Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה לגבי דו"ח מהירות תאגידי מלפני שנה+, פרטים בפנים

Allen Iverson
שימו לב! השרשור הזה בן 3125 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לדעתי חברת הליסינג הייתה אמורה לקבל את הדו"ח תוך 4 או 6 חודשים מקסימום. אם לא עמדו בתנאי הזה במקרה שלכם חלה התיישנות

ואז עליה להוכיח מי מחזיק ברכב, במקרה שלך חברה X, וחברה X צריכה להסב את הדו"ח למי שהחזיק את הרכב אצלה.

הייתי פונה עם המידע הזה לקצין הרכב.

מעבר לכך, יש כאן רגישויות של התמודדות מול מקום עבודה של האב, וכאן צריך להתנהל בתבונה.. אולי יש מקום להפעיל לחץ על קצין הרכב דרך ההנהלה של האב, כי על פניו מדובר בהתנהלות לא הגונה של חברת הליסינג, ובכך אמור לטפל קצין הרכב.

במקביל, הייתי מתייעץ עם עורך דין, כדי להבין לפחות את המצב המשפטי לאשורו.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מעביר את השאלה לפורום המשפט, בגל שיש כאן סוגיה של התנהלות מול החברה וקצין הרכב שלה, שאיננה משפטית ואולי חשובה מהסוגייה המשפטית, כי הרי לא רוצים להסתכסך עם מקום העבודה, ויש להתנהל מולו במתינות.

אפשר לפתוח שרשור נוסף בפורום המשפטי​, לגבי הסוגיה שהעלה ישה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי עם כמה עורכי דין, כולם אמרו שאין התיישנות במקרה שהמשטרה שלחה הודעה על ביצוע עבירה (לא ההזמנה לדין) עד ארבעה חודשים מיום ביצוע העבירה, ושהסיכויים שלא שלחו הודעה תוך ארבעה חודשים קלושים.

מתלבט מאוד אם לשכור עו"ד או ללכת לבד ולטעון את מה שפירטתי פה, שזו האמת למעשה, שנודע לנו על כל הסיפור הזה רק אתמול וכיוון שהעבירה בוצעה לפני שנה וחודשיים לא ידועים פרטים על המקרה. וכמובן מפאת הזמן הקצר עד לדיון, לא היה זמן להתכונן ולבדוק את הנושא לעומק.

בנוגע להסבה, בחברה לא מוכנים לשמוע על השארת הדו"ח כתאגידי ועומדים בתוקף על כך שאתייצב לדיון ויהי מה.

כמה גרוע זה יכול להיות אם אלך לבד? אני די חסר אונים.. הסיפור נפל עליי משום מקום לצד התנערות מוחלטת מצד החברה לסיוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל עברך הנקי לדעתי עורך דין יהיה ביזבוז כסף מיותר. במקרים כאלו אתה אפילו לא עומד מול שופט. בקבלה מחוץ לאולם הדיונים כבר מציעים לך לקבל פשרה, בדרך כלל זה שלילה על תנאי וקנס כספי, או להכנס למשפט. בדרך כלל עדיף לקבל את הפשרה שלהם.

עריכה אחרונה על ידי djyakini

אימפרזה 4*4 04 נמכרה :|

סובארו בי4 08 לימיטד ז"ל :cry:

סובארו בי4 09 גפ"מ :-)

BMW E92 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנהל של אבא שלך לא יכול לחלק לך הוראות... למעשה אני לא מבין למה הוא בכלל מדבר איתך ולא עם אביך?

אני לא מבין את ההתנהלות של החברה כאן ונראה לי שחסרים לנו הרבה פרטים.

מה שישה טוען, להבנתי, זה שאם חברת הליסינג לא הסבה את הדו"ח בזמן, אזי חובה על הליסינג לספוג את הקנס התאגידי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי עם כמה עורכי דין, כולם אמרו שאין התיישנות במקרה שהמשטרה שלחה הודעה על ביצוע עבירה (לא ההזמנה לדין) עד ארבעה חודשים מיום ביצוע העבירה, ושהסיכויים שלא שלחו הודעה תוך ארבעה חודשים קלושים.

מתלבט מאוד אם לשכור עו"ד או ללכת לבד ולטעון את מה שפירטתי פה, שזו האמת למעשה, שנודע לנו על כל הסיפור הזה רק אתמול וכיוון שהעבירה בוצעה לפני שנה וחודשיים לא ידועים פרטים על המקרה. וכמובן מפאת הזמן הקצר עד לדיון, לא היה זמן להתכונן ולבדוק את הנושא לעומק.

בנוגע להסבה, בחברה לא מוכנים לשמוע על השארת הדו"ח כתאגידי ועומדים בתוקף על כך שאתייצב לדיון ויהי מה.

כמה גרוע זה יכול להיות אם אלך לבד? אני די חסר אונים.. הסיפור נפל עליי משום מקום לצד התנערות מוחלטת מצד החברה לסיוע.

העובדות כפי שאני מבין אותם. בדוק אותם אבל...

הדו"ח הגיע לאלבר והוא על שמה!! המשטרה לא הסכימה להסב אותו , לא לחברה בה מועסק אביך, ובטח ובטח לא אל אביך או אליך כנהג.

הרכב מוחזק על ידי אביך ובני המשפחה מורשים גם כן לנהוג עליו?

כאשר תלך לבית המשפט ישאלו אותך את מי אתה מייצג? את אלבר? כמובן שלא , את החברה שבה מועסק אביך? בוודאי שלא.

למה לפתע יסכימו להסב את הדו"ח אליך?

כאמור מה שעו"ד אומרים זה תורה מסיני , אבל.... אם לא מדובר ברכב שבעת הצילום היה חדש שאז מותר להוציא את הדו"ח תוך 6 חודשים , אז על המשטרה להוציא את הדו"ח תוך 4 חודשים!!

לכן ראשית לכל יש לבדוק עם אלבר מתי הגיע אליהם הדו"ח, ומתי הוא הודפס? חלפו המועדים הדו"ח מתבטל!!

לדבריך הם קיבלו אותו אחרי 8 חודשים, ולכן דינו אחד . להתבטל!!

המחוקק לא סתם מבקש להקפיד כאן על מועדים קצרים כי זה דו"ח שאתה לא מקבל ביד, ואז אתה זוכר שביצעת עביר,ה אלא הוא מבוסס על מצלמה ולכן, לך תזכור. לכן המועדים הקצרים מהרגיל.

היה ואם הם קיבלו את זה בתוך הזמן 4-6 חודשים ,נכנסים למצב השני שבו חלפה שנה מיום העבירה לכן דינו להתבטל אבל אם אלבר הוכיחה שהנהג הוא מישהו אחר אז מותר להמציא הזמנה לדיון במידה וטרם חלפו 3 חודשים מאותו מועד של ההוכחה.

אז זה דבר נוסף לבדיקה.

חזור לכאן אחרי הבדיקות ונראה איך מתקדמים.

והכל בזהירות כפי שהע(א)יר

falou בצדק רב.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא יסתדר לבטל את הדוח בגלל התיישנות.

פשוט להפסיק להתווכח עם מקום עבודה לגבי ההגעה למשפט, תגיד טוב, בסדר, אין בעיה, בסדר...

ואל תבוא, ליתר ביטחון תוציא אישור מחלה, בית המשפט ישפוט את החברה בהעדר,זה יגמר רק בקנס גדול, בלי נקודות ובלי שלילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנהל של אבא שלך לא יכול לחלק לך הוראות... למעשה אני לא מבין למה הוא בכלל מדבר איתך ולא עם אביך?

אני לא מבין את ההתנהלות של החברה כאן ונראה לי שחסרים לנו הרבה פרטים.

מה שישה טוען, להבנתי, זה שאם חברת הליסינג לא הסבה את הדו"ח בזמן, אזי חובה על הליסינג לספוג את הקנס התאגידי.

לא הבנת

ההזמנה לדין אמורה לצאת תוך X זמן. 4 חודשים מיום ביצוע העבירה , או אם מדובר ברכב חדש ( 30 יום על הכביש בעת ביצוע העבירה) תוך 6 חודשים.

