Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 308 2014-2015

elirazb
שימו לב! השרשור הזה בן 3326 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

את הלאון אני מכיר מכמה חברים. לאון מול האוקטביה אני מעדיף את האוקטביה. ההפרש הוא כמה אלפים בודדים (מבצע חבר בסקודה) ומקבלים בתמורה מרווח חשוב מאחור. האבזור הוא אותו אבזור.

ההצעות שקיבלתי אצל כל היבואנים היו מגוחכות... אצל צ'מפיון אגב הכי נמוכה. פירסמתי את הרכב למכירה באופן עצמאי, אני לא פוסל אף רכב בגלל הטרייד אין הבזוי שמבטיחים.

עדיין בדילמה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר, אני קיבלתי בצ'מפיון דווקא את ההצעה הכי גבוהה ובלובינסקי את ההצעה הכי נמוכה.

האוקטביה על הכביש (ללא מבצע חבר) הייתה באיזור ה-139K ברמת גימור אלגנס, לצערי זה חרג מהתקציב שלי.

בנוסף גם הצעות הביטוח עבור האוקטביה היו יקרות יותר מהלאון לכן החלטתי לרדת ממנה,

אך אין ספק שהיא נותנת תמורה מעולה למחיר בפרט במבצע חבר.

אגב, האבזור הוא לא אותו אבזור בדיוק, הלאון קצת יותר מאובזרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז המחיר של האוקטביה אלגנס עם חבר הוא סביב 131. מבחינת אבזור אני לא בקיא בלאון אבל ממה שראיתי אצל חברים אין משהו שחסר באוקטביה (חלון בגג לא מעניין אותי וגם לא מגנזיום/קסנון לצורך העניין... פרקטיות נטו).

ביטוח - אתה צודק, הביטוח לאוקטביה יקר אבל גם פה יש הנחה קטנה מהעבודה אז אפשר להסתדר ועדיין היא עדיפה לדעתי על הלאון מבחינת מה שאנחנו מחפשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם הנחת חבר והנחה על ביטוח אין פה שאלה בכלל - האוקטביה יותר מרווחת ויותר מתאימה למשפחה עם ילדים ובכך עדיפה על הלאון.

לגבי ה-308, אודה ולא אבוש, אם הייתי מקבל הצעה טובה יותר מלובינסקי - יכול להיות שהייתי הולך עליה ולא על הלאון.

הבעיה שלא היו קונים פוטנציאלים ולכן הייתי מחוייב לטרייד-אין אצל היבואן שנתן את ההצעה הכי גבוהה בעצם.

אז עכשיו אתה מחכה למכור את הרכב בשוק היד 2?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן.. אמכור בשוק ואז אקנה חדש מהיבואן, זה התכנון. הרכב שלנו הוא אוקטביה 2009 1.8 עם כלום ק"מ לשנה. המחירון הלא משוקלל של יצחק לוי הוא 64 (לובינסקי הציעו 60, צ'מפיון 58 ). המשוקלל 72, יד 2 משוקלל 84.

אגב שאלתי קודם, אולי יש למישהו תשובה לשאלה מה ההבדל אם אני קונה מחברת ליסינג "כחדש" (יד 1 0 ק"מ). מה ההבדלים, יתרונות/חסרונות בהנחה והאבזור אותו אבזור? מזכיר שאני קונה לסביב ה5 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתרונות הם בעצם גם החסרונות, המחיר זול יותר כי אתה יד שנייה כאשר היד הראשונה רשומה כליסינג.

משמע כשתרצה למכור את הרכב - גם אז תהיינה הפחתה במחירון.

בגדול אם אתה מתכוון להחזיק ברכב כחמש שנים, זה לא אמור להפריע לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוק היד שניה מתחיל לקלוט את נושה ה-0 ק"מ. קשה לומר מה יקרה עוד 5 שנים כשתמכור את הרכב, אבל נראה לי שלא תהיה אותה הפחתה כמו של רכב יד שנייה אמיתי. הרי אין הגיון ממשי, הרכב לא באמת עבר עוד יד ונמצא כל העת אצל אותם בעלים.

בכל מקרה מציע שתקנה את הרכב שקוסם לך יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3326 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...