Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוני אהרנוביץ מתייחס לצוקרמן

shayy
שימו לב! השרשור הזה בן 7048 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר שענייני לאחרונה בפורום של רוני אהרונוביץ הגעתי למסקנה כי זקנתו מביישת את נעוריו.

רוני מוחק כמעט כל הודעה שכתבתי ובו אני משבח את הרכב בו אני נוהג (סאאב 9-5).

רוני עונה בצורה מגעילה מתנשאת ומזלזלת בקוראים שרמת השליטה וההבנה שלהם בכלי רכב נופלת מזו שלו.

כמעריץ ותיק של מר אהרונוביץ מיימי טורבו ואוטו העליזים אני מתבייש לרמה הירושה שהנ"ל הצליח לרדת אליה.

בסופו של דבר מר אהרונוביץ צריך להבין שהוא בסך הכל עיתונאי רכב פשוט לא מדען חלל וציבור הקוראים את כתבותיו מהווה לעיתים הדיוטות בנושא

אני קורא לכולם!!!! להחרים את האתר של רוני אהרונוביץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

טוב,עכשיו תורי להתגונן...ראשית(טל שביט)לא כל ההודעות שלך נמחקו,בצע חיפוש בפורום שלו,ותמצא לא מעט הודעות.שנית,הודעה שלי,לדוגמא,אף פעם לא נמחקה.אם תקרא את המבוא לאתר שלו,הוא מציין שהפורום הוא בעצם תחליף אינטראקטיבי למדור "מיכתבים למערכת",והא פשוט מוחק את מה שלדעתו לא רלוונטי,זכותו.בדיוק כמו שזכותך פשוט לא להיכנס לאתר שלו.לגבי ירחוני הרכב-פסק הדין של בית המשפט העליון אומר את שלו,ואין צורך להוסיף על כך.ברגע שביקורת צונזרה ככניעה לאיום של יבואן רכב שלא לפרסם בעיתון,זהו סוג של שוחד,רק שזהו עסק פרטי.זה חוקי-אבל מסריח.לגבי "הגה"-מעניין מה עושה המו"ל(שהוא לגמרי במקרה העורך..כמו באוטו בדיוק)בפירסומת תמימה(ממש..)להונדה אקורד,שנילקחה מהתוכנית G 10.כמובן שבשום מקום לא צויין שזהו עורך הגה.ממש עיתונאות טהורה לשמה!בדיוק באותה דרך הועפה התוכנית "אוטו בראש" שכללה פירסומת סמוייה,שבוצעה על ידי צוות אוטו.לא הייתי רוצה לקחת חלק בזה...פתח את אוטו בתקופת אהרונוביץ,ופתח אותו חודש,לא יותר,מהרגע בו עזב,ותרגיש את ההבדל.בנוגע לאטלר,הוא נהג לתקוף את אהרונוביץ ואוטו בצורה ילדותית ומכוערת,על מנת לכסות על חוסר הידע המשווע שלו במכוניות,ועל מנת ליצור מראית עיין של תחרות.ברגע שהוא עבר להשמצות על רקע אתי-הוא חטף תביעה,שבעיקבותיה נידון לחצי שנת מאסר על תנאי וקנס כספי.אני לא מאמין לאהרונוביץ בצורה עיוורת,אבל בטוח יותר מלכל הפירסומונים ביחד.אם אהרונוביץ היה מסכים לצינזור ביקורות,הוא יכל עד היום להיות עורך אוטו,רק לא בתור עיתונאי...

מר פרחי הנכבד, נסה בבקשה להתמקד. ולחשוב באופן עצמאי, לא רק לצטט כמו תוכי את מה שאנשים אחרים מאכילים אותך.

נתחיל בזה שכתבת משהו חמור מאד, אליו לא התייחסת. אני מצטט שוב: "פשוט תפנימו ותשלימו אם העובדה שהוא העיתונאי היחיד כיום בתחום הרכב,והיחיד שאי אפשר לקנות בכסף". כפי שאמרתי קודם, אני מדבר כרגע רק כמייצג את עצמי: מה שאמתר מתייחס (גם) אלי, ומבחינתי הפרטית זו פשוט השמצה. אתה מוכן בבקשה לספק לי תימוכין לכך שכתבה שלי, התייחסות, חוות דעת או כל דבר דומה נקנו בכסף? או בתמורה כלשהי? זו חוכמה קטנה מאד להפריח אמירות כאלו. נראה אותך גם עומד מאחוריהן.

