Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגה עור עם חתכים במאזדה 3 שנת 2016

SeazeR
שימו לב! השרשור הזה בן 2964 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

בבעלותי מאזדה 3 חדשה דגם ספיריט, עלתה בינואר 2016.

היום, בעת נהיגה ברכב נתקלתי בחיספוס מוזר בפינה השמאלית תחתונה של ההגה ונוכחתי לראות מעין "פיצוצים" על גבי העור של ההגה.

יש לציין שאני משגיח לנהוג ללא טבעות או שעונים ולהיזהר מאוד כשאני יוצא או נכנס לרכב.כמו כן, הרכב כמעט תמיד חונה בחניה מקורה בבית וגם במשרד ואם לא, אז הההגה מוגן עם צילונית.

מה לדעתכם עליי לעשות? האם יש טעם לפנות למאזדה ולדרוש הפעלת האחריות?

האומנם בתמונה המצורפת, צילמתי רק את השריטה המדוברת, אבל בחלק העליון של ההגה הופיע לי בתפר מעין כתם לבן לא מוסבר, כמעין קילוף התחלתי ( אצלם שוב מחר ואעלה לכאן)

בינתיים, מצרף את התמונה לשיפוטכם.

קראתי בפורומים בארה"ב על מישהו עם תקלה זהה בהגה, כולל תמונה זהה לשלי באותו המיקום.אולי מדובר במחלה בהגאי העור ?

תודה לעונים ,uploadfromtaptalk1461961816868.jpg

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי SeazeR

HU: Pioneer 4900IB Front Speakers: JBL GT06508C Rear Speakers : none

Amp: Infinity 475A Sub: JBL GT5-12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. זה מכוסה באחריות יצרן וזה פגם מוכר. בשנים האחרונות מאזדה משתמשת בעור תעשייתי זול במקום בעור טבעי יקר וזו התוצאה.

פנה למוסך ברשת היבואן. יחליפו הגה.

BMW Car Club Israel

Official BMW Club

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי זה נראה כמו שפשוף על ידי רצועת שעון , אתה בטוח שאף אחד אחר לא נהג באוטו או אולי הוזזת בטעות את המגן הכסוף הזה של השמש שקונים באוטו דיפו לי זה קרה פעם בגלל זה המסגרת שלו יכולה לעשות נזק בתזוזה מהירה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש כמה,אבל זאת אשמתי.כמה פעמים עברתי עם שעון עם רצועת מתכת וכמה פעמים עם הציפורן בלי כוונה.

Talbot Horizon->Seat Ibiza->Mazda 121->Toyota Yaris->Toyota corolla->Toyota Runx->Honda Civic--Mazda3 2.0 Spirit

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי שאני לא הולך עם שעון, אז איך שעון? רק אני נוהג ברכב.

והצלונית לעולם לא יכולה לעשות דבר כזה, היא מוסרת בזמן שאני ברכב ואני לא מקפל אותה על ההגה.

ראיתי צילום זהה של אותו נזק להגה באותו מיקום בפורום בארה"ב. אני מקווה שדלק מוטורס יאשרו החלפה במסגרת האחריות כי זה ממש לא לעניין. בסה"כ 4 חודשים בקושי על הכביש.

HU: Pioneer 4900IB Front Speakers: JBL GT06508C Rear Speakers : none

Amp: Infinity 475A Sub: JBL GT5-12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

היי,

תגיע אלינו אם תרצה לטפל בנושא.

מסכים איתך שלא אמור לקרות ברכב חדש.

עדי

מרכז שירות שי לי - מורשה יבואן לרכבי פורד ומאזדה. רחוב היוזמים 12 אור יהודה, טלפון: 03-5333082
מוסך הסדר לחברות הביטוח מגדל, מנורה, ביטוח ישיר, 9 מליון, איילון, שירביט וליברה.
לחנות האונליין של שי לי עם הנחות ומבצעים לחצו כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2964 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...