Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2330 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם פחות תשקיעו בקבוצת התמיכה כאן ויותר תשקיעו בלקבל עזרה מקצועית שתכנים אתכם לפרופורציות תמצאו את האחת (או השתיים. המחמירים מגיעים גם לשלוש).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואז בדייט היית נתקל בבחורות הזויות (אחת שבאה עם תיק מלא תרופות), שרוטות (אחת שבאה עם פיאה) או סתם משעממות (לרוב מורות).

לחלוטין. באיזה בליינדייט כזה נכנסה לי רכב גורילה. באמת גורילה. יפה כמו גורילה. שעירה כמו גורילה. חכמה כמו גורילה מאותגרת. והיא מחייכת אלי כמו בסרט אימה "אז לאן הולכים". ואני עוד מסדר את הנשימה, וחושב 'בלאט, איך לא עליתי על כל הזוועה הזו קודם?' אבל עוד לא ידעתי אז מה המשמעות של המילה 'בלאט', מתלבט אם זה ראוי לשחרר אותה באותו הרגע או למצוא בית קפה שבו אין סיכוי שמישהו שמכיר אותי יראה אותנו יחד ואני אצטרך להסביר שזה במסגרת תרומה לקהילה או משהו כזה. אוף. היה מפחיד.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוסר הצלחה היא כי אני נופל על מתוסבכות משוגעות. כמובן שכנראה מתישהו הן כן ייכנסו לקשר , אבל כנראה שאני עוד תחנה בדרך להתבגרות.

אתה לא נופל עליהן, אתה בוחר אותן.

שזה לגיטימי, אבל אל תקטר...

לגבי ריקנות, קודם כל תמלא אץ החיים שלך בעצמך. אח"כ השאר יבוא.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחלוטין. באיזה בליינדייט כזה נכנסה לי רכב גורילה. באמת גורילה. יפה כמו גורילה. שעירה כמו גורילה. חכמה כמו גורילה מאותגרת. והיא מחייכת אלי כמו בסרט אימה "אז לאן הולכים". ואני עוד מסדר את הנשימה, וחושב 'בלאט, איך לא עליתי על כל הזוועה הזו קודם?' אבל עוד לא ידעתי אז מה המשמעות של המילה 'בלאט', מתלבט אם זה ראוי לשחרר אותה באותו הרגע או למצוא בית קפה שבו אין סיכוי שמישהו שמכיר אותי יראה אותנו יחד ואני אצטרך להסביר שזה במסגרת תרומה לקהילה או משהו כזה. אוף. היה מפחיד.

אולי היא חשבה את אותו הדבר עליך.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא הרגשתי בדייטים איתה שאני כמו השגריר הטורקי שהושפל. משום מה, היא תמיד ישבה וכאילו הסתכלה עליי מלמעלה במובן הפיזי.:lol:

הטעות שלי שבשיחה שהיא עשתה לי לא ניסיתי לשכנע אותה לתת צ'אנס כי אולי "הלא יודעת, אני לא יודעת, לא רואה כל כך פונטציאל" היה נתון לשינוי אם הייתי אומר:" תקשיבי, אני מתנצל אם הלכנו מהר מדי , את נראית לי בחורה מאוד מתאימה לי ואני יכול להיות הראשון שלך גם , הייתי שמח אם תתני עוד צ'אנס ונראה לאן זה יזרום כי מאוד כיף לי איתך".

הסימן אבל שאני מתחיל לשכוח מזה הוא שאני הפסקתי לחלום עליה. חלמתי עליה בערך שבוע ברציפות.

עריכה אחרונה על ידי אושריקו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר לבתול או לא? והתשובה היא לא, אל תדאג, אל תדאג.

זה פשוט לא בראש מעייני רק בגלל הגיל וכל מי שמסביבי. יענו, לא עושה לי את זה לשכב עם מישהי ולשכוח ממנה כי זה לא מוביל אותי לזוגיות. הבנת? אני גבר קלאסי, הרבה בנות מחפשות כזה שלא ירצה לזיין כל היום כנראה.

מקס, ההגדרה שלך לבחורה בתולה שונה מהגדרה שלי לבחורה חנונית, ביישנית ובתולה. זה הבדל גדול... פה אתה צריך לסעוד את הבחורה לכל דבר(למרות שהייתי עושה את זה בכיף) ובשנייה אתה פשוט צריך ללמד ובזהירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר לבתול או לא? והתשובה היא לא, אל תדאג, אל תדאג.

זה פשוט לא בראש מעייני רק בגלל הגיל וכל מי שמסביבי. יענו, לא עושה לי את זה לשכב עם מישהי ולשכוח ממנה כי זה לא מוביל אותי לזוגיות. הבנת? אני גבר קלאסי, הרבה בנות מחפשות כזה שלא ירצה לזיין כל היום כנראה.

מקס, ההגדרה שלך לבחורה בתולה שונה מהגדרה שלי לבחורה חנונית, ביישנית ובתולה. זה הבדל גדול... פה אתה צריך לסעוד את הבחורה לכל דבר(למרות שהייתי עושה את זה בכיף) ובשנייה אתה פשוט צריך ללמד ובזהירות.

