Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הפקדת רשיונות במשרד הרישוי

yonit
שימו לב! השרשור הזה בן 7745 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראשית, זה לא כל כך רלונטי לרכב אספנות אלא אם אתה רוצה לחסוך כמה שקלים.

מטרת ההפקדה היא לחסוך כסף: התקופה בה הרשיון מופקד יורדת מהחישוב הכספי של חידוש הטסט. כך למשל אם שילמת אגרה ואחרי חודשיים אתה נוסע לשנתיים שליחות או משהו כזה, אתה ניגש למשרד הרישוי ומפקיד את הרשיון. אתה מקבל קבלה ובעת החידוש אתה מקבל את הרשיון חזרה עם אותם 10 חודשים שנותרו לך. זה לא אומר שאתה יכול להתחיל לנהוג כי אם פג תוקף הטסט, אתה חייב לעבור אותו. כלומר, להוציא רשיון תנועה זמני ליומיים ולעבור את המבחן המעשי לרכב.

שימו לב שאם לא מפקידים רכב חדש, הטסטים לתשלום מצטברים. ברכב מיושן אין הצטברות.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, זה לא כל כך רלונטי לרכב אספנות אלא אם אתה רוצה לחסוך כמה שקלים.

מטרת ההפקדה היא לחסוך כסף: התקופה בה הרשיון מופקד יורדת מהחישוב הכספי של חידוש הטסט. כך למשל אם שילמת אגרה ואחרי חודשיים אתה נוסע לשנתיים שליחות או משהו כזה, אתה ניגש למשרד הרישוי ומפקיד את הרשיון. אתה מקבל קבלה ובעת החידוש אתה מקבל את הרשיון חזרה עם אותם 10 חודשים שנותרו לך. זה לא אומר שאתה יכול להתחיל לנהוג כי אם פג תוקף הטסט, אתה חייב לעבור אותו. כלומר, להוציא רשיון תנועה זמני ליומיים ולעבור את המבחן המעשי לרכב.

שימו לב שאם לא מפקידים רכב חדש, הטסטים לתשלום מצטברים. ברכב מיושן אין הצטברות.

ואני מוסיף על דבריו של בני, שים לב טוב טוב שאתה מפקיד את הרכב להפקדה רגילה ולא הפקדה לפירוק !!!!!!!!!!!!!

בני ואני מכירים משהו מהמועדון (אני אתן לך רמז בני, השם מתחיל באות ד') שתקוע עם רכב מדהים במצב מצויין (יחסית לגיל שלו) אבל עם בעלים דפוק שהפקיד את הרכב לפירוק בטעות ו-ד' מנסה כבר כמעט שנתיים לשנות את זה . . . .

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשכחו שאחרי שנה שהרכב ללא טסט והרשיונות אינם משולמים או מופקדים הרכב חייב לעבור במכון התקנים אם רוצים להעלות אותו חזרה לכביש.

בבקשה לדייק אח שלי, אם מדובר ברכב אספנות אז לא צריך בדיקה של מכון, ואם לא מדובר ברכב אספנות אז התנאי הוא שנתיים ללא טסט וגם את זה ניתן לבטל כי לא בכל מקום דורשים את זה . . .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרשיונות של המיני השניה שלי הופקדו ע"י בעלים קודמים וכשרכשתי את הרכב לא העברתי בעלות..

השאלה הנשאלת היא מה עושים במידה ורוצים להעביר בעלות לרכב שהרשיונות שלו מופקדים?

motorica.net

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרשיונות של המיני השניה שלי הופקדו ע"י בעלים קודמים וכשרכשתי את הרכב לא העברתי בעלות..

השאלה הנשאלת היא מה עושים במידה ורוצים להעביר בעלות לרכב שהרשיונות שלו מופקדים?

אתה נמצא בדיוק בבעיה כמו שלי . . .

בעקרון לא ניתן להעביר בעלות עד שהאוטו יעבור טסט או שהאוטו יהפוך לאספנות . . .

צריך להוציא מההפקדה ולנסות להעביר בעלות (צריך גם לשלם טסט אחד), אם לא הצלחת (גם אני לא הצלחתי) אז תצטרך להכין את האוטו לטסט . . .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7745 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...