יצא אחרי המועדים הרלבנטיים דין ההזמנה לדין להתבטל. יצא בתוך המועדים הנ"ל...

אלבר רשאית להסב את הדו"ח למחזיק , אין לה לכאורה מסגרת זמן לעשות זאת, ( יש לה, כי מועד הדיון עומד לה על הראש ) , וברגע שהיא הוכיחה מי המחזיק , יש לתביעה זמן של 3 חודשים להוציא הזמנה חדשה למחזיק, ובלבד שלא חלפו שנתיים מיום ביצוע העבירה.

במקרה הזה נעשה נסיון להסב את ההזמנה לדין אבל המשטרה סירבה בגלל הסמיכות למועד הדיון.

למעשה אלבר צריכה להסב את הדו"ח לחברה , והחברה להסב את הדו"ח לאבא של פות"ש או לפות"ש או לאותו אחד שלקח את הרכב בדיוק באותו יום למוסך.

כאמור בדוק את מה שכתב יענקו , אולי הרכב היה באותו יום בידי מישהו אחר, ובדוק שאכן הרכב המצולם הוא הרכב הנמצא בחזקתכם

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא יסתדר לבטל את הדוח בגלל התיישנות.

פשוט להפסיק להתווכח עם מקום עבודה לגבי ההגעה למשפט, תגיד טוב, בסדר, אין בעיה, בסדר...

ואל תבוא, ליתר ביטחון תוציא אישור מחלה, בית המשפט ישפוט את החברה בהעדר,זה יגמר רק בקנס גדול, בלי נקודות ובלי שלילה.

הבנו שזה עלול לסבך את האבא.

לא ממליץ.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העצה להשפט בהעדר לא תעזור, היות והחברה יכול להצהיר בעצה מי הנהג, אפשר להבין את החברה שהמדיניות שלה (ומוצדקת) לא לתת יד לעבריני תנועה ולכן היא לא מסכימה שהדו"ח יהיה על שמה, אלא מעונינת שהעובד שמקבל את הרכב ישא בתוצאות.

אתה יכול להגיע לדיון ולבקש דחיה בדיון היות ולא היה לך זמן להתארגן, את זה השופט יתן לך.

וכמובן לבדוק שוב מועדים! יכול להיות שמשהו פיקשש במועדים ואז הרווחת בפיס.

פיאג'ו 2020, MP3 500

יונדאי סנטפה, 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החברה דורשת שהעובד (= האבא) יעביר את הדוח על שמו ? אין מה להתווכח.

מי שיבחר לקחת אחריות על העבירה יצטרך להגיע לדיון ובהתחלת הדיון לבקש להסב את כתב האישום על שמו.

במקביל, לבקש דחייה של המשפט בטענה שההודעה על כתב האישום התקבלה רק בתאריך X ולא היה זמן להתארגן (מאחר וזה רכב ליסינג וכו' וכו').

בעבירת מהירות כזאת מאוד מומלץ להיעזר בשירותי עו"ד - אחרת צפה לפסילה ארוכה + קנס.

לגבי התיישנות עבירה - מי שיקבל את כתב האישום על שמו (= הסבה) רשאי לצלם את תוכן התיק שבידי המשטרה (כל המידע הרלוונטי לעבירה). בתיק אמור להיות מידע מתי נשלחה הודעה לחברת ליסינג (חשוב מתי ההודעה נשלחה. לא מתי הגיעה !! נכון במיוחד עם איכות השירות של הדואר).

אני אישית לא מאמין שתמצא משהו שיעזור לך בנושא הזה, אבל לשיקולך.

עו"ד יוכל לבדוק את הראיות מבחינה משפטית ולנסות למצוא פגמים שיעזרו במשפט ובגזר הדין - לשיקולך.

אולי כדאי גם לפנות לחברת ליסינג ולבקש פירוט טיפולים ברכב (עם תאריכים) -> ככה תוכל לדעת האם הרכב היה בידי עובד של חברת הליסינג (יצא לטיפול) או שהאחריות היא שלכם בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3125 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...