Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט פנדה 2005-2008 ידנית

shimono
שימו לב! השרשור הזה בן 3084 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים,

חדש בפורום, אז קודם כל ברוכים הנמצאים :)

אנו זוג צעיר + 1 שמתעניינים ברכישה של פנדה החל מ 2005 ידנית, הרכב נקנה לצורך נסיעות בין עירוניות של פעמיים בשבוע בממוצע, בסביבת ירושלים-בית שמש-רחובות, ולפעמים קצת יותר רחוק.

התקציב מקסימום 15,000 ש"ח

ראשית לגבי הבחירה בפנדה, האם זוהי בחירה טובה לדעתכם?

שנית, ממה כדאי להיזהר ברכישה הספציפית הזו? ואיזה ק"מ נחשב סביר ותקין?

תודה,

שמעון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב נהדר. יש לבדוק האם שירת בהשכרה או לא (מופיע ברישיון) ולשלם בהתאם.

לקנות את זו עם הק"מ הנמוך ביותר והמטופלת ביותר, עם דגש על מטופלת.

כמו כן בתקציב שלכם נכנסת גם הפונטו ספייס מדגמי 2006 ואולי גם דגמי 2007 של גרנדה פונטו, שהן גדולות יותר ואולי יתאימו יותר מבחינת מקום לציוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי פנדה במשך 3 שנים,מודל 2011,מציע לך להיכנס לקרוא את סיכומי השנה שלי.

הרכב חיסכוני,אמינות טובה,חלפים זולים.

הנוחות דווקא לא רעה.

אם יש לכם תינוק שצריך עגלה וסלקל הייתי מוותר,מאחור הרכב די צפוף מה שיצריך הזזת כיסא הקדמי קדימה וגם תא מטען יהיה לא נוח.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשנה וחודשיים רכשתי פנדה שנת 2005 עם 85 אלף קילומטר. האוטו עבר לאחותי לפני כ-8 חודשים כי אני פשוט לא הסתדרתי איתו ( כחובב נהיגה לשבת בתוך הקופסא הזאת זה היה קשה לי מדי, אולי בגלל הירידה ממאזדה ספיריט ואולי כי אני קצת מפונק) בכל מקרה הרכב עד היום בבית, יושב על 112 אלף קילומטר תקלות במהלך השנה הזאת:

רצועה שהתחילה לצפצף בזמן ההנעה ( כשהגעתי למוסך נאמר לי שהרצועה בסדר גמור שימנו ושחררו אותי לדרך)

מצבר שהחזיר את נשמתו לבורא ( אחרי 3 וחצי שנים אך אין מה להאשים את הרכב )

משאבת דלק הוחלפה ( האוטו נתקע באמצע הדרך, גרר למוסך) שם הוסבר לנו שהמשאבת דלק ברכב הזה מקררת את עצמה ובגלל שאחותי נוסעת תמיד על אדי דלק ( מתדלקת ב 50 שקל כל פעם ) המשאבה התחממה ונשרפה. עלות החלפה של משאבה מקורית במוסך שלי ( לא מורשה) חדשה עלתה 400 ש"ח.

רפידות ( 110 ש"ח ) הוחלפו פעם אחרונה לפני כמעט 60K , צירפתי את זה לטיפול קטן כשקניתי את הרכב

המזגן מעולה

צריכת דלק לא יורדת מ 1-15 לרוב הזמן עושה גם 16. ( האוטו שלי רובוטי )

בידוד רעשים לא משהו לטעמי.

אוטו בסיסי למדיי וכדי לנייד זוג עם ילד שמנסים לחסוך בעלויות תחזוקה זה יכול להיות הרכב האידיאלי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למעשה לא היו לך תקלות כלל, ברכב כמעט בן עשור. זה מעולה.

רצועה זה בלאי פשוט וטבעי, מצבר הולך בכל רחב, כנ"ל בלמים - ומשאבת הדלק נשרפה כי פשוט נסעתם בלי קירור. קורה, לומדים.

רוב הפנדות הן ככה - פשוטות לטיפול ושורדות את פגעי הזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי רק לדעת,למרות שזה כניראה לא בתקציב שב 2011 הפיאט קיבלה שידרוג כוח בדמות 69 כ"ס לעומת 60.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3084 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...