שלא כל המקרים כאלה, הן בצד הטוב והן בצד הרע, אבל תמיד תזכרו שיש סיכוי שהדבר נעשה לחלוטין בתום לב.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2521 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...