Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אושריקו
שימו לב! השרשור הזה בן 1518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

LM 10w-40 חצי סינטטי (בקבוק זהוב) עד הטיפול האחרון שהיה ב170 אלף ק"מ, מאז עברתי ל eurol 5w-30 סינטטי מלא. כמובן בשילוב עם פילטר שמן מקורי כל החלפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 741
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שוב רוצה להודות לכנופייה ולאסף בראשה!!

למזלי הרע התפוצץ לי רדיאטור קירור מנוע,

רואה עשן מהמכסה מנוע, פותח ורואה שהכל ירוק.

הודעה לאסף, אומר לי תזמין רדיאטור אני בא.

מתקשר לחנות חלפים שהמליץ וכעבור שעה הוא אצלי עם הרדיאטור.

ישר ניגשים לעבודה, מפרקים מוציאים אומים ומרכיבים, ממלאים מים ובודקים ניקוז אויר.

קבענו החלפת קלאצ לשבוע הבא.

מחכה כבר להחלפה!

אין עליכם כנופייה!

ובעיקר על אסף אליפות!

אדם זהב!

21529f8266513265c5d7fbe0e21bf306.jpg

c9b78777e9232e4f1a3fda409c5d58c7.jpgf257ad91f09f40866a5745e0da15f48a.jpg9c8d08889fbcbd6caa36ebdeee8ec1e2.jpg

עריכה אחרונה על ידי elkanamol
נערך כי שוב העלה לי חצי הודעה :(
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דימו , הלנסר שלך והשמן שאתה משתמש בו הוכחה לכל מי שמזלזל בליקוי מולי.

גילוי נאות, גם אני שנים משתמש בטויוטה באותו השמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא מזלזל ליקווי מולי הוא שמן שלא שווה את עלות המחיר שלו.

לדעתי האישית ליקווי מולי הוא ברמה של יוריול כלומר 10/40 צריך לעלות בממוצע עד 90 ש"ח לחמש ליטר מעל זה השמן כבר לא שווה את העלות שלו יש כבר את וולוליין מוביל וקסטרול שהם יותר מותג ממנו.

היבואן הוא חזיר בגלל זה הוא תמיד נמכר במחירים לא רווחים ללקוח או במבצע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי טווח דגמי השמן של וולוליין ומוביל הוא יחסית גדול ורובו מתבסס על שמנים סינטטיים מלאים.

דגמי השמן של ליקווי מולי בארץ הוא נורא צנום מתבסס ברובו על טכנולוגיה סינטטית גם ב5/40 ומחירו מתקרב לפעמים לקסטרול וולוליין.

יוריול או היבואן שלהם החליטו להיכנס חזק בשוק ומציעים מחירים יחסית תחרותיים על מנת שהלקוח יתרגל לשמן ויבחר בו בעתיד עם מבחר של שמנים "סינטטי מלאים" כבר מ5/40.

אני לא אומר שיוריול הוא מותג פחות איכותי אבל טווח המחירים שלו מאפשר לו להתחרות על הכיס של הצרכן יותר טוב מאשר ליקווי מולי שיכול להיות ב"טכנולוגיה סינטטית"(חצי סיננטי).

השתמשתי בLM בכמה מכוניות בצמיגות של 10/40 ורוב הזמן הוא עלה לי לגרסה הרגילה כ100 ש"ח ולמתוספת בין 120 ל140 תלויי בתקופה.

אני לא הרגשתי שוני (בצריכת השמן וברעש המנוע) בינו לבין צ'מפיון 10/40(שעלה 80 ש"ח) ביונדאי אקסנט מנוע 1500.

זאת דעתי אם עומדת בפניי אופציות לרכב שצריך 10/40 ליקווי מולי היהי בחירה אחרונה עקב מחירו היקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שוב תודה לאסף (ושני שלא נמצאת בתמונה !) על החלפת פילטר גיר ושמן גיר בגטס שלי ! שמן שהיה שחור לגמרי והגיע הזמן שלו .

הדאגה הכי טובה לגטסיות שלנו , יותר מכל מוסך .

djzvonmazztl.png

עריכה אחרונה על ידי young97

- Hyundai Getz 2007 1.6 -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב תודה לאסף על החלפת פילטר גיר ושמן גיר בגטס שלי ! שמן שהיה שחור לגמרי והגיע הזמן שלו .

