Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאסטה ST החדשה 2014 - עכשיו בישראל

איילון מוטורס
שימו לב! השרשור הזה בן 3816 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב. אז מי שלא יודע או הבין, גל קיבל את הכלה החדשה אתמול.

קודם לכן, לקראת השעה 7, יצאתי עם גל לכיוון נס הרים / לוזית והכבישים הסובבים, לנסיעה זריזה יותר (אך עדיין עדינה יחסית ובגבולות הטעם הטוב להרצה) - תמונות לצערי אין (נאספתי מעבודתי), אך חוויות אכן נצברו להן במהלך השעה וחצי נהיגה שלי בה.

בקצרה:

הפיאסטה לא רק שנשמעת נהדר (וזה מתחיל אי שם סביב 2500 סל"ד וממשיך להתגבר ולהתגבר), היא גם נמרצת להפליא (ושוב - הכל בגבולות העד 3500 סל"ד, ללא הדבקות דוושה מיותרות וכדומה. האצה לינארית ומעודנת) וכמובן מתנהגת למופת.

גל חשש מאוד מנוחות הנסיעה של הפיאסטה - לאור העובדה כי הביקורות הבריטיות השמיעו טענות על כך שהיא קשיחה וקופצנית. בהשוואה אל האבארת' פונטו וקורסה OPC של חברים, על אותם הכבישים ובאותם התנאים ב-ד-י-ו-ק, הפיאסטה מרגישה נוחה יותר ובפער מורגש (בעיקר מול הקורסה הסופר קשיחה ונוקשה) - אז כן, יש בה תחושת נוקשות (ורצוי שכך) אך אין חבטות / התרסקויות או קופצנות מעיקה, גם בכבישי אזור התעשייה של בית שמש - השבורים להחריד - היא הייתה נוחה במפתיע.

בקיצור: לטעמי היא ללא ספק חוויה אחרת. היא מספקת המון פאן, חיוכים וריגוש. למען הסר ספק - לא שזה לא קיים בפונטו או ב-OPC, אלא שכאן זה פשוט אחרת ומרגיש מהנה, מענג ומחודד יותר. זה מתחיל במנוע שנשמע פשוט טוב. ממשיך לתפעול תיבת ההילוכים - הנהדר. דרך ההיגוי החד / מדוייק ומהיר (אך מעט מלאכותי - ביחס לזה שבפוקוס. מעט קליל יותר מזה שנמצא בפונטו ובקורסה). יחד עם יכולת בלימה נהדרת (בדומה לפוקוס - גם כאן יש נשיכה כבר מתחילת מהלך הדוושה). עם מושבים מ-א-ו-ד תומכים ונוחים (בניגוד למאוד קשיחים שבקורסה. הגב שלי לא מסתדר איתם לאורך זמן לצערי). וכמובן - התנהגות נהדרת. הזנב שמח ועליז - והיא נהנת להשחיז צמיגיה מסיבוב אל סיבוב.

גל, המון המון תודה. נהנתי מכל שנייה שהיא בחברתכם. מצפה לסיום ההרצה והמשך צבירת הק"מ - לחוויה ארוכה ומאתגרת יותר.

בכל מקרה, תתחדש ותהנה - ויש לך המון ממה להנות. ללא ספק עשית בחירה נכונה - ומגניבה (גם אם תא הנוסעים שלה לא מושלם).

מרשים מאוד ,ויהיה יותר מרשים עם יגלו את מחיר הרכב ,או שזה סוד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 175
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קטגוריות ההוט האצ שהייתה לא מעט רדומה בעשור האחרון, פתאום פורחת בכל העולם, וכלכך כיף לראות שלא מעט יבואנים מרימים את הכפפה גם לצרכן הישראלי.

פתאום אפשר לבחור בין הפיאסטה, הקליאו, ה208, הפולו וצמד העקרביות, זה בכלל אבל בכלל לא ברור מאליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קטגוריות ההוט האצ שהייתה לא מעט רדומה בעשור האחרון, פתאום פורחת בכל העולם, וכלכך כיף לראות שלא מעט יבואנים מרימים את הכפפה גם לצרכן הישראלי.

פתאום אפשר לבחור בין הפיאסטה, הקליאו, ה208, הפולו וצמד העקרביות, זה בכלל אבל בכלל לא ברור מאליו.

אתה צודק. אני באמת לא זוכר מתי היה מבחר כזה של ההוט האצ.

הבעיה היחידה זה המחיר. זה שיש מבחר זה נחמד, אבל עם תג מחיר גבוהה, יותר נכון מופרז לדגמים מסויימים. השאלה כמה מכוניות נרכשות? מעט מאוד. אבל זה לא קשור לשרשור.

עוד מעט תגיע הסקודה והשברולט ויהיה מעניין לראות מה יהיה תג המחיר. אולי הם אלו שישברו את גב הגמל, אני אישית בספק.

החיים הם כמו....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנת 2014 תהיה שנה מעניינת מבחינת ההוט האצ':

1. רנו מגאן rs cup תגיע משודרגת (מערכת מולטימדיה, ג'ויסטיק, פנסים, ג'נטים 19 ).

2. פורד פוקוס st האצ'בק וגם סטיישן מאובזרת (איילון מוטורס).

3. סיאט קופרה 3 דלתות 265 כ"ס ו- 280 כ"ס עם 3 או 5 דלתות ידנית או dsg עם שיפורים רבים ותוספות רבות.

4. סקודה אוקטביה rs דור 3 מהירה , משפחתית עם תא מטען ענק.

5. גולף gti דור 7 שנמכרת בארץ ערומה.

6. סובארו wrx החדשה.

כמו כן מחכים (ברגע זה לא תגיע ככל שידוע לי) לאופל אסטרה opc המהממת ולהונדה type r החדשה מתישהו ב 2015.

הבעיה של כל המכוניות המצויינות האלו הוא המחיר המבוקש בארץ.

כל המכוניות האלו צריכות להימכר ולמרות המיסוי הכבד בארץ באזור 170-180 א' ₪ גג על הכביש כולל האבזור של הרכב .

היבואנים מפסידים לקוחות רבים.

היבואן הראשון שיתמחר את הרכב הנ"ל במחיר שציינתי יראה אותי עוד באותו היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גל היה נעים להכיר. אוטו חמוד מאד, תתחדש ותבלה.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם כלמוביל קצת יהיו חכמים, הם יטרפו את כל הקלפים עם ג'נסיס קופה (מספיק אפילו בסיסית שתעלה 200K ש"ח וזה מחיר ריאלי). האמנם הנעה אחורית ולא הוט האצ, אבל עדיין.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שרשמתי לפני 10 חודשים ולא הייתם מוכנים להאמין.

דרך אגב קראתי איזו כתבה באוטו או אתר אחר שכלמוביל אמרו שהיתה להם בעיה בלהתאים את התחנות רדיו בסטריאו האינטגרלי וזה מה שמנע מהם לייבא את הג'נסיס בסופו של דבר

Peugeot 406 2L turbo 1998 Škoda Octavia RS 245 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם כלמוביל קצת יהיו חכמים, הם יטרפו את כל הקלפים עם ג'נסיס קופה (מספיק אפילו בסיסית שתעלה 200K ש"ח וזה מחיר ריאלי). האמנם הנעה אחורית ולא הוט האצ, אבל עדיין.

אני משער שהדור הבא של הג'נסיס קופה יהיה אטרקטיבי יותר - וגם יגיע, עם תקינה אירופית למן היום הראשון. אל תשכח שגם קיה עומדים להציג מכונית קופה על הבסיס הזה. אב הטיפוס שלה יוצג כבר בשבוע הבא, בדטרויט.

למשבצת הזו תכנס בעוד כשנה גם המוסטנג החדשה והמרשימה, עם מנוע אקובוסט חזק(305 כ"ס), מחיר שיהיה אטרקטיבי מאד ויבוא רשמי של דלק מוטורס.

אותי דווקא מטרידה יותר העובדה שיוניון כבר לא מייבאים יותר את ה-GT86...

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3816 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...