Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

MI16 איך?כמה?ולמה?

DRIVEN
שימו לב! השרשור הזה בן 7061 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אנשים רציתי לשאול כמה יעלה לי להשתיל מנוע אם איי 16 ואיזה חלקים אני צריך בנוסף להשתלה(כמו גיר סרנים וכו'),וכמה תהייה ההאצה והסגירה עם המנוע הנ"ל?

הרכב הוא 205 GTI 1900 סמ"ק אורגינלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה צריך להחליף את המנוע?!

האוטו לא מספיק חזק בשבילך?

רק קנית אותו לפני כמה חודשים לא?!

לMI16 יש כמה גירסאות יש גירסה עם 140 כ"ס ויש גירסה עם 160 כ"ס, ולפי דעתי לשינויים כאלה שהם אינם כ"כ משמעותיים לא צריך להחליף גיר.

אני חושב שאתה צריך לחכות עוד קצת כי לא נראה לי שמיצית את הכוח שיש לאוטו הזה

להציע עדיין.

יונתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים רציתי לשאול כמה יעלה לי להשתיל מנוע אם איי 16 ואיזה חלקים אני צריך בנוסף להשתלה(כמו גיר סרנים וכו'),וכמה תהייה ההאצה והסגירה עם המנוע הנ"ל?

הרכב הוא 205 GTI 1900 סמ"ק אורגינלית.

אז ככה ... כדאי על הדרך לדאוג לקלאצ' חדש שמתאים ל MI , אם אני לא טועה 230 מ"מ , לדאוג למחשב תואם , צמת חשמל , חיישנים תקינים למנוע , AFM תואם MI .

אם אתה רוצה לדאוג למנוע קצת יותר מהרגיל אז תביא עם הדרך סט אטמים חדש , מחזירי שמן חדשים וכו' .

לדעתי מנוע היום יעלה לך באיזור ה 5-6K בשקט בלי הצמה והמחשב .

צמה ומחשב עוד כ 1.5-2K .

קלאצ' - 1K בערך ... .

אטמים ומחזירי שמן - 600-700 שקל .

לדעתי באיזור ה 10-12K תלעלה ההשתלה ברכב כולל המנוע וכל החלקים מסביב .

סגירה והאצה ? שאלה מצחיקה קצת ... זה מאוד תלוי בגיר . עם גיר של 1.6 האוטו לא סוגר יותר מ 200 , סתם שתבין ...

הגיר המקורי של ה 1.9 יהיה נחמד למנוע הזה .

אם באמת האוטו שלך 1.9 מקורי , אין לך שום צורך בשינויים במבנה .

צור איתי קשר בפרטי אם אתה רציני בעניין ונקשר אותך לאנשים הנכונים בעניין .

"...You CanT Make a Hoe a House Wife"

Dr. Dre , 2001

דוד גודלי , תעשה לי ילד פג !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לMI16 יש כמה גירסאות יש גירסה עם 140 כ"ס ויש גירסה עם 160 כ"ס, ולפי דעתי לשינויים כאלה שהם

תיקון קטן

יש 148 כ"ס

ויש 160 כ"ס

וקשה מאוד להשיג את ה 160 כ"ס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממש קשה להשיג את ה 160 ... למעשה אפשר להפוך את ה 148 ( DFW ) ל 160 ( D6C ) דיי בקלות , ע"י שינוי יחס הדחיסה .

גילוח הראש בכמה ס"מ .

"...You CanT Make a Hoe a House Wife"

Dr. Dre , 2001

דוד גודלי , תעשה לי ילד פג !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי השינוי מיותר.

מדובר במנוע 16 שסתומים שנולד בזמן שמנועים אירופים מרובי שסתומים לא

היו גמישים, בנסיעה רגילה המנוע לא סוחב יותר טוב ממנוע 1600 חזק.

נהגתי ב-405Mi16 המנוע מאוד מאוד לא גמיש.

המנוע מתחיל לסחוב בערך ב-5000 סל"ד.

עדיף לשפר את המנוע המקורי שלך ,הוא פועל בצורה הרבה יותר לינארית ונעימה.

Citroen Cactus Pure Tech 110 S&S manual gear 2017

Subaru XV 1.6 Lineartronic Auto 2015

[h=2][/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בין המשקל של ה 205 ל405 יש כמה קילוגרמים.

יכול להיות שהמנוע על ה-405 מרגיש קצת חלש בסל"ד נמוך, אבל על ה 205 הוא ירגיש הרבה יותר טוב.

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אורן ... אני די לא מסכים איתך , זה מנוע שמיועד פרופר לעבודה בסל"ד גבוהה , על 405 הוא אכן לא עושה את העבודה בגלל המשקל אבל על כמה וכמה 205 שנעשו כראוי האוטו נוסע יפה מאוד , ובמילים מעטות גם בסל"ד נמוך לא כמו 1600 חזק.

גם כשהמנוע הורכב על ZXים לדוגמא הן נסעו בערך כמו S16.

המנוע אולי לא גמיש :) אבל גם תלוי בהשוואה ... מהמנוע האחרון שראיתי שהוכן מ1900 ושופר לרמה שיוכל לעמוד עם MI הוא גם לא היה גמיש במיוחד.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע ה MI16 גמיש מאוד גם בסל"ד נמוך , הדבקת דוושה בחמישי שהסל"ד מראה 3000 , מגיע יופי של תאוצה (בטח לא כמו של 1.6 ...) תאוצה שאני עם 1.9 שנסעה חזק, היה לי דיי קשה לעמוד איתה,

מנוע מאוד מומלץ, עוד יותר ממליץ בחום על בחור מסויים שיודע את העבודה מצויין.. אם אתה מעוניין בפרטים, שלח ה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7061 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...