Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אושריקו
שימו לב! השרשור הזה בן 1527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרגע חזרתי מאסף , החלפנו ביחד שמן גיר. אסף התותח ביצע עבודה מושלמת, ירד לדקויות המושלמות כרגיל וכרגיל כיף לדבר איתו! קבענו לטיפול בהזדמנות בלי נדר.

תודה!

gggg.jpg20160930_145759 (1).jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 741
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תודה ענקית לאסף שפינה מזמנו היקר ובא בכיף להחליף אצלי שמן מנוע, פילטר שמן, ופילטר מזגן לפי הספר. על הדרך הוא גם סידר לי בעיה עם המתג הרב תפקודי ולמרות שהעבודה בכלל לא פשוטה ואין שם גישה, הוא צלח את המשימה כמו גיבור!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שאסף פשוט בחור נפלא, עסוק מידי לפנות קצת זמן עבורי כדי לבצע טיפול בסיטרואן? כששאלתי וקבעתי איתו שיענה לי כשיהיה פנוי, הוא לא ענה לי חודשיים מאז, פשוט עסוק? לא, יש לו אנשים שאני רואה שמטופלים אצלו, אבל אני, וואלה אני מקרה יוצא דופן, אני לקוי שמיעה, והוא הבין את המצב, ואין לי מה לומר עליו, חוץ מזה שהוא פשוט דילג עליי... באמת, אחלה בחור נשמע, לא חושב ככה לפי דעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רני - אסף באמת בחור נפלא.

אבל אתה מבין שיש לו משפחה ועבודה וחיים חוץ מהעזרה לאנשים.

אני מכיר אותו היטב ואני בטוח שהוא לא דילג עלייך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שאסף פשוט בחור נפלא, עסוק מידי לפנות קצת זמן עבורי כדי לבצע טיפול בסיטרואן? כששאלתי וקבעתי איתו שיענה לי כשיהיה פנוי, הוא לא ענה לי חודשיים מאז, פשוט עסוק? לא, יש לו אנשים שאני רואה שמטופלים אצלו, אבל אני, וואלה אני מקרה יוצא דופן, אני לקוי שמיעה, והוא הבין את המצב, ואין לי מה לומר עליו, חוץ מזה שהוא פשוט דילג עליי... באמת, אחלה בחור נשמע, לא חושב ככה לפי דעתי.

תתבייש, חוצפן.

א. הוא לא חייב לך כלום, ממש כלום, אפס, שום דבר, גורנישט, נאדה. גם אם היינו חיים בעולם דמיוני בו אסף סינן אותך (ויש בדיוק 0% סיכוי שזה המצב כאן) - זו הייתה זכותו המלאה בתור אדם פרטי שלא חייב לך, ולאף אחד אחר, כלום.

ב. אבל אנחנו לא חיים בעולם דמיוני, וכל מי שפגש את הבחור הזה יודע שהסיכוי שהוא מסנן אותך "כי אתה לקוי שמיעה" הוא... אפס אחוז, וזה כשאני מעגל למעלה.

החוצפה שיש לאנשים לבוא בטענות לאדם שמשקיע את הזמן הפרטי שלו בעזרה, לא מפסיקה להפתיע. אתה אולי רגיל לקבל הנחות כאלו ואחרות על התנהגות שכזו, אולי אתה לא, אנאערף. לא באמת מעניין. אתה צריך להתבייש בכך שאתה משחיר פנים של אדם ככה סתם - אבל בקטנה, גם ככה הפנים שלו שחורות מהטיפול הקודם, וכל אחד שהחליף איתו מילה וחצי יודע כמה בבל"ת הטענות שלך.

שיהיה בהצלחה

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

raniAA שמע לכלכת

אתה צריך איזה יום אחד לראות איך הטלפון של אסף מצלצל בלי סוף בזמן שהוא תקוע מתחת לאיזה רכב אקראי, הוא מקבל יותר הודעות בווצאפ מאשר ההיא עם הציצים מהפייס. אולי מישהו נפל בין הכיסאות, קורה, אז בגלל זה הוא לא בנאדם טוב?

לא יפה.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רני, צר לי על עוגמת הנפש שנגרמה,

כידוע אני אחראי אזור השרון, ואזור השרון כידוע - מופצץ בעבודה. הוואטסאפ שלי עובד שעות נוספות, ומספיק שלא הספקתי לענות למישהו, הוא כבר ירד הרבה למטה.

אני חס וחלילה לא מתעדף לקוח מסוים על גבי השני. אפילו אחותי - הצלחתי לגשת לטפל בה רק אחרי שהתריעה בפניי מספר פעמים שהברקסים חורקים לה, לצערי לא הספקתי בזמן, ואחת הרפידות אכלה את הצלחת.

לכן אל תתבייש לנג'ס ולשבת לי על הראש, ותהיה בטוח שבסוף אגיע לכולם. אני לא נח לרגע, מבטיח לך.

חודשיים זה אכן זמן חריג ותקלה יוצאת דופן, לכן שלח לי הודעה בהקדם לוואטסאפ ואשמח לטפל בך.

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"חודשיים זה אכן זמן חריג ותקלה יוצאת דופן"

משפט שאומר הכל על אסף ועל האכפתיות שלו כאילו הוא מרכז שירות בתשלום לרכבים.

גם אם אסף פיספס אותך אז אפשר לשלוח עוד הודעה ולא להפציץ פה בתגובה צינית כזאת, אסף היקר עזר לי המון וגם כשהייתי צריך ייעוץ בוואטספ הוא היה זמין מיד(גם ב10 בלילה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רני , 3 דקות של שיחה עם אסף והדעה שלך תתהפך לחיובית ללא צל של ספק.

הבנאדם עסוק מאוד, גם לי לוקח זמן לפעמים לתפוס אותו כדי לבצע טיפול ואני בעצמי מגיע למקום מגוריו (שזה די קרוב, אבל עדיין אני נוסע בכיף שלי).

רמת המקצועיות שלו והידע שלו היא גבוהה מאוד אבל השירות גובר על הכל , זה מדהים. אתה מבין שהבנאדם מתעסק באחד המקצועות הכי קשים שיש ללא תמורה? ומיליון אנשים רודפים אחריו כל הזמן?

למען האמת? אני לא הייתי עומד בזה.

מאחל לכם אחלה מפגש!

יחד עם זאת חברים אין לשפוט בנאדם בשעת כעסו או במקרה של רני בשעת פגיעתו, הוא רואה לפי התגובות שיש טיפולים ללא ספק והוא הרגיש שמתעלמים ממנו. בטוח ב200 אחוז שזה לא מכוון אבל לפעמים נפגעים גם אם לא צריכים להיפגע. סתם מנסיון שלי בדברים שלא קשורים למכונאות .

שנה טובה!

עריכה אחרונה על ידי אושריקו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

0ef98b7d1f0ed209da5a590baed638bd.jpg

אז היום אסף ואני נפגשנו ליישור קו לגטס של חברה שלי.

נכלל בפנים החלפת רצועת טיימינג, משאבת מים, רפידות, מסנן שמן, שמן, ומי קירור כמובן לאחר החלפת המשאבה.

אסף הוא כבר חבר מעבר לטיפולים וכרגיל העבודה הייתה מדויקת, למדתי עוד דברים חדשים, עוד חלק שאני לומד עליו ועוד רכב שחוזר לבעליו בריא יותר עד הטיפול הבא.

תודה רבה רבה

Sent from my SM-J700F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על יד אחת אני יכול לספור את מספר האנשים שהמסירות שלהם קרובה אפילו בחצי לאסף.

אני יכול למלא פה 3 עמודים במחמאות אבל תכל'ס כבר מולאו פה 32 עמודים במחמאות לאסף ולשאר חברי הכנופיה.

אני לגמרי מבין את אכזבה של רני בעקבות חוסר ההתאמה לציפייה. מצד שני לא מבין את ההודעה בפורום.

הבנאדם עסוק ולפעמים צריך לדעת לשחרר או לשלוח שוב הודעה מנומסת. בסוף מדובר בבנאדם שעושה לך טובה ללא שום תמורה.

חיים, עבודה, משפחה, סידורים ובנוסף לכל התנדבות יום יומית!!!

שלח לו הודעה: היי, סליחה אם אני מציק, אני ככה וככה נראה לך שבסוף תוכל להגיע אליי? להזכיר לך מתי שהוא?

זה לא קשה וזה מנומס הרבה יותר מללכלך בפורום, גם אם קרתה תקלה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רני, ההתרשמות שלך שגויה!

אסף עזר לי כבר כמה וכמה פעמים, ואפילו אני נשארתי כמה פעמים לתת יד עם רכבים של אחרים וללמוד קצת.

גם אני, בפעמיים האחרונות שפניתי לאסף, קיבלתי תשובה דומה - ולא, זה לא מתוך זה שאסף לא רוצה לעזור לי.

אני בטוח שאסף היה שמח לעזור, רק שיש עומס ויש התחייבויות קודמות. אתה צריך להבין שמה שהוא עושה זה בנוסף לעבודה.

למרות הרצון הרב שלו לעזור לכולם, הוא עדיין צריך להתפרנס וגם לחיות (גם לפנות ערב חופשי פה ושם זה בכלל לא מגונה).

באמת שאסף אחלה גבר במלוא מובן המילה, אם יצא לך להכיר אותו אני בטוח שתחזור לכאן לרשום זאת.

אני בטוח במיליון אחוז שהוא לא מסנן אותך, בטח ובטח לא כי יש לך מוגבלות כלשהי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד לי אדון רני...אתה אמיתי?!?

איך אתה בכלל מעז להעביר ביקורת על בן אדם שאתה לא מכיר?!

אסף מפנה את זמנו הפנוי בהתנדבות ולא פעם בשבתות ושעות לא שעות!!עוזר מכל הלב ושם בכיס הקטן הרבה מוסכניקים שאני מכיר...

כמו שרשמו לפניי...הוא לא חייב לך כלום!!

אתה יכול לקבוע עם מוסך מורשה סיטרואן ולבוא אליהם בתלונות....

Sent from my Lenovo TAB S8-50F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני כמו כולכם נפגשתי עם אסף ועשינו טיפול ל-SX4 שלי: החלפת שמן + נוזל בלמים + פלאגים.

מה שהכי חשוב וראוי להערכה שאסף לימד אותי איך עושים את זה וחלק גדול מהפעולות עשיתי לבד (למרות שזה האריך את זמן הטיפול).

זאת הסיבה שאין תמונות ולדעתי לגעת בכלים ולעשות דברים זה הרבה יותר חשוב מהתמונות.

===============================================

תודה רבה אסף, ומי שבא בטענות פשוט לא מבין תחת איזה עומס נמצא אסף.

אני כבר מצפה בקוצר רוח לטיפול הבא שאעשה אותו בעצמי....

שנה טובה לאסף ולכנופיה כולה!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...