Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה ההבדל בין המגבים BOSCH AeroECO ל- BOSCH AEROTWIN?

mo2013
שימו לב! השרשור הזה בן 1562 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יכול להיות שבאמת יש הבדל באיכות לפי מדינת הייצור (בדומה לצמיגים של גודייר).

ידוע לי שיש ייצור בפולין, היכן עוד אין לי מושג, אולי מישהו שלא היה מרוצה ובדק יוכל לומר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ליצרנים במיוחד מוצרי commodity מיצרים מוצרים בהתאמה לשווקים מסוימים לדוגמה השוק הטורקי שאליו היצרן מסווג את ישראל.

במקרה של המגבים העניין מאוד פשוט החיתוך נעשה באמצעות יהלום, והחלפת יהלום החיתוך יקרה.

על מנת להתאים את המגבים לתחרות בשוק ולהוזיל , מיצרים יותר מגבים על אותו יהלום והאיכות והמחיר ...

הדברים כללים ואינם מתייחסים ליצרן כזה או אחר .... זה מנגנון כזה, כמעט כל יצרני מגבים OEM יש יותר מ 3 רמות איכות ויבואנים בארץ בוחרים מה הם רוצים לשווק עפ"י "כוחות השוק" והאיכות בהתאם.

לדעתי דווקא במדינה עם שמש כשלנו "כוחות השוק " היו אמורים לכוון למגבים איכותיים.

ולכל אלה שטוענים שמגבים איכותיים לא יחזיקו מעמד יותר מעונה, איך זה שהרכב מגיע חדש המגבים מחזיקים מעל 2 עונות, במשפחה יש לנו קאשקאי 2015 שעדיין לא היה צורך להחליף מגבים (כמובן שמנקים את השמשה ואת המגב ובקיץ משתדלים כל יום להפעיל את המתיזים על מנת לשנות את זווית מגע המגב עם השמשה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגבים מגעילים ביותר קניתי כאלה לפני כמה שנים תוך שבוע מרחו לי.

מאז אני רוכש רק מגבים של VISION ב20-30 שקל ומחליף במקרה הגרוע אחרי חודשיים.

במוסך שעבדתי אגב הוא מוכר מגבים של UNI POINT , עושה רושם שהם מעולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

מקפיץ.

האם יש מסקנות חדשות לגבי ההבדלים?

כרגע ניתן להשיג שני מגבי ECO סביב 85 ש"ח (אחרי הנחות). את ה-TWIN ראיתי סביב 110 ש"ח.

המלצות למגבים טובים ועמידים אחרים?

(וכן, מבין שעונת הגשמים כמעט מאחורינו)

להכנסת פרספקטיבה - הרכב עומד בחניה מקורה מרבית הזמן וממעט לעמוד בחוץ. המגבים המקוריים (ושעדין מורכבים משנת 2010!) של הרכב הם של בוש אירוטווין, וכן הם קצת מורחים/מקפצים אם אין הרבה גשם/מים על השמשה והתפרק חצי מהספוילר על אחד מהם, אבל עוד איכשהו עושים את העבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי השנה את 2 סוגי המגבים האלו של בוש ביוקר ושניהם הוחלפו בפרק זמן של חודשיים.

הלכתי בסוף על משהו זול שמצאתי בחנות קרוב לעבודה ואמרתי מקסימום כל חודש אחליף, כבר חצי שנה על זוג עלום שם ב60 שקל ועדיין תקינים.

בעבר יצא לי לקנות מגבים של Refresh מאלי אקספרס בגרושים, לקח חודש להגיע (הזמנתי לפני החורף) והם היו מעולים, הרכב נמכר שנה וחצי אחרי זה כשהם עוד עליו ותקינים לגמרי.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, מבין שרוח הדברים לא השתנתה במיוחד.

תודה.

אצלי ברכב המגבים המקורים שהם תוצרת בוש החזיקו כ-4-5 שנים. המגבים תוצרת חברת בוש מעולים.

רכשתי לפני חודש מגב אחורי תוצרת בוש ב-45 שקלים עבור גולף דור 5 אצל אוטוסטור בחולון. דרך אגב הם מחזיקים לרוב רק מגבים קידמיים.

IMG_20190117_132932_HDR.jpg

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו מרק, כמו שציינתי, המגבים המקוריים (עד כמה שזכור/ידוע לי מתוצרת בוש, הרכב לא בבעלותי) מחזיקים כבר כמעט 9 שנים, עם שיהוקים קלים יחסית.

אבל עולה בשרשור הזה ולדעתי גם בשרשורים אחרים, שתוצרת בוש ככל שזה נוגע למגבים שמגיעים לארץ כנראה באיכות לא דומה לזו המקורית או לא אחידה.

מזכיר לי באופן מסוים את ענין המצברים בארץ, שגם במקרה שלהם משתמע שהציוד המקורי מחזיק יותר זמן מאשר התחליפים שווי הערך/תוצרת שנמכרים בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שמוסך רון קונה ישירות מהייבואן לדיקו שהינו נציג בוש בארץ מסיבה זו אני קונה רק ממנו :-P

כמה כבר עולים זוג מגבים תוצרת בוש לגולף דור 5 ? 120 שקלים בלחץ או פחות מזה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שמוסך רון קונה ישירות מהייבואן לדיקו שהינו נציג בוש בארץ מסיבה זו אני קונה רק ממנו :-P.

רכשתי לפני חודש מגב אחורי תוצרת בוש ב-45 שקלים עבור גולף דור 5 אצל אוטוסטור בחולון.

מבולבלים?! גם אנחנו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביונדאי I30 מקורי החזיק 3 שנים.

קניתי את אותו מגב של בוש שהיה מותקן...אפילו לא חודש עד שהתחיל למרוח..ולמרוח בגדול.

איך יכול להיות כזה הבדל של אותו מוצר ואתה חברה...והבדל עצום באורך החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגולף שלי קניתי מרון סט קדמי ואחורי של בוש. לגולף השניה קניתי מאיביי רק את הגומי סיליקון (3 ש"ח ליחידה) והתקנתי אותו במגבים הישנים. הבוש ואיביי עובדים בינתיים אותו הדבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שקראתי את השירשור ובמחשבה לאחור אני מבין משהו חדש:

כל פעם שקניתי בוש בארץ התאכזבתי מאורך החיים הנמוך.

וכל פעם שהזמנתי בוש מחו"ל החזיקו לפחות שנתיים אם לא יותר.

בכל הסדרות שלהם.

מעניין.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1562 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...