לגבי מחיקת תגובות שלי באתר נטקאר: מתי אמרתי שכל התגובות שלי שם נמחקו? אני מצטט מדברי הקודמים: "אני כבר לא מדבר על תגובות ענייניות לחלוטין שאני, אישית, רשמתי בתגובה להאשמות (שלא לומר השמצות) שהיו מכוונות בין היתר נגדי, בעקיפין - ונמחקו מייד. הזדהיתי בשמי האמיתי, מיותר לציין". שים לב: לא אמרתי כ-ל התגובות (אם כי מדובר ללא ספק ברובן המכריע). "והוא פשוט מוחק את מה שלדעתו לא רלוונטי". אלו דבריך. האם באמת אתה עד כדי כך תמים? או עיוור? אם הוא עצמו מעלה התייחסות לנושא מסויים, ואני - שבהחלט מהווה גורם מעורב בנושא - מעלה התייחסות, הם זו "תגובה לא רלוונטית"? באופן דומה, אגב, רמי גלבוע, שוהתקף על-ידי אהרנוביץ' בענין איסוזו צ'אלנג', ניסה להגיב - ולפחות חלק מתגובותיו נמחקו מייד. האם תגובות אלו לא היו רלבנטיות לנושא? אין ספק שזכותו של אהרנוביץ' לעשות באתר הפרטי שלו ככל העולה על רוחו. אבל לפחות אל תנסה לעוות את המציאות: מה שהוא עושה זה סתימת פיות. האם זו דרכו של עיתונאי אמיץ ועשוי ללא חת? האם עלינו לכבד אותו על כך? צא ולמד מ-YNET: ראה את כמות ההתייחסויות השליליות/תוקפניות שהם מעלים לאתר, כולל כאלו התוקפות ישירות את הכתב. גם ב-YNET יכול עורך ערוץ הרכב להחליט ככל העולה על רוחו ולהעלות רק את התגובות המוצאות חן בעיניו. הוא לא חייב שום דבר לאף אחד. לך ובדוק איזה אחוז מהתגובות לכתבות שם תוקפות את הערוץ, הכתבה או הכתב.

כפי שאמרתי, אין זה מתפקידי לדבר בשמם של עיתונאי רכב אחרים, אבל יש מספר נקודות שאני פשוט חייב להתייחס אליהן. העיקרית שבהן: העלית את הנקודה שב"הגה" המו"ל הוא גם העורך. קודם כל, זה פשוט לא נכון. עורך הגה הוא רז כהן, המו"ל הוא אילן ציוני. גם באוטו המו"ל אינו העורך. לעומת זאת, מה לדעתך קורה בנטקאר? מיהו עורך האתר ומיהו המו"ל? מיהו הבעלים של נטקאר, זה שהכנסות האתר נכנסות לכיסו, ומיהו העורך? אה, נכון, זה אותו אדם. אז שם זה בסדר??

'אוטו' של היום שונה מאד מ'אוטו' של פעם. אין על כך ויכוח. יותר טוב, פחות טוב - על זה אפשר לדון, אבל זה ממש לא הענין כאן. הבאתי את הדוגמה של אטלר לא כמשהו חיובי, אלא כמשהו שלילי - אטלר אז בחר בדרך של התקפה והשמצה, כאמצעי לקדם את עצמו ואת עיתונו. אי אפשר להתעלם מההקבלה למה שקורה היום. מדוע לדעתך אהרנוביץ' נזקק שוב ושוב לבחוש בענין שהתרחש לפני 11 שנים? מדוע הוא נזקק שוב ושוב לתקוף את עמיתיו למקצוע? איפה עוד בעולם העיתונות נתקלת בתופעה כזו? האם אינך סבור שזה גובל בחולניות?

לגבי 'אוטו' של היום: במרוצת חמש השנים שאני נמנה על צוות המגזין, מעולם לא התבקשתי לשנות מילה או חצי מילה בכתבותי על ידי מישהו מהבעלים. כמו בכל מגזין, כל הכתבות מוגשות לעורך - כולל אלו של דני פרומצ'נקו - ולעורך המילה האחרונה לגבי מה שמופיע בגליון בסופו של דבר. ב'אוטו בראש', כל הטקסטים בכל התכניות נכתבו על-ידי בלבד. גם עריכת התכנית התבצעה על-ידי ועל ידי בלבד. מעולם לא התבקשתי או נדרשתי לשנות מילה.

