Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה עושים כשחסמו את הרכב שלכם ולא השאירו מספר?

serginho
שימו לב! השרשור הזה בן 2514 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מסכים לגמרי לגבי הקטע של לחנות על מדרכה ולחסום מעבר. אחרי שנאלצתי כמה פעמים לרדת לכביש עם עגלה בפניה עוורת בגלל עלמה צעירה מבניין סמוך שאוהבת לחזור עם פול ווליום בלילה ולחנות על המדרכה ליד הבית, עברתי למעשה שאני לא גאה בו, אבל יעיל מאוד. פעמיים פנצ׳ר והיא הבינה.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

העניין הוא, שאפילו אם הם מצליחים לאתר את החונה הסורר והוא מגיע ומזיז את הרכב, עדיין בעל הרכב החסום נאלץ להתקשר למשטרה, לחכות שיתפסו את בעל הרכב, לחכות שבעל הרכב יואיל בטובו להגיע ולהזיז את הרכב. הזלזול הזה בזמן של מישהו אחר הוא בעיני בלתי נתפש. מה מונע מחוסם סדרתי כזה לעשות את אותו הדבר שוב ושוב? הרי הוא יודע שבמקרה הגרוע יקבל טלפון מהמשטרה, יקפוץ בזריזות ויזיז את הרכב (אולי אפילו לחסום מישהו אחר) ו-no harm done.

לדעתי המשטרה צריכה לתת בכל מקרה כזה של חסימה (אחרי וידוא ע״י שוטר כמובן) אזהרה לנהג החוסם, ובמקרה שכבר יש לו אזהרה קודמת (או דוח קודם) - לתת לו אוטומטית דוח. רק כך יש איזשהו סיכוי למגר את התופעה.

יפה מאוד, אם מדובר בחוסם סידרתי אז עוד יותר טוב. מצלמים את הרכב כמה פעמים בעת ביצוע העבירה והולכים למשטרה להגיש תלונה. בעל הרכב יזומן לחקירה. גם אם לא ייצא מזה כלום, הפרטים של החוסם הסידרתי נמצאים "במערכת". הם יודעים את שמו, מס הרכב, הטלפון שלו והכל. הוא חוסם לך עוד פעם, מתקשר למוקד 100 ופותח קריאה. מגיעה ניידת, הם רואים את כל הפרטים במסוף ואתה אפילו יכול לומר להם שהגשת תלונה במשטרה ואף להראות להם את הניירת. על המקום הוא חוטף 250 שקל קנס ואפילו יזמינו לו גרר על חשבונו. עדיין לא קרה לי מקרה שהיו צריכים להזמין גרר כי כל מי שחטף קנס של 250 שקל לא חזר על זה שוב פעם. עד רבה, בכיף, שימשיך לחנות והמשטרה תמשיך לבוא. נראה כמה פעמים הוא יכול לחטוף 250 שקל קנס מבלי להתייאש.

http://metro.co.uk/2017/01/24/man-parked-audi-on-strangers-drive-so-she-blocked-him-in-for-two-hours-6402624/

שני החצופים האלה חנו בחנייה פרטית. הנהגת בעלת החנייה חסמה אותם לשעתיים.

לא רלוונטי, לא קרה במדינת ישראל. כמו שרשמתי, בישראל יש חוקים ברורים. מה שלא יהיה, מי שלא תהיה, אסור לך לחסום רכב ולמנוע ממנו לצאת. גם אם החנייה שלך פרטית בטאבו ומישהו חונה שם אסור לך לחסום אותו. ככה זה בישראל.אלה הם החוקים.

יש חסימה ויש חסימה,

אם אני מגיע הביתה ומישהו עומד בחניה שלי (כנראה אורח) אבל חניה משותפת אחרת פנויה, לא קרה כלום. שם את המכונית שלי שם. מקסימום אחר כך מזיז אותה. מגיע לבניין ואין מקום, מתחיל בדרדור אמצעים. הודעה בווטסאפ של המתחם עם צילום הרכב. סבב אינטרקומים. כל אלו לא הועילו? מחנה לפניו, ומשאיר מספר טלפון שלי במכונית. כשיצא יקבל הטפת מוסר ארוכה ואכילת ראש כדבעי.

