Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול גדול בפולקסווגן פולו 2010

eran_d
שימו לב! השרשור הזה בן 3513 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

שמיתי עכשיו את האוטו פולו 2010 70000 קמ לטיפול במוסך מורשה.

אמרו לי שצריך טיפול גדול ושהסדר גודל הוא 2500 שח.

אשמח לקבל דעתכם בנושא. האם הגיוני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה מנוע וגיר מדובר?. האם נתנו לך פירוט של מה צריך להחליף? האם ביקשת הצעת מחיר ממוסך מורשה אחר? (תתפלא, ההפרשים יכולים להיות גדולים בין המוסכים המורשים של אותה הרשת).

ושאלת השאלות- מהיכן אתה בארץ?.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא הפירוט של הטיפול אי אפשר לדעת אם המחיר סביר למוסך מורשה יבואן או לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי גולף 2010 שמטופלת במורשה, אז אני מניח שבנוסף לטיפול הרגיל של שמן ומסננים יש גם:

שרות החלפת נוזל בלמים (פעם בשנתיים, הנחיות יצרן), בערך 200 ש"ח

שרות החלפת מצתים, בערך 200 ש"ח

נוזל בלמים, בערך 100-120 ש"ח

מצתים, אם מדובר בבוש אז כנראה גבו סביב ה-600 ש"ח.

תוסיפו את זה לעלות של טיפול שגרתי, והגעתם לעלות שנכתבה. ועל זה את העלות של הטיפול ברפידות.

בצ'מפיון יש עלות לטיפול (עבודה) קטן/גדול, מה שנקרא "שרות בקרה". שרות זה כולל בד"כ החלפת שמן ומסננים, לא כולל עלות הסמן והמסננים. לכל שאר הדברים יש תעריף עבודה + מחיר חלפים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים איתך, אבל פותח השרשור לא פירט שום דבר מהטיפול ככה שקשה להעריך האם העלות סבירה.

בעבר תיחזקתי רכבי VAG ולהוריי כרגע יש פולו 2007, כל הזמן מטפלים רק במוסך מורשה יבואן.

בין המוסכים של צ'מפיון יש הבדלים במחירים של עשרות אחוזים, צריך לבדוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לקבל הצעה ממוסך אחר, ממליץ אישית לפנות למוסך רון יש מצב שתקבל הצעת מחיר נמוכה יותר(המוסך בת"א ואם אתה שואל אותי הייתי מוכן לבזבז עוד קצת דלק כדי לקבל שירות וטיפול איכותי), אם לא אז כל מוסך אחר שאתה יודע שאפשר לטפל בו ואתה סומך על המקום.

אני: כמה שתית שוב ?

נהג שיכור: "וואלה לא הרבה, רק בקבוקיים"

(שיחה עמוקה ביני לנהג שיכור)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
שלום לכולם

שמיתי עכשיו את האוטו פולו 2010 70000 קמ לטיפול במוסך מורשה.

אמרו לי שצריך טיפול גדול ושהסדר גודל הוא 2500 שח.

אשמח לקבל דעתכם בנושא. האם הגיוני?

הגיוני או לא, להבא כדאי שתשאל אותנו על מחיר הטיפול לפני שאתה שם את הרכב במוסך. יכול להיות שהיה אפשר להוזיל את העלות הזאת אבל עכשיו אחרי ששילמת - כל מה שנותר לנו זה לאחל לך להמשיך להנות מהרכב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממודיעין. גיר ידני 1200. בדיוק קיבלתי עדכון שעלה לי סופי 3200 כולל החלפת רפידות בלמים

1.2TSI וידני?

המנוע ששווק בשנת 2010 עם גיר ידני הינו 1.4 אטמוספרי.

ה 1.2 ששווק בשנתון 2010 הינו TSI שהגיע עם גיר DSG בלבד.

נכנסתי לקנות טולדו חדשה - אשתי אמרה שזה אוטו של זקנים ->

ובאותה נשימה שאלה מזה הרכב היפה הזה ->

בסוף יצאתי עם לאון 1.2TSI MK3 !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3513 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...