"לגבי ירחוני הרכב-פסק הדין של בית המשפט העליון אומר את שלו,ואין צורך להוסיף על כך". כך אמרת. ובכן יש גם יש צורך להוסיף על כך. הנה שתי עובדות שאתה כנראה לא מודע אליהן: האחת - נושא 'אוטו בראש' מעולם לא נדון בבית-המשפט. זאת למרות ש'אוטו' פנה לבית המשפט וביקש לערוך דיון שכזה. לכן גם הקביעה "בית המשפט העיף את 'אוטו בראש'" הינה פשוט שקרית לחלוטין. ועובדה שניה: בדיון המשפטי בין אהרנוביץ' לפרומצ'נקו, אהרנוביץ' הפסיד. מעניין שהוא לא ממש מקפיד לגלות נתון זה לגולשיו...

לסיכום, אני חוזר לסעיף הראשון בתגובתי זו. אני שב ומזכיר לך את אמירתך לגבי מי ניתן או לא ניתן לקנות בכסף. אחת מהשניים: או שתביא תימוכין להצהרה הזו לגבי עיתונאי הרכב טל שביט, או שתצא גבר - ותתנצל.

טל

חבר הפורום טל שביט נהרג בתאונת דרכים כשהוא רכוב על אופנוע בזמן מילוי תפקידו ככתב רכב. יהי זכרו ברוך.

* "מוטב שתשתוק ויחשבו שאתה טפש, מאשר לפתוח את הפה ולהסיר כל ספק" (בנג'מין פרנקלין)

* "If I were in your shoes, I'd whisper before I'd shout" (רייצ'ל סטיבנס, "סוויט דרימס מיי ל.א. אקס")

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני סבור כי מר אהרונוביץ השיג את מטרתו,ימי הזוהר נמוגו והאישים שעדיין רוכשים לו כבוד בעיוורון מוחלט ולא ברור עד כדי אבסורדי,הולכים ומתמעטים בעקבות הגישה הכה מכוערת ומתנשאת שלו כמי שחושב שהמציא את עולם הרכב וכי כולם אדיוטים אווילים\לא מקצועיים\משוחדים והוא עילוי בתחומו ללא עוררין וחטא,טהור גזע או נכון יותר יין מיושן שעבר את שלב השבחתו ונעשה תוסס,מאוד תוסס!!!

נחמה קטנה מוצא אני בכך שקוראי "אוטו" זכו לטעום מפרי עטו של המדובר בשלב הראוי(כשהיין היה במיטבו).

לצערי הרב מטרתו הושגה עקב כך ששמו עולה בכלל לדיון ציבורי כלשהוא,החל בשערת הריס בכוס היין המוחמץ בדמות מבחני הריסוק וכלה בת'רד הנדון,אני מצר על כך שעדיין קיים באפלה מי שחושב שהוא ראוי כלל להתיחסות כלשהי ולא מותיר את הסוס המת להחמיץ עוד יותר באתרו הנידח והלא משמעותי ויתרה מזו משמש כדוברו עם דם בעיניים ומייצג אותו על בסיס השערתי במקרה הטוב והוצאת דיבה במקרה הנוכחי,ממש בושה!!!

"למד איך למות - תדע איך לחיות" - מיץ' אלבום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני סבור כי מר אהרונוביץ השיג את מטרתו,ימי הזוהר נמוגו והאישים שעדיין רוכשים לו כבוד בעיוורון מוחלט ולא ברור עד כדי אבסורדי,הולכים ומתמעטים בעקבות הגישה הכה מכוערת ומתנשאת שלו כמי שחושב שהמציא את עולם הרכב וכי כולם אדיוטים אווילים\לא מקצועיים\משוחדים והוא עילוי בתחומו ללא עוררין וחטא,טהור גזע או נכון יותר יין מיושן שעבר את שלב השבחתו ונעשה תוסס,מאוד תוסס!!!

נחמה קטנה מוצא אני בכך שקוראי "אוטו" זכו לטעום מפרי עטו של המדובר בשלב הראוי(כשהיין היה במיטבו).

לצערי הרב מטרתו הושגה עקב כך ששמו עולה בכלל לדיון ציבורי כלשהוא,החל בשערת הריס בכוס היין המוחמץ בדמות מבחני הריסוק וכלה בת'רד הנדון,אני מצר על כך שעדיין קיים באפלה מי שחושב שהוא ראוי כלל להתיחסות כלשהי ולא מותיר את הסוס המת להחמיץ עוד יותר באתרו הנידח והלא משמעותי ויתרה מזו משמש כדוברו עם דם בעיניים ומייצג אותו על בסיס השערתי במקרה הטוב והוצאת דיבה במקרה הנוכחי,ממש בושה!!!