א-ב-ל, כאשר חסימת החניה היא מובהקת. מעשה של חוסר התחשבות נטו, של זלזול - זו בריונות וסוג אלימות שאינה פיזית או מילולית אבל בריונות. גם אם חסמת, תשאיר טלפון, משהו. אני אתקשר וגם אם תגיד לי ״אחינו, 5 דקות אני בא״ אהלן וסהלן. אבל אם אפילו זה לא נעשה, אני לא מבזבז אפילו את שיחת הטלפון למשטרה.

פגיעה ברכוש? למה, הזמן שלי לא שווה כסף? הרכבת שאחמיץ, הילדה שאני אאחר להוציא מהחוג בגלל שלגברת לא היה נאה ללכת 50 מטרים ברגל?

תסלחו לי אבירי התקינות הפוליטית - יש שלב שבו אני אומר - בתחת שלי.

יש קו שבו בריונות צריכה להיענות באותה מטבע, מי שלא יכול להתמודד עם זה שלא יתחיל ללכת בשביל הזה.

לפני שנים, ביום חורף אני הולך על המדרכה עם התינוקת בעגלה, מכונית יוקרה מסגמנט הפאר חונה בלי להתבלבל על כל רוחב המדרכה, אין מעבר, אני צריך לרדת לכביש ולצעוד ב-15 ס״מ של מי שלולית עם עגלה על הידיים. מקיף את המכונית, חוזר ומשחרר בעיטה שהעיפה לו את מראת הצד עד אמצע הכביש.

יש קו שממנו ואילך אנשים לא ראויים ליחס של חברה תרבותית

Sent from my iPhone using Tapatalk

לגבי הקטע המודגש, מיניסיון אישי שלי. אסור לך בתכלית האיסור לנסות וללמד את העבריין שחסם או גנב לך את החניה מוסר ודרך ארץ. אם היו לו כאלה הוא לא היה עושה את מה שעשה מתכתחילה. אתה לא יכול לדעת באיזה שלב בן הבליעל ישלוף סכין ויתקע לך אותו בחזה. ישנם לא מעט ישראלים ברברים ארורים שיהיו מוכנים להיכנס לכלא להרבה שנים רק בשביל לצאת גבר ושלא תפגע לו "בכבוד".

היו, יש ועוד יהיו מקרים כאלה.

ברגע שאתה הופך לעבריין בעצמך ונוטל את החוק הפכת לאותה מפלצת כמו החלאה שעברה על החוק. שניכם עבריינים רק בגודל אחר. יש חוקים במדינה. אני נלחמתי בחוצפנים תקופה ארוכה מאוד. הזמנתי משטרה אפילו בשבת ב 8 בבוקר. חוק זה חוק וצריך להתנהל. ברגע שהחוצפנים שמעו שוועד הבית מצוויד בנוסח טאבו שבפירוש מוכיח שהחניה היא פרטית אף מאדרפאקר לא מעיז לגנוב את החניה. תאמין לי שאין יותר מהרגשה קקה לקום בשלוש לפנות בוקר כי המשטרה מתקשרת אלייך ומבקשת להזיז את הרכב כי חסמת רכב אחר.

מסכים לגמרי לגבי הקטע של לחנות על מדרכה ולחסום מעבר. אחרי שנאלצתי כמה פעמים לרדת לכביש עם עגלה בפניה עוורת בגלל עלמה צעירה מבניין סמוך שאוהבת לחזור עם פול ווליום בלילה ולחנות על המדרכה ליד הבית, עברתי למעשה שאני לא גאה בו, אבל יעיל מאוד. פעמיים פנצ׳ר והיא הבינה.

יופי ורק במקרה אותה פרחה היא חברה של איזה עבריין ואז אתה פינצרת לה את הצמיגים. אל תתפלא שאתה בא ומוצא מראה שבורה, שריטות על הדלת וזה עוד במקרה הטוב. במקרה הרע אתה מגלה שהרכב שלך עלה באש. בעכו הם מציתים מכוניות על ימין ועל שמאל אני בטוח שבעוד ערים. ברגע שחוצים את הגבול הדק בין שמירה על החוק לבין עבריינות אז השמיים הם הגבול וזה לא יעצר בקלות. כמה תמונות שלה מחנה על המדרכה. תלונה במשטרה והופה, היא מקבלת קנס של 500 שקל.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרתי שאני לא גאה, אבל לפני 15 שנה היו לי שיקולים אחרים. חוץ מזה הםרחה לא ידע מאיפה זה בא לה. היא פשוט הבינה שלמקום הזה, על המדרכה ליד מעבר חציה, איפה ששפת המדרכה מונמכת וקל לעלות, יש מזל רע. רפלקס מותנה בסיסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה כל אלו בעלי החניות הפרטיות לא דואגים לשער ידני/חשמלי שחוסם את הגישה לחניית רכב בחניה הפרטית שלכם?

אצלי אמי זה היה באופן שוטף שחנו אצלה בחניה בבניין (חניה בטאבו), הצבנו מחסום בכניסה לחניה הפרטית ושלום על ישראל, זה שווה ומונע כל כך הרבה עוגמת נפש ועצבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי בבניין יש שער שכבר שנה וחצי לא עובד הוא תקוע על מצב פתוח.

תיקנו אותו פעמיים או שלוש בזמן הזה אבל כבר למחרת הוא התקלקל שוב. מטופש לגמרי ויוצא שהרבה פעמים מחנים בחניות של דיירי הבנין, כאילו לא מספיקה החניה הצפופה של אנשים ברחוב עצמו, שהוא הרחוב עם אפור הכי קרוב לתחום המרכזי של העיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים לגמרי לגבי הקטע של לחנות על מדרכה ולחסום מעבר.

אחרי שנאלצתי כמה פעמים לרדת לכביש עם עגלה בפניה עוורת בגלל עלמה צעירה מבניין סמוך

שאוהבת לחזור עם פול ווליום בלילה ולחנות על המדרכה ליד הבית,

עברתי למעשה שאני לא גאה בו, אבל יעיל מאוד. פעמיים פנצ׳ר והיא הבינה.

יש חסימה ויש חסימה,

,,,,

א-ב-ל, כאשר חסימת החניה היא מובהקת. מעשה של חוסר התחשבות נטו, של זלזול - זו בריונות

וסוג אלימות שאינה פיזית או מילולית אבל בריונות. גם אם חסמת, תשאיר טלפון, משהו.

אני אתקשר וגם אם תגיד לי ״אחינו, 5 דקות אני בא״ אהלן וסהלן.

אבל אם אפילו זה לא נעשה, אני לא מבזבז אפילו את שיחת הטלפון למשטרה.

פגיעה ברכוש? למה, הזמן שלי לא שווה כסף? הרכבת שאחמיץ, הילדה שאני אאחר להוציא מהחוג

בגלל שלגברת לא היה נאה ללכת 50 מטרים ברגל?

תסלחו לי אבירי התקינות הפוליטית - יש שלב שבו אני אומר - בתחת שלי.

יש קו שבו בריונות צריכה להיענות באותה מטבע, מי שלא יכול להתמודד עם זה שלא יתחיל ללכת בשביל הזה.

לפני שנים, ביום חורף אני הולך על המדרכה עם התינוקת בעגלה, מכונית יוקרה מסגמנט הפאר

חונה בלי להתבלבל על כל רוחב המדרכה, אין מעבר, אני צריך לרדת לכביש ולצעוד ב-15 ס״מ

של מי שלולית עם עגלה על הידיים.

מקיף את המכונית, חוזר ומשחרר בעיטה שהעיפה לו את מראת הצד עד אמצע הכביש.

יש קו שממנו ואילך אנשים לא ראויים ליחס של חברה תרבותית

Sent from my iPhone using Tapatalk

אבל - לפעמים לוקחים זאת למקומות לא יפים.

אני נכה צה"ל , ורשמתי מספר פעמים על בעיה של חניות נכים המלאות ברכבים ללא תו-נכה.

לכן לפעמים אני חונה על מדרכות - אני מקפיד להשאיר מעבר רחב, או מוותר וחוזר הביתה.

וברור כי לא אייצר בעיה לאחרים, במטרה להסתדר עם הבעיה שלי.

ובמיוחד כי גם לי יש בעיה במעבר במדרכה, במידה והמעבר צר.

הבעיה - לפעמים אנשים ובמיוחד צעירים, משקיעים :wink: בעזרה לזקנים ולתינוקות עם העגלות.

וגם כאשר הרכב חונה על מדרכה רחבה, עם תו-נכה וללא בעיה של הגבלת תנועה על המדרכה.

ובמיוחד אם הרכב יפה (הייתי מעדיף רכב קצת ישן, אבל מחייבים אותי להחליף לרכב חדש)

ואז פוגעים ברכב, שורטים ועוד נזקים.

כבר יותר משנה אני מחפש מחליפה לג'ולייטה, ואני חושש להחליף ל 2 קופה, או "מפואר אחר"

מאחר וגם לתקן את ... הפגיעות, לי קצת קשה.

ונכון כי יש לי שרות של לקיחת הרכב והחזרה ובכל זאת זו מגבלה עבורי.

הרכב הוא הרגליים וגם משרד קטן, מאחר ואני נעזר בידיים בהליכה אני מוגבל בנשיאת דברים.

לכן בבקשה.. לפני שאתם פוגעים ברכב , :grin: תלכו עם מטר בכיס ותמדדו מרחקים.

או, עשו סיבוב, וראו אם יש תו-נכה, ואולי מס' טלפון.

ושוב - בכל מצב התקשרו למשטרה - הם מתקשרים לבעלי הרכבים, וגם שולחים שוטרים.

(גם בהליכה במדרכה, עם הפלאפון דווחו את מספר הרכב הדגם והצבע, זה לא מחייב אותכם בכלום)

המשטרה מטפלת ביעילות ומהר בבעיות, כך גם אני מתנהל כאשר יש הפרעה בחניה שלי.

יותר מכך - אני תמיד מבקש לאתר את הבעלים בטלפון, ולא לשלוח שוטרים.

מאחר והגעת שוטרים מחייבת קנס גבוהה.

לעתים השיחה מגיעה למפקד המשמרת, הדורש לשלוח שוטרים, מאחר ורשום להם בעדיפות גבוה

הטיפול בחניית הנכה, ואם לא יגעו שוטרים וירשמו דו"ח גבוהה, לא תהיה הרתעה.

אני משכנע להשאיר ספק, ולנסות לטפל קודם באיתור בטלפון, לפנות את החניה יותר מהר..

מאחר, ובמקרה של טעות אנוש וספק, הקנס מאוד גבוהה.

תודה - אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מקרים פחות חמורים אבל עדיין מאוד מרגיזים. מדובר על חניה תוך כדי חסימת דלתות ואפשרות להיכנס לרכב.

במקרה שלי הגעתי מאוד מוקדם לחניית עפר שהוכנה מראש עבור אירוע ספרוטיבי גדול.

כהרגלי חניתי כמה שיותר רחוק באזור ריק מרכבים כדי להימנע מחסימות.

כשהסתיים האירוע וחזרתי לחניה הבאלגן חגג. רכבים רבים נחסמו כיוון שנהגים שהגיעו

באיחור פשוט זרקו את רכבים על כל פיסת אדמה פנויה, גם על חשבון נהגים אחרים,

העיקר לא לפספס את הזינוק.

קיבלתי שמירה הדוקה משני הצדדים ללא יכולת להיכנס לרכב מהדלתות הקדמיות.

מזל שמבנה הגוף שלי אפשר לי להשתחל מהדלת האחורית עד לעמדת הנהג.

1.jpg 2.jpg

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

שלום. נזכרתי בשרשור הזה לאחר מקרה שקרה לי היום, ורציתי להראות לכם מה קורה שאנשים מהצד השני מרחיקים לכת.

אני משכיר יחידה בשכונה של צמודי קרקע כבר כמה חודשים.

יש חניה לאורך הבתים כמובן שאינה פרטית ומסומנת באפור. לכל בית יש גם שער עם חניה בשטח הבית.

בשבוע הראשון מאז שעברתי היה מקרה לא נעים באשמתי. חזרתי בשעת לילה מאוחרת והחנתי את הרכב, השתדלתי לשים לב שאני לא חוסם אף שער.

יום למחרת קיבלתי טלפון כשהייתי בעבודה שחסמתי מישהו. התנצלתי ומיד יצאתי לכיוון הרכבת כדי לחזור הביתה, אמרתי לאותו אדם שאם יש צורך שיקח מונית ואני אשלם את התשלום. הוא אמר שזה בסדר והוא מבין שזה בטעות וגם אישתו הצליחה "להשתחל" ולצאת מהחניה. עוד מעט אסביר על מה המרכאות.

היום ב9 בבוקר נשמעו דפיקות חזקות על הדלת שלי. ישנתי, ערב חג וסוף סוך לא עובדים ועד שקמתי כבר אף אחד לא היה בדלת. האמת שלא הבנתי מי זה יכול להיות כי אני לא ממש מכיר פה אף אחד פרט לחברים שלי שגרים באזור, אבל לא סביר שהם יגיעו בלי הודעה מוקדמת וידפקו באלימות על הדלת.

מאוחר יותר בצהריים התעסקתי ברכב שלי ואז הופיע השכן ממול.

שכן: "שלום אתה זוכר אותי?"

אני: "כן אתה השכן ממול"

הוא מיד הזכיר לי שהוא הבחור שפעם "חסמתי", אמרתי לו שאני מצטער ואני מודה לו על ההבנה, ואז הוא שאל אותי אם נסעתי לחו"ל. לא הבנתי מה הוא רוצה, ואמרתי לו שלא. אז הוא בחוצפתו אמר לי שפשוט הרכב שלי עמד שבוע (הרכב שלי עמד שם שלושה ימים בדיוק) בחניה שמול הבית שלו. שאלתי אותו אם חסמתי מישהו שוב, למרות שהיה לי ברור שלא כי לא הייתי קרוב לאף שער, הוא אמר שלא. שאלתי אותו אם ככה מה העניין.

הוא מיד אמר שפשוט הרכב עמד שם שבוע, ויש פה בעיה של חניה (אין שום בעיה של חניה במקרה הגרוע צריך ללכת מאה מטר), ואז חירטט עוד כמה חרטוטים ודאג להגיד לי כמה הוא שילם על הווילה ובמילים אחרות ניסה להגיד לי שלא מתאים לו שהרכב שלי חונה שם ולא הרכב של אישתו או של חמותו או של אין לי מושג מי. הוא גם בא בטענות, אמר שדפק כמה פעמים בדלת בערב כדי לבקש שנזיז את הרכב ואף אחד לא ענה, בטח שלא ענה אני עובד וחוזר הביתה ב9 בערב כל יום. בקיצור דיבר ממש בנחמדות אומנם, והוא סבאלה נחמד אבל חצוף ממדרגה ראשונה.

עניתי לו בצורה מאוד עדינה שזה שכל אחד הציב פה שער ותפס מקום חניה ציבורי זה דבר אחד ואני מבין את זה, אבל זה שהוא רוצה שאני לא אחנה פה אלה אחנה ברחוב ממול בפינה זה ממש מוגזם ולא לעניין. הוא הרים ידיים ואמר "רק ביקשתי תעשה מה שאתה רוצה".

אחרי זה חיברתי את דפיקות הדלת האלימות מהבוקר ואז כבר התעצבנתי, באיזה רשות אדם כזה מפריע את מנוחתו של אדם אחר, ובכזו אלימות רק כי לא מתאים לו שיש רכב בחניה שקרובה לבית שלו שהוא לא שלו. עשיתי גם שוב חושבים לגבי אותו מקרה "שחסמתי" אותו. אני זוכר בברור שבאותו הלילה נזהרתי מאוד לא לחסום אף אחד, וגם עובדה שהוא הצליח לצאת. אני גם זוכר שכשדיברתי איתו בטלפון הוא סינן לעברי "תחנה ברחוב ממול יש שם מקום".

בקיצור חוצפן ממדרגה ראשונה.

אולי בפעם הבאה אני באמת אעמיד את הרכב שם לשבוע.

חג שמח.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה עובד לילה, בטוח יש לך מספר חברים.. בריאים.

בצע פגישה בערב, עם 2-3 חברים מול הבית של ס'באלה.

קצת רעש הליכה ברחוב ומשיכת צומת לב, עם הצבעה לכיוון הבית וכאילו הסברים.

במידה והם יראו את תצוגת התכלית, המצב ירגע והם לא יציקו לך יותר.

נ.ב - אפשרות נוספת פגישה עם 2-3 בחורות עם ביקיני (בדיוק באותם תנאים)

אפשר ועקב תצוגת התכלית, :grin: אשתו לא תתן לו לצאת מהבית בכלל.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נגד מעבר על החוק, אבל לא נגד פינוי מי שחוסם אותי ולא מאפשר לי לחנות בחניה שלי שרשומה בטאבו.

אם אפשר איכשהו להשתחל - עושה את זה, ומשאיר פתק שבפעם הבאה יינקטו אמצעים.

עד היום רק פעם אחת הם אכן ננקטו - מחבר רצועת גרירה, שם LOW וגורר את הבן זונה לאמצע הכביש, מתקשר למשטרה.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התרגיל שלך עליי לא בטוח שיעבוד.

אני בד"כ לא זוכר היכן החנתי.

כך שאם אראה את הרכב במקום אחר.. :lol: זה יראה לי סביר.

אבל רציני, אתה מסתכן בגרימת נזק.

יש רכבים אשר אפשר ויגרם להם נזק.

והיום עם שלל המצלמות אשר ברשות הציבור, אפשר ויצלמו אותך.

מה עוד כי זו עבירה על החוק.

.. אל תגרור או הענש את העבריין, הזמן קודם משטרה.

אייל.

עריכה אחרונה על ידי ליין מן

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי את השרשור כולו, וכולו מדבר על הזמנת משטרה בעת חנייה פרטית, כשמישהו אחר חונה בחנייה, אך לא הוזכר משהו לגבי אנשים שהם נגיד, כבדי שמיעה, כמוני, למשל, איך בדיוק אני אמור להזמין משטרה אם דבר כזה קורה לי? SMS למשטרה אין דבר כזה, או שיש ולא ידעתי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי את השרשור כולו, וכולו מדבר על הזמנת משטרה בעת חנייה פרטית, כשמישהו אחר חונה בחנייה, אך לא הוזכר משהו לגבי אנשים שהם נגיד, כבדי שמיעה, כמוני, למשל, איך בדיוק אני אמור להזמין משטרה אם דבר כזה קורה לי? SMS למשטרה אין דבר כזה, או שיש ולא ידעתי?

בהחלט שיש! עמדת אוזן קשבת במשטרת ישראל נמצאת שם בשבילך ובשביל שאר בעלי מוגבלויות בשמיעה או בדיבור - בכל מקרה חירום תוכל לשלוח מסרון לטלפון שמספרו 052-2020100 ולקבל סיוע משטרתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאווירה מחוייכת יותר, סיפור שישמע צ'יזבט אבל היה באמת ובתמים. לפני כמה שנים, בעיר קטנה בדרם צרפת עם מצוקת חניה כרונית, חניתי את רכב ההשכרה שלי בחניון ציבורי קטן (יקר מאוד אגב) ליד פרארי טסטרוסה נחמדה והלכתי לאיזה עניין.

כשחזרתי, רכב חסם אותי ואת הפרארי שלידי במאונך.

גם כן פרארי טסטרוסה.

התחלתי להתרגז על האוליגרך שמרשה לעצמו לחסום עמחא, באתי לראות אם השאיר מספר על השמשה.

לא השאיר. במקום זאת השאיר מפתח בסוויץ.

וזו היתה הפעם הראשונה (לא האחרונה אגב) שנסעתי בטסטרוסה. אמנם רק 2 מטר אבל גם רוורס.

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2514 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...