Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2330 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אושריקו, מה צריך לגרום לך לצאת מהלופ האינסופי שאתה נכנסת בו?

קצת רפרפתי על האשכול הזה מהתחלה, גליתי שלך ולואדים יש נפח רב בהודועת שיש כאן. אתה לא עושה כלום עם עצמך מבלד לייל כמו בחורה שגבר דוחה אותה.

אתה רוצה להיות גבר? קום מהכסא ותהנה מהחיים. זה הטבע שלנו, להנות מהחיים. אנחנו תמיד נקבל בראש דרך המשפחה, אישה, חברים, אבל זה הטבע שלנו. אתה רוצה להרגיש מושלם, לך תעשה ניתוח לשינוי מין. כי לדעתי תפקידו של גבר הוא לתת הרגשה טובה לאישה יותר מאשר האישה תתן הרגשה טובה לגבר שלה.

אולי אני טועה, אבל זו הגישה שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רק אני לא מבין מה רע ברווקות בגיל 24?

מה הצמא הזה לזוגיות?

אם יש- בכיף .

אם אין- גם בכיף .

לא מבין... נשבע שלא מבין .

יש גם יתרונות ברווקות-אפשר להתאמץ יותר בעבודה, להשקיע גם בדברים האישיים , ללמוד משהו נוסף...

זוגיות זה לא מתכון לאושר- זה רק תבלין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, אני מרגיש כבר תקופה שמה שחסר לי זה זוגיות. לא יכול להסתכל על כל הסביבה הקרובה שלי עם בנות זוג , לא יכול, מודה. מעצבן, מבאס את התחת ונזכר במה שלא הלך - שיכולת להיכנס גם לזוגיות ארוכה כמו כולם .

זה לא צרות עין , ממש לא , וזה בטח לא יותר גרוע מאלה שכל היום אומרים לבנות או לגברים שאין להם מישהי\מישהו , נו מה איתך? מתי חתונה? מתי תמצא? מה עם זוגיות ?

אני ממש לא פראייר באופי שלי, ממש לא, אבל כן חשוב לי הנושא הזה, לא בושה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנה בובה מין ותחתן איתה. ככה תוכל להנות משני העולמות. גם תהיה לך מישהי, וגם תוכל להמשיך להנות מחיי הרווקות שלך.

אישה זה לא איפון שרוצים לשדרג כי לכולם יש. אישה רוצים, כי רוצים לדעת מה זו זוגיות איתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר לפראייר באופי?

הוא טוען שאני צריך לעשות שינוי מין בגלל שאני אומר שאישה וזוגיות עושה אותי "מאושר".

זה לא מתנגש עם העובדה שאני לא אהיה כלב של אף אחת, אבל זה יקרה רק אחרי שאני אדע להתמודד עם כשלונות כנראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אומר את זה כי אתה לא עושה כלום עם עצמך. אתה יודע מה, אולי אני טועה:

בוא תסביר לי מה עשית בנושא הזה בשנה האחרונה שהתחלת לכתוב כאן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי אין לו עם מי לדבר בנושא הזה כמו שלי אין באמת עם מי לדבר בנושא הזה.

אולי הוא מפחד מזה שהחברים שלו יצחקו עליו (לא איתו, ולא מהשטויות שהוא עושה, אלא עליו), לכן לא פונה אליהם.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש, ואדים. כל החברים שלי כבר שמעו ממני כבר חודשיים הרצאות ובעצם על כל בחורה. יותר מדי שמעו, וגם רואים על הפרצוף שלי שאני מבואס. אבל החבר הכי טוב (זה שבחו"ל וזה שבעצם דרכו הכרתי את זאת) טוען שרק טיפול פסיכולוגי (בנושא הזה בלבד כאמור) יעזור...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אולי באמת יעזור לך.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תדברו, תשתפו ותספרו בשמחה אבל תתקדמו לאנשהו. אתם מקבלים אחלה המלצות, עצות ודעות, תעשו איתן משהו אחרת זה ביזבוז של עמוס השרת.

לאושריקו - תפסיק להסתכל על כל הסביבה ולהיות במירוץ העכברים לחופה. זה יגיע, באמת. כל דבר בזמנו.

כאשר חבריי היו נשואים פלוס אחד עוד הייתי רווק. היום השבתות שלנו זה לאן נוציא את הילדים.

ואדים, השיטה של רחמים עצמאיים לא עובדת ובסופו של דבר תביא לדכאון עמוק.

אל תכנס לשם. ואל דאגה, יהיה לך צ'אנס להיכנס לדכאון עוד פעם... אחרי גיל 70+.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי Wiking

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שצריך לנעול את השירשור הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה יש כבר לעשות ?

לקום מהכסא, לצאת עם החברים. להכיר אנשים חדשים, לצחוק איתם. על הדרך להכיר מישהי ולדבר איתה כאילו היא חבר שלה ולראות לאן ממשיך הקשר: לידידות או לדייט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2330 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...