מעולה. מסכם בקצרה ובדיוק נמרץ את כל העניין הפתאטי הזה.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. מר' חן פרחי, אמנם התיחסותך הלא שקולה לעיתונאים בארץ בענין יושרם נמחקה ובצדק רב, אבל עדיין הנך חייב התנצלות על דבריך שאין להם אחיזה במציאות, אם לא ברור לך, נשקלת אפשרות לתביעה של הוצאת דיבה לא רק ע"י טל שביט.

2. איני יכול להכריח את אף אחד להתיחס עניינית לעצם הנושא שעורר את הויכוח, "הענק שהוליד גמד" ...התיחסותו של רועי צוקרמן לכתבתו של אהרונוביץ ועמנואל רוזן, אבל אני חושב שראוי להתיחס!

א. האם באמת "הענק הוליד גמד"?

ב. האם הכתבה הוכנה בצורה מקצועית והכותרת היוותה רק "סיבה למסיבה"?...

ג. האם ה"אי חיבה" לאהרונוביץ היא הסיבה העיקרית להמעטה בחשיבות נושא הכתבה ועל כך חז"ל אמרו:

"על תסתכל בקנקן, אלא במה שיש בו"...

"ימים יגידו"...

עורך האתר למכוניות ספורט בישראל

מריוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב,הגיע עת ההבהרות.אין לי,לא היתה לי ולא תהייה לי כוונה כלשהי לפגוע במישהו ספציפי מענף עיתונות הרכב,ובוודאי לא בטל שביט,שאחרי ככלות הכל אני זוכר את כתבות האופנועים שלו לטובה מימי טורבו ומוטו.הטעות שלי נבעה מהאשמה אישית נגד גורם כלשהו.כנראה שאת דעותיי אעדיף להבא לשמור לעצמי...אם מישהו או גורם כלשהו נפגע מדבריי,אזי אני מביע התנצלות כנה,סך הכל אף אחד מהמגיבים אינו אוייב שלי,חלילה,וחבל שנתתי דרור-יתר ללשוני...מקווה שבך העיניין יסגר ברוח טובה,ואני יחזור לפורום רכבי אספנות "שלי",עדיף..

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב,הגיע עת ההבהרות.אין לי,לא היתה לי ולא תהייה לי כוונה כלשהי לפגוע במישהו ספציפי מענף עיתונות הרכב,ובוודאי לא בטל שביט,שאחרי ככלות הכל אני זוכר את כתבות האופנועים שלו לטובה מימי טורבו ומוטו.הטעות שלי נבעה מהאשמה אישית נגד גורם כלשהו.כנראה שאת דעותיי אעדיף להבא לשמור לעצמי...אם מישהו או גורם כלשהו נפגע מדבריי,אזי אני מביע התנצלות כנה,סך הכל אף אחד מהמגיבים אינו אוייב שלי,חלילה,וחבל שנתתי דרור-יתר ללשוני...מקווה שבך העיניין יסגר ברוח טובה,ואני יחזור לפורום רכבי אספנות "שלי",עדיף..

פעם ראשונה שאני מגיב לשרשור(ואני עוקב אחריו מקרוב).

אני אומר כך:

רוני אהרונוביץ-:mm_nah:

טל שביט-אני לא חושב שלמישהו היה ספק לגבי יושרך המקצועי (חן מעד בלשונו).

חן פרחי-:mm_yeah: (כבוד על ההתנצלות).

גורג

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט אני רואה את העניין כסגור וברוח טובה. ואין שום פסול בלהביע דעות שונות - כאן זה מותר ואפילו רצוי (להבדיל ממקומות אחרים...).

טל

חבר הפורום טל שביט נהרג בתאונת דרכים כשהוא רכוב על אופנוע בזמן מילוי תפקידו ככתב רכב. יהי זכרו ברוך.

* "מוטב שתשתוק ויחשבו שאתה טפש, מאשר לפתוח את הפה ולהסיר כל ספק" (בנג'מין פרנקלין)

* "If I were in your shoes, I'd whisper before I'd shout" (רייצ'ל סטיבנס, "סוויט דרימס מיי ל.א. אקס")

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7048 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...