Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאסטה ST החדשה 2014 - עכשיו בישראל

איילון מוטורס
שימו לב! השרשור הזה בן 3809 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

וגם לא תבין - אין מחיר רשמי, המחיר הוא פונקציה של מלאי (נוכחי/עתידי) ויכולות המיקוח שלך, כמו בשוק פחות או יותר.

איילון מוטורס, זה כבר נהיה בדיחה - גם כאן וגם בשרשור של הפוקוס... תתקדמו לשנת 2014.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 175
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

וגם לא תבין - אין מחיר רשמי, המחיר הוא פונקציה של מלאי (נוכחי/עתידי) ויכולות המיקוח שלך, כמו בשוק פחות או יותר.

איילון מוטורס, זה כבר נהיה בדיחה - גם כאן וגם בשרשור של הפוקוס... תתקדמו לשנת 2014.

וואלה עם ככה אז אני מציע 140.000 שקל !:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין לא הצלחתי להבין מה מחירו של הרכב:oops:

175K ללא חבילת איבזור לפני עליה לכביש. (זה מה שאני מבין מתמונת המצב פה).

-אם אתה לא יודע תשאל, אם אתה יודע תגיד, אם אתה חושב שאתה יודע... עדיף שלא תגיד.

:wink:

כרגע אייקון זמני, מייצר טובים יותר להמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין לא הצלחתי להבין מה מחירו של הרכב:oops:

יש, מופיע במחירון של לוי יצחק.

175,000 ש"ח.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קייב מן, יש מכוניות שקיימות במציאות ולא קיימות אצל יצחק.

יש מכוניות שקיימות אצל יצחק ולא קיימות במציאות.

יש כאלו שמחירן אצל יצחק לא קרוב למציאות.

אז על מה מתבסס יצחק בקביעת מחיר הרכב? על מאות מכוניות כאלו בשוק? על מחירון דלק רכב?[אין רכב?] על מחירון איילון מוטורס?[אין מחירון?]

מאחר וידוע לנו שיש מכוניות עם מחירון מסוים שבפועל נמכרות בהרבה פחות בשל מבצעים וירקות, אני נאלץ לנחש ש:

או שלוי יצחק המציא מחיר, או שזהו מחיר שאילון מוטורס שואפים לו והעבירו ליצחק. לעתים יש הבדל בין שאיפה למציאות.

אם בשוק ישנן מתחרות טובות ומוכרות, חלקן עם אחריות עדיפה ומיבואן מוסדר, במקרה של אברט גם עם שרות מועדף וקהל חסידים, אני נאלץ לנחש שאצל חברה שצריך לנחש את מחיריה,לא ברור אם הרכב יתפוס או יהפך לקוריוז, המחיר יהיה נמוך מזה שמצוין אצל לוי יצחק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציני? :shock:

175K ש"ח? :shock:

לא נשמע הגיוני, גם לא בתור בדיחה.

בנימה יותר עניינית, לא מבין את העמימות המכוונת הזו סביב המחיר של הרכב.

מביאים אותו במספר חבילות אבזור? אז אומרים מחיר החל מX ש"ח.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש, מופיע במחירון של לוי יצחק.

175,000 ש"ח.

רק חבל שאי-אפשר לקנות מלוי יצחק רכבים...

מנקודת מבטי, איילון מוטורס צריכים להרים אתר ולפרסם בו מחירי בסיס (כמו שרשם bagira, החל מ-).

כל השאר זה ספקולציות, וגורם לאיילון מוטורס להראות כמו סוחרי רכב משומש, "תבוא אלