Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איכות ירודה של חלקי חילוף תחליפיים

מוסך רון
שימו לב! השרשור הזה בן 3038 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ארצה לציין לטובה את אורן בן סימון,

אשר לא מוכן להתקין ברכב חלק סיני לא איכותי.

לחסכנים, אין בעיה שאתה תקנה את הרכיב, אבל שלא יהיה סיני (אלא מקורי/OEM).

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עם כל הכבוד לאורן (ויש כבוד) הוא מתקין צלחות בלימה סיניות וציריות של amc(בסוזוקי באלנו).

אין לי בעיה עם איך שהוא עובד אבל גם הוא בן אדם ולפעמים מתפשרים בשביל לתת מחיר זול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

היי.

לא התרכחתי כלל עם השנים, אך שבעתי ממלחמות וויכוחים, המלצתי נשארה בעינה, אין תחליף לחלפים מקוריים או oem.

לעיתים כאשר מדובר ברכב ישן מאוד שעלותו נמוכה, אני מתפשר, ולגבי amc, עוד לא ראיתי ציריה אחת כזו שכשלה.

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד לאורן (ויש כבוד) הוא מתקין צלחות בלימה סיניות וציריות של amc(בסוזוקי באלנו).

אין לי בעיה עם איך שהוא עובד אבל גם הוא בן אדם ולפעמים מתפשרים בשביל לתת מחיר זול.

מה רע בציריות תוצרת AMC ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיון שלי - 3 ציריות AMC לקנגו רועדות או דופקות אחרי 30-40 אלף ק"מ. מקוריות החזיקו 200 אלף.

יחס במחיר הוא כנראה דומה.

כך שאם זה אוטו ישן שלא נוסע הרבה, סביר שאף לקוח לא ישלם 1500 או 2000 שקל לצירה שתעשה עוד 200 אלף ק"מ, ציריה של AMC שעולה כ 300 ש"ח (לדוגמא) תעשה את העבודה לכמה עשרות אלפי ק"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה רע בציריות תוצרת AMC ?

כמו שנאמר החלק אינו נועד להחזיק כמו צירייה של חלק oem, במידה ונראה לכם שהייתה סוג של התקפה על אורן אז לא.

במידה ופגעתי אני מבקש סליחה.

כל מה שנאמר שלפעמים בעלי עסק טובים(ואורן וצוותו הם איכותיים) גם מתפשרים למען לקוחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גומי בתפוחי פרונט AMC עבר גירושין ברבנות אחרי 3 חודשים.

העובדה שהחברה (מדבקה?) הזו מורשית למכור בישראל היא אחת הסיבות למה שירשורים כגון זה נפתחים

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נגיד שלפי בוקי AMC מחזיק 40 אלף מקסימום, אני נוסע בשנה קרוב ל24 אלף ק"מ(אמת) כלומר שתוך שנתיים הייתי חוזר עוד הפעם להחליף ציריות.

במידה וצירייה מקורית מחזיקה 200 אלף או אפילו חלקOEM יחזיק 100 אלף(וקניתי אותו ב1000 שקל) ההפסד שלי עדיין יאפשר לי שקט נפשי ונזק כלכלי יחסית קטן מאשר של AMC.

אינני יודע כמה תחזיק מקורית משופצת אבל אני מתאר יותר משל AMC.

זה אותו דבר גם רדיאוטרים אנשים לא מבינים שרדיאטור סיני יחזיק מקסימום שלוש שנים לעומת רדיאטור איכותי יעלה פי 2 יחזיק לפחות כמעט קרוב כמו המקורי.

עריכה אחרונה על ידי mark_Avn
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אתם שוכחים שעמידות/שרידות נמכוה של החלק זה רק אחת הבעיות, בהרבה מקרים החלק החליפי הלא איכותי עושה נזק לשאר מכלולים וגם מסוכן לבטיחות הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להפריד בין חלפים בטיחותיים (חלקי מתלה, היגוי ובלמים) לבין חלפים שיתקעו את האוטו.

אם תתקין משאבת מים שתשבוק מוקדם ואולי גם תגמור לך את המנוע זה שיקול שלך וזה בסדר גמור אבל אם תתקין בלמים שיכשלו ותדרוס אותי זה כבר לא בסדר.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אתם שוכחים שעמידות/שרידות נמכוה של החלק זה רק אחת הבעיות, בהרבה מקרים החלק החליפי הלא איכותי עושה נזק לשאר מכלולים וגם מסוכן לבטיחות הרכב.

אתה צודק ב100 אחוז. אין יום שאני לא מתלונן איך העזתי לשים חלק טורקי\תאילנדי\הישרדות הונדורס ברכב שלי. מה גם שלא היה צריך באמת אבל מי שמחפש בעיות ימצא אותן ויאכל ח** כנראה.

מה שכן אני חייב להתוודות שבפילטר אוויר אני חוסך ושם סיני לאורך עשרות שנים והאמת שלא קרה שום דבר מיוחד למנוע שקשור לפחות לפילטר אוויר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שאתה לא רואה נזק לא אומר שלא נגרם נזק. לפילטר האוויר חשיבות גבוהה מאוד בכל הקשור לספיקת האוויר שנכנס למנוע, איכות סינון האוויר, מניעת פגיעה בחיישן MAF וזיהום השמן בחלקיקים אשר בתורם תורמים לבוצה ובלאי מוגבר במנוע.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

אנשים כאן מדברים עלך ציריות של EMC כאילו שקיים בכלל יצרן כזה

אז אין כזה יצרן אלא מדובר ביבואן ישראלי גדול שמייבא ציריות מסין מיצרן אחד או

מיצרנים שונים ואורז אותם באריזות עם שם שלו .

EMC = אהרון מונטקיו קומפני .

אני לא אומר שאלו מוצרים לא טובים ,אני לא עובד איתם אבל אף אחד לא באמת יודע

מה האיכות של חלק כזה כי אין יכולת לדעת מי הוא היצרן שלו .

בשרשור אחר על חלקים חליפיים שמותקנים במוסכים של רשת צמפיון ובהם אני נתקל יום יום

מותקנים חלפים של המותג TRE גם כאן אין מותג כזה אלא מדובר ביבואן ישראלי בשם

XXX שאורז מסננים של יצרנים סינים עלומי שם בלי אבא ואמא באריזה שלו שעליה כתוב TRE .

מישהו יודע מי היצרן ?,מישהו יודע איכויות ? ,מישהו יודע בקרת איכות ? לא אף אחד לא יודע

העיקר שכולם בדרך מרוויחים ומרוויחים טוב .

עריכה אחרונה על ידי מוסך רון

מרכז שרות מומחה לרכבי פולקסווגן אודי סיאט וסקודה .

במוסך רון מקבלים שנה אחריות על עבודה וחלפים .

ישראל ב"ק 18 ת"א 035373204 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3038 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...