Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אושריקו
שימו לב! השרשור הזה בן 1513 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

^

בהמשך לתגובתו של נתנאל (אחי הקטן), גם אני רוצה להודות לאסף.

פניתי לאסף ביום חמישי בנוגע לכך שהבלמים החלו להשמיע רעשים, אסף הכווין אותי מיד אילו חברות של רפידות

לחפש. כמו תמיד בסבלנות, תוך מתן תשובות לכל שאלה שעלתה.

אני חייב לציין שמבחינת מקצועיות, ללא שום ספק - אני סומך על המקצועיות של אסף בכמה רמות מעל מוסך.

תודה רבה אסף :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 741
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תודה רבה ליגאל על שפינה מזמנו ביום שבת על מנת להחליף לי חצי מהרכב. משולשים, שמנים, פילטרים ונוזל קירור.

Sent from my SM-N910T using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב רוצה להודות לאסף , ראשית אדם צנוע , מקצועי מאוד , פדנט ואדם חייכן שעושה את העבודה באהבה גדולה .

אז מה היה על הפרק גטס 2009 , מנוע 1,400 - גיר אוטומט .

החלפים שהוחלפו שמן מנוע , פילטר שמן ,פלאגים , פילטר אוויר נבדק והיה נקי לכן הושאר לפעם הבאה , פילטר מזגן , פילטר גיר ואטם גיר .

כמו כן נבדקו הברקסים הקדמיים והאחוריים , רצועות האביזרים .

ההורים מאוד שמחו ולא האמינו שקיימים אנשים כאלה , האוטו גם הוא שמח .

IMG-20170213-WA0004.jpgIMG-20170213-WA0006.jpgIMG-20170213-WA0005.jpgIMG-20170213-WA0003.jpgIMG-20170213-WA0002.jpg

Sound Stream -Trantula 800.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

רוצה להודות לחברי הכנופיה אלי ואסף.

רכשתי לא מזמן פיג'ו 205 חמודה שאפתח עליה פוסט מסודר בהמשך.

אסף ואלי עזרו לי להחליף אטם מכסה שסתומים, ולבצע טיפול שמנים פלאגים ופילטרים.

אסף גם ייעץ לי איזה כלים כדאי לרכוש ובסך הכל התרשמתי לטובה וקיבלתי מוטיבציה להתחיל לבצע דברים בעצמי.

שוב תודה רבה!

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום איך אפשר ליצור קשר עם כנופית הטיפולים השוטפים? יש לי בעיה עם הסיוויק אשמח לתשובה בהקדם תודה:)

רק שווה להזכיר שעיקר פעילות כנופיית הטיפולים השוטפים היא טיפולים שוטפים.

יעוץ ותקלות זה כבר לפי מצב הרוח..

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

אני רוצה להודות לאסף מהכנופיה שהתעקש על טיפול אצלי בבית בשביל שנספיק שני רכבים ביחד וטיפל במסירות וקפדנות כאילו מדובר ברכב שלו:

הרכב הראשון: יונדאי גטס 05,

תוך רבע שעה הוחלפו שלושת הרצועות (אביזרים הגה ומזגן) ו עוד חצי שעה להחלפת פילטר מזגן,אויר ושמן. כמובן גם שמן סינטטי מלא הוחלף.

הרכב השני: סיטרואן c4 08,

30 דקות להחלפת נוזל בלמים תוך שאיבה של הנוזל הישן מארבעת הפיטמות וממיכל המילוי (מה שמורשה מעולם לא עשו לי..).

והחלפת פילטר אויר,פילטר שמן ושמן סינטטי מלא.

הכל אחרי שעות העבודה שלו ושלי ובלי טיפת לחץ !

באמת תודה רבה מכל הלב! זה רחוק ממובן מאליו .

ועל כסף כמובן שאין על מה לדבר. בשום אופן לא!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום אנשים,

אני רוצה להודות לאסף מכנופיית הטיפולים!

מה היה על הפרק?

רכב טויוטה קורולה 2011, טיפול 90,000

החלפת פלגים,שמן מנוע,נוזל בלמים,מסנן מזגן,ופילטר שמן. (כל החלקים מקוריים,ואיכותיים בהמלצתו)

על הדרך גם בדקנו את מצב הגלגלים+רפידות,

בחיים לא טיפלו לי ברכב והרגשתי כל כך בטוח, כל מי שיצא לי לדבר איתו על כך שיש לי טיפול ואני מטפל ברכב דרך בן אדם שחבר אחר הכיר לי אותו (ואת הפורום) הרים גבה ואמר "איפה הקאץ'?"

