Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך מעריכים איכות עבודה של פחח

avital
שימו לב! השרשור הזה בן 3319 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם וחג שמח לחנונים.

הכנסתי רכב ישן לעבודת פחחות ואני מנסה להעריך אם היא טובה או שאני צריך לדרוש יותר מהפחח.

ברור לי שזה לא מדע מדויק ושקשה להעביר אותו בפורום ,בייחוד כשאין לי תמונות לחלוק.

בכל מקרה הסתכלתי על כנף באמצע עבודה, מצידה החיצוני היא היתה מרוחה בחומר אפור לפני שיוף ומצידה הפנימי היו כעשרים זוגות של נקודות הלחמה קטנות המעידות על משיכה באמצעות מכשיר.

1. האם אצל פחח אולד סקול אמיתי לא הייתי אמור לראות שימוש בחומר בכלל, או שזה שלב הכרחי בכל עבודת פחחות?

2. הרכב מלא מכות קטנות ומעיכות, האם העובדה שיש סימן להרבה משיכות בהלחמה מעידות על עבודה סבלנית?

שוב, אני יודע שזה קצת כמו ללמוד שחיה בהתכתבות אבל אשמח לתשובות.

תודה,

אביטל

TBD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם וחג שמח לחנונים.

הכנסתי רכב ישן לעבודת פחחות ואני מנסה להעריך אם היא טובה או שאני צריך לדרוש יותר מהפחח.

ברור לי שזה לא מדע מדויק ושקשה להעביר אותו בפורום ,בייחוד כשאין לי תמונות לחלוק.

בכל מקרה הסתכלתי על כנף באמצע עבודה, מצידה החיצוני היא היתה מרוחה בחומר אפור לפני שיוף ומצידה הפנימי היו כעשרים זוגות של נקודות הלחמה קטנות המעידות על משיכה באמצעות מכשיר.

1. האם אצל פחח אולד סקול אמיתי לא הייתי אמור לראות שימוש בחומר בכלל, או שזה שלב הכרחי בכל עבודת פחחות?

2. הרכב מלא מכות קטנות ומעיכות, האם העובדה שיש סימן להרבה משיכות בהלחמה מעידות על עבודה סבלנית?

שוב, אני יודע שזה קצת כמו ללמוד שחיה בהתכתבות אבל אשמח לתשובות.

תודה,

אביטל

תקח חבר שמבין שיתן לך חוות דעת

בנוסף אם תפרסם את שם בעל המקצוע אולי תוכל לקבל חוות דעת מאנשים שעבדו איתו

mustang 67 GT, 302 engine t5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא מביאים כנף חדשה ומתקנים כנף ישנה עם מכות אין ברירה גם אם משקיעים הרבה זמן עבודה וסבלנות עדיין הוא ישים חומר כחול שהוא ישים פחות חומר הסיכוי שיהיו פיצוצים נמוך יותר והפחחות תחזיק כמובן שאיכות החומרים חשובה.

לגבי מכות קטנות תלוי באיזה מקומות אפשר לחמם אפשר לעשות חור ולמשוך אפשר לדפוק עם פטיש פחחים אפשר לשים חומר וכו' בכל מקרה זמן עבודה , סבלנות חייב להשקיע זאת העבודה שלו ידוע שבעבודה הזאת צריך סבלנות .

מיני מיינור נגנבה כל היודע דבר ליצור קשר בבקשה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד מורחים חומר בסוף. החוכמה היא שלא יהיו גלים, עם כמה שפחות חומר.

כנראה שכן.

עניות דעתי רשומה למעלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, תודה רבה על כל התשובות. אני מבין שכדאי לי לפגוש את הכנף השניה אחרי הישור ולפני החומר. אני אנסה לתאם זאת אם הפחח.

שוב תודה רבה ולילה טוב.

TBD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, תודה רבה על כל התשובות. אני מבין שכדאי לי לפגוש את הכנף השניה אחרי הישור ולפני החומר. אני אנסה לתאם זאת אם הפחח.

שוב תודה רבה ולילה טוב.

שלום לך אביטל

אני מציע לך להגיע למפגשי שישי המתקיימים בגעש (תחנת הדלק דור אלון), או בארומה - מיתחם ביג קריות (שד' ההסתדרות/צומת קרית אתא) בחיפה, או בקפה גרג חוצות המפרץ.

חפש שם את אבי, אמוץ, איתמר (בהתאמה), שיכירו לך את החברים המתמצאים בנושא בכל מפגש.

זו לדעתי הדרך היותר טובה ללמוד את הנושא.

מעבר לפחחות יהיו לך אולי עוד תובנות והנאות.

בברכה,

אבי נוף

המקום הנכון:

מפגש השרון - מפגש בלתי תלוי לרכבי אספנות - בארומה שפיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איכות עבודה ופחח, בארץ לא הולכים יד ביד, בארץ יש סיידים.

ואם יש צדיק בסדום הסיכוי שתגיע אוליו הוא קלוש, וממילא לא תשלם את המחיר שהוא ידרוש.

עריכה אחרונה על ידי bubens
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3319 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...