הדאגה הכי טובה לגטסיות שלנו , יותר מכל מוסך .

djzvonmazztl.png

אני רואה שהכנופייה מתעסקת המון עם הגטסים, אז ז"א שאוכל לקבל כאן מאנשים חוו"ד מסויימת. אשמח לדעת מה הצריכת דלק הממוצע שלה בגיר האוטומט. אם יש רכבים כאלה מעל שנת 2010 או דגמים אחרים שחולקים את אותם מנועים ומכלולים כמו אולי i10 או i20.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה שהכנופייה מתעסקת המון עם הגטסים, אז ז"א שאוכל לקבל כאן מאנשים חוו"ד מסויימת. אשמח לדעת מה הצריכת דלק הממוצע שלה בגיר האוטומט. אם יש רכבים כאלה מעל שנת 2010 או דגמים אחרים שחולקים את אותם מנועים ומכלולים כמו אולי i10 או i20.

השנה האחרונה של הגטס היא 2009 (לפחות בארץ ) לאסף בעצמו היה בעבר גטס ולעוד חבר כנופייה בשם אלי יש כרגע .

יש מנוע 1.4 ומנוע 1.6 , אצלי זה 1.6 הצריכה הממוצעת שלי היא בערך 1ל12.5 , חולקת מנוע כמו של האלנטרה 1.6 (הישנה כמובן )

אם אתה מעוניין ברכב קצת חדיש יותר של יונדאי שחולק מכלולים דומים עדיף שתחכה לעוד תגובות..אני לא האיש :-D

+ שאלה יותר לפורום "רכב כללי" או " יעוץ ברכישת רכב .

ממה שאני ששמעתי אני יודע שדור שני של הגטס אפילו טיפה יותר אמין , כי התגברו בו על כמה תקלות

עריכה אחרונה על ידי young97

- Hyundai Getz 2007 1.6 -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם עושים עבודה יפה.

חברים שמנסים להשיג אותם מתקשים לשלוח הודעות פרטיות.

תפנן קצת את התיבה כדי שיוכלו לפנות אליכם.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם כמה שהן 2011

Sent from my SM-J700F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב,ברצוני להודות לאסף ושני שעזרה לו על הטיפול ביונדאי I30

החלפת פילטר אוויר+פלגים+שמן מנוע+פילטר שמן+מים ברדיאטור כל זאת נעשה בסבלנות תוך הסבר מפורט של אסף.

תודה על הכל אסףך אתה אדם מדהים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב שלום חברים,

ברצוני להודות בפעם המי יודע כמה לאסף המדהים והפעם גם תודה נוספת לשני - חברה חדשה בכנופייה.

נפגשנו בשישי האחרון לטיפול קטן בשברולט ספארק 2011 שלי, כשהפעם המטרה שלי הייתה שאני אעשה הכול לבד ואסתייע

באסף במידת הצורך. כמובן, שאסף שמח לעזור, ושני שעזרה לי במקומות שבהם נתקעתי ואף עזרה לי בהחלפת שמן גיר ברכב.

אני חייב לציין שאסף גם בחור מאוד אחראי ומסודר ולא מוציא רכב מבלי שהוא עובר על כול בורג שחיזקתי וסגרתי ומוודא שהכול נעשה היטב ובמידה הנכונה כך שאני מרגיש בטוח תחת כנפיו.

אסף ושני, שוב תודה ענקית לכם. כולי תקווה כי באחד הימים אוכל להחזיר תקווה ולתרום לכנופייה.

הפעם לצערי אין הרבה תמונות מהתהליך כולו (בעיקר כי הידיים היו מלוכלכות בשמן :-D), אך אני מקווה בפעם הבאה לצלם יותר תמונות.

"כל מי שנוסע לאט ממני הוא אידיוט, וכל מי שנוסע מהר ממני הוא מטורף"... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

קצת באיחור רציתי להודות לאסף ושני על עבודה בערב קפוא שבו הוחלף הטרמוסטט ונוזל קירור ב C4 מודל 2008 מנוע 1600 שרכשתי לא מזמן, שמתי לב שהרכב פשוט לא מתחמם, ובאמת הטרמוסטט שכנראה עוד היה מקורי של הרכב נשאר תפוס במצב פתוח כנראה כבר תקופה ארוכה. IMG_20170109_201248.jpgIMG_20170109_200049.jpgIMG_20170109_194207.jpg

מצורפות תמונות של הטרמוסטט הקודם והחדש (תחליפי של מוטוראד בעלות 160 שקל שנקנה מאבי חלפים), נוזל קירור מקורי של PSI בעלות 80 שקל נקנה מחנות חלפים, כבר קרוב לשבועיים והרכב מגיע לטמפרטורת עבודה תוך דקות ספורות, עבודה נקייה ומקצועית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...