Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רכב מהנה לנהיגה עד 30K

gil1981
שימו לב! השרשור הזה בן 3335 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב חברים,

אני מתנצל מראש על החפירה אבל אשמח לשמוע את חוות דעתם של אנשים מנוסים ואולי לקבל עוד רעיון או שניים שלא עלו לי בראש, אני אסביר

אני בן 33, ועברתי בחיים הרבה רכבים (רובם סטנדרטים), ואני מחפש משהו אחר, התקציב שלי כפי שמופיע בכותרת לא גדול מדי וגם חלק ממנו יהיה במימון כזה או אחר, אבל נמאס לי מרכב רגיל ואני רוצה להנות מנהיגה ולא רק להגיע מנקודה א' לנקודה ב'.

רק לשם הסבר להלן פירוט חלק מהרכבים שהיו ברשותי:

פיאט פנדה 2007 רובוטית (עדיין ברשותי, תימכר בימים הקרובים)

סקודה סופרב 2005

פיאט פנדה 2005 ידנית

אופל וקטרה1998

סובארו אימפרזה 2004 ו 2007

פולקסווגן בורה 2002

לאנטיס 1999

סקודה פאביה 2008 (תקופה קצרה מאוד)

לצערי ברשימה יש גם שבורלט אבאו 2008 ושברולט ויואנט 2008שאני מתבייש שנהגתי בהם

זה מה שאני זוכר כרגע, אשמח לקבל רעיון למשהו אחר

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה היה תלוי בי - פיג'ו 206 ידנית 110 כ"ס.

השאלה מה אתה מגדיר הנאה מנהיגה?.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחיזה, מהירות, אחד הדברים המהנים לדוגמא היו כפתור ה POWER בסובארו אימפרזה, היכולת לתת גז (וכן לשרוף דלק) בכביש ולעקוף בצורה חוקית בלי להתפרע יותר מדי ולהרוג את הרכב

רכב שאתה מגיע בבוקר ויודע שיהיה לך כיף לנסוע בו גם אם זה רק לעבודה/לימודים/בית וכמובן שבסופ"ש שיש זמן לטייל אז מנצלים את המנוע כמו שצריך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיאט בראבו 2009 משפחתית שתתן את כול מה שצריך ממכונית משפחתית עם מנוע טורבו שנותן דחיפה טובה לא בזבזן מידי בדלק ואמין יחסית לכול שאר פלאי הטורבו קטני הנפח.

אה והכי חשוב היחידה שנכנסת בתקציב

עריכה אחרונה על ידי gkiler
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיגו בגודל של הטיוטה, היא בעלת מנוע 1.6 עם 110 כס.

לגבי חיפושמביד 2 תחפש לפי מנועים למשל היאריס ספורט מגיעה רק עם מנוע 1.5 לכן הגבלתי את נפח המנוע רק ל1.5

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הזה לא קיים בתקציב

למבינים בבקשה, מה דעתכם על אלפא משנת 2002-2003?

יש ביד 2 בראבו 2009 עם 150k קילומטר על השעון ב29 אלף שקל אם תחכה קצת אני מאמין שיופיעו עוד אקזמפלרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה

אשמח לשמוע חוות דעתם של מי שמכיר את האלפא

הבנתי שהדגם הבסיסי מה שנקרא הוא 147 עם גיר סלספיד

לפי מה שקראתי מדובר בחווית נהיגה הכי טובה שיש אבל זה גם רכב שאי אפשר לדעת מה תקבל אם הוא לא טופל ב 100%

מה אתם חושבים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה

אשמח לשמוע חוות דעתם של מי שמכיר את האלפא

הבנתי שהדגם הבסיסי מה שנקרא הוא 147 עם גיר סלספיד

לפי מה שקראתי מדובר בחווית נהיגה הכי טובה שיש אבל זה גם רכב שאי אפשר לדעת מה תקבל אם הוא לא טופל ב 100%

מה אתם חושבים?

אלפא מזדקנת במחיר נמוך?

אין ספק שהפיתוי גדול, אבל לא הייתי נכנס להרפתקאה כזו בנעליך - כי מהדברים שאתה אומר נראה שאתה מעוניין רכב טוב (אמין וכו') שגם כיף לנהוג בו מדי פעם, ולא רכב שכיף לנהוג בו שגם יהיה טוב מדי פעם.... ;)

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3335 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...