בנוסף לכל הטיפול המקצועי והעובדה שהוא פדנט ובאמת אחלה גבר,הוא גם בן אדם חייכן ולמדתי קצת על הרכב שלי מה שלא היה לי מושג לפני,

שוב,תודה ענקית לאסף,מעריך את זה מאוד!

20170218_123933.jpg20170218_124703.jpg20170218_123557.jpg20170218_132211.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה להודות לאסף הנפלא שאיתר את התקלה בדיוק מרבי. וטיפל בי בsos.

אז ככה, נתקעתי עם הc4 בתקלה חשמלית, בהתחלה נורת סרויוס עם תקלה במעגל החשמלי נדלקה ולאחר כמה דקות נדלקו כל הנורות של מערכות הבטיחות ברכב, ולאחר מכן הגה כוח נהיה קשה, בקיצור מצבר חלש,

בבדיקה עם רב מודד, נמצא שהמצבר תקין והאלטרנטור לא מספק חשמל מרגע שהרכב מועמס בצרכנים.

מיד אסף הנחה אותי ללכת לאסוף מטירה אלטרנטור מפירוק בעלות של 300 שח, ולבוא אליו לבחור הנחמד שמעלי לביתו, ולמרות כל העבודה שטיפל בשני מכוניות לפני במרץ אדיר החליף את האלטרנטור, כמובן שעלתה בעית ה"הנדסה" הצרפתית וכל קללה אפשרית לא תספיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה להודות לאסף הנפלא שאיתר את התקלה בדיוק מרבי. וטיפל בי בsos.

אז ככה, נתקעתי עם הc4 בתקלה חשמלית, בהתחלה נורת סרויוס עם תקלה במעגל החשמלי נדלקה ולאחר כמה דקות נדלקו כל הנורות של מערכות הבטיחות ברכב, ולאחר מכן הגה כוח נהיה קשה, בקיצור מצבר חלש,

בבדיקה עם רב מודד, נמצא שהמצבר תקין והאלטרנטור לא מספק חשמל מרגע שהרכב מועמס בצרכנים.

מיד אסף הנחה אותי ללכת לאסוף מטירה אלטרנטור מפירוק בעלות של 300 שח, ולבוא אליו לבחור הנחמד שמעלי לביתו, ולמרות כל העבודה שטיפל בשני מכוניות לפני במרץ אדיר החליף את האלטרנטור, כמובן שעלתה בעית ה"הנדסה" הצרפתית וכל קללה אפשרית לא תספיק

רבע שעה וסיים הכל כולל לקלל את הברגים המוזרים שהצרפתים יצרו.

אסף האלוף, אין עליךP70216-194847.jpg

Sent from my m3 note using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול תכננתי להחליף פילטר דלק אצלי ברכב ( עבר זמנו ,טיפול שוטף)

לפי המדריך של אסף מהכנופייה , אסף שאל אותי איפה אני מתכנן להחליף , והגיע !

החלפתי את הפילטר תוך כדי הנחיות שלו מהצד ועזרה איפה שצריך .

שוב תודה ! על העזרה ועל כל המדריכים !

memymez2vwnz.png

עריכה אחרונה על ידי young97

- Hyundai Getz 2007 1.6 -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להודות לשני ולאסף על העבודה על הרכב היום.

החלפת נוזל קירור, שמן גיר ידני(בצמיגות 75-80) ותושבת מנוע לפיז'ו 309.

החלקים נרכשו אצל ג'אן והכל מקורי.

רמת ההשקעה והמקצועיות לא תמצאו באף מקום ובאף מחיר!

בתמונה תושבת חדשה מקורית מול ישנה.

IMG_20170224_112816.jpg

אגב חייב לציין שאני מאוד מופתע מעד כמה החלפת שמן גיר משפיעה:

ההילוכים משתלבים בצורה הרבה יותר חלקה, ומרגיש כי ההתנגדות של הגיר קטנה.