בנות אוהבות זין לא פחות ממך. יש גם חרמניות שרוצות את זה יותר ממך. ואם תתנהג לבחורה בעדינות רבה מדי אז בטוח זיון לא יצא לך ממנה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום חייו של הרווק קלים הרבה יותר ממה שהיו לפני 20 שנה +.

פעם לא היו היכרויות באינטרנט, טלפונים סלולאריים ורשתות חברתיות.

חלק גדול מההכרויות התבססו על בליינד דייטים תרתי משמע, מטלפונים שקיבלתי ממקורבים.

השלב הבא היה להתקשר לבחורה הביתה, ואז לעבור תחקיר מקיף על ידי אחד ההורים שלה.

אם הכל הבשיל לכדי פגישה, הייתי צריך לאסוף אותה ולהעביר ערב, שיכול היה להיות מעניין או משמים בה במידה.

זיון בפגישה הראשונה היה קורה באותה רמת סיכוייים שיש לאושריקו לזכות בלוטו, אלא אם היית מחפש את זה מפורשות.

ואז בדייט היית נתקל בבחורות הזויות (אחת שבאה עם תיק מלא תרופות), שרוטות (אחת שבאה עם פיאה) או סתם משעממות (לרוב מורות).

אתה פשוט חייב לצאת עם הרבה בחורות, זה הכל.

עד שתבוא האחת.

או שלא.

אבל, והוא אבל גדול: גדל כאן דור שלא יודע לתקשר. הוא יודע לתקשר דרך המקלדת. ברגע האמת פנים מול פנים, הוא לא יודע לתקשר. לא סתם הוא דור תמים ועושה הרבה טעויות, כי הוא לא יודע מה רוצים ממנו.

ואז בחור שהוא קצת אמיץ, מתחיל עם בחורה. אותה בחורה או שהיא זורמת איתו לשיחה או שלא. אותה בחורה שזורמת יודעת מה היא רוצה והיא רוצה "גבר", היא לא רוצה מגמגם ולא רוצה מישהו שתחנך אותו להיות גבר (היה לה את זה עם החבר הראשון כנראה, והספיק לה לכל החיים). בחורה שלא תזרום, תמצא סיבות מה לא בסדר בבחור השני.

ועכשיו יש את אושריקו, אותו בחור שיודע לתת שואו עם הקורולה ועם החבר'ה שלו (אני מניח, אני לא מכיר אותו). אבל מול בחורה, קשה לו. נכנס לאיזה דיכאון דבילי, לא יוצא איך לצאת למרות שכולם אומרים לו "אחי, צא מהסרט שלך, ותתחיל לבלות". אבל הוא בשלו.

זו הסיבה שיש גברים פנויים ובחורות פנויות. מדי פעם אני מציץ ביומנה של רווקה, ושם היה כתוב: מי שרצני תפוס, נשארו רק השאריות. כולם יכולים להיות רצינים, רק צריך לקום מכסא, לראות את הנוף היפה שיש בחות (ולא חסר בנות יפות בישראל), ופשוט להתחיל לגמגם עד שבסוף אותה בחורה תאהב את הגמגום.

וזה ההבדל בין הדור הישן לדור החדש. הדור החדש יודע לתקשר נהדר דרך המסך, הדור הישן יודע לתקשר בין אנשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח השרשור כבר היה בחופה...

ראבק, מה זה הבכי הזה ... קשה לי, רע לי, אני מתבייש וכו'. השרשור הזה הפך לקבוצת תמיכה עם אפס התקדמות.

מלא אושריקו צעיר ופעור עדיין אבל ואדים, לפחות מכתיבה, אתה אדם עם קצת ניסיון בחיים, למה תמיד למצוא תירוצים למה לא לעשות ??? העצה שלי אליך היא להיות כמו ג'ורגי מסיינפלד שהחליט יום אחד ללכת 180 מעלות ממה שהוא רגיל ואוהב.

תנסה, תגדיר שזה לחודש ואל תעיז לפרוש באמצע. לא צריך להיות פסיכולוג, נביא וכו' כדי לדעת שזה ייעשה לך רק טוב גם אם לא בהכרח תהיה מתחת לחופה בעוד חודש.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך חבר אומר? אפילו לאנשים הכי עלובים, מכוערים (מכל הבחינות) ומגעילים יש להן בת זוג איכשהו. כמה שזה נכון.

אושריקו אתה אח בלב. כמה פעמים ביום אני שואל את השאלה הזאת.

עולם מחורבן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרגע חבר טוב הציע נישואין לחברה שלו (מרגש, האמת). מסכם הכל איפה חברים ואיפה אני...

ומה אני עושה במקום להתעודד ולהשתחרר כמו שאתם מייצעים?

נכנס לפייסבוק, מסתכל על התמונות שלה, נכנס לואוטספ , קורא את ההודעות וההתלהבות שלה ממני בהתחלה ונכנס לדיכאון.

סיויק, אני לא אוהב ולא רוצה לאהוב את מה שיש לי בין הרגליים... לשמחתי אני מחבב נשים.

עריכה אחרונה על ידי אושריקו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2330 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...