עריכה אחרונה על ידי yonatanalman
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, פעם ראשונה שאני מגיב בפורום. עד כה הייתי רק קורא ( לומד המון) אבל לאחר ששלומי מהכנופייה הגיע לעשות איתי טיפול ראשון לסובארו שנקנה לפני שלושה חודשים , הייתי חייב לכתוב פה. אז ככה, תודה לכנופייה ותודה לך שלומי אתה בחור מקצועי, יסודי, חרוץ. איש צנוע אשר בא לעזור, רואים שאתה עושה זאת מאהבה לאנשים ומכוניות, זה ממש לא מובן מאילו. תודה על הכל, על הייעוץ השוטף בוואטסאפ:-), על ההסברים, הסובלנות... אתה נותן לי את הביטחון לטפל ברכב לבד כמו שתמיד רציתי

בעניין הטיפול- מדובר בסובארו b4 שקניתי אחרי שקראתי בפורום (את כל מדריכי הקניה ומלא המלצות ודיונים על רכבים ....) לאחר חיפושים ביד שניה מצאתי פרסום שעד היום אני לא מוצא את הקטג':-). מודל 2009- 55000 קמ, ספר טיפולים, חשבוניות. נקנה במחיר מחירון, לאחר בדיקת רכב. משפחתי ואני התאהבנו ברכב ממבט ראשון. חווית נסיעה כיפית, שקטה, בטיחותית. 

הטיפול שעשינו בוצע לאחר הזמנת חלפים מאבי-רחובות באינטרנט-טיפול גדול. שלומי הגיע, הוציא את הכלים וקדימה לעבודה, אפילו את הקפה הוא השאיר לסוף. החלפנו שמנים ( מנוע, גיר, דיפרנציאליים,בלמים- שלומי בא עם המשאבה - איזה יסודי...) החלפנו גם מים ברדיאטור, באסה שאין בורג ניקוז :-(. אני החלפתי לפני חודש את הפילטר אוויר). לקראת סוף הטיפול, אמרתי לשלומי שהרכב "קופץ" לאחר עצירה ברמזור ותחילת נסיעה, אז הוא ניקה את המצערת  בכמה דקות. עכשיו, כמה ימים אחרי הטיפול,הסובארו נוסע עוד יותר טוב. בעצירה הסלד יותר נמוך, אין את "הקפיצה" ברמזורים. מדהים. מרגיש לי שאני נוסע ברכב של 150 אלף שקל, בפועל עלה 45k:-). לכל חברי הכנופיה, תמשיכו לעשות את מה שאתם אוהבים... תודה רבה

נ.ב שכחתי לציין שלפני כמה שבועות לפני הטסט, עשיתי ניקוי פנסים לפי הצעות של חברי הפורום. שייפתי עם נייר מים 2000, פוליש, וקס ועברנו את הטסט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגיל, תודה ענקית לאסף על עבודה מעולה שלקחה קצת הרבה יותר זמן מהצפוי בגלל שמאזדה יצרו את הרכב בשיתוף עם פיג'ו כנראה.

במהלך העבודה מעבר להחלפת פילטר ושמן, הוחלפו גם מוטות קישור למוט מייצב, גומיות של מוט מייצב שנראו עייפות ותושבת מנוע עליונה ימנית.

הגישה לגומיות המסריחות הללו קשה מאוד והעבודה ארכה לא מעט זמן. היה תענוג לראות את אסף בפעולה.

אחרי שבשיחה טלפונית עם JUSTMOTOR בפורום הרגשתי כאילו אני מפריע לו והוא עושה לי טובה שהוא מדבר איתי בכלל, החלטתי שאני מפסיק לרכוש ממנו חלפים. בהמלצה של חבר אחר הומלץ לי על חנות בפ"ת בשם שקד חלפים. השירות של הבחור בדלפק בשם זוהר היה מעולה והמחירים גם זולים יותר. המחיר עבורי זה זניח, הייתי משלם גם יותר בתנאי "שיש עם מי לדבר". בקיצור, ממליץ לנסות אותם בחום.

מחירי חלפים:

תושבת מנוע מקורית של מאזדה 500 שקלים.

זוג גומיות מוט מייצב מקוריות 170 שקלים לזוג.

מוט קישור למוט מייצב של חברת TALOSA הספרדית 110 שקלים לזוג. לא הלכתי על מקורי כי מחיר של אחד יותר מפי 2. לדעתי מיותר. אעדכן אם יורגשו הבדלים בזמן הבלאי.

פילטר מקורי לא זוכר [50 שקלים נדמה לי].

שמן יורול סינתטי מלא 5W30 עוד 60 ש"ח.

סה"כ 890 שקלים. כל המחירים כוללים מע"מ כמובן.

תמונות:

20170220_144443.jpg20170220_144527_HDR.jpg20170220_145627.jpg20170220_145648.jpg20170220_150611_HDR.jpg

שימו לב לעבודה של אדם מנוסה כשיש לו גריז על הידיים

20170220_150403.jpg

חדש מול ישן

20170220_150419.jpg

20170220_144645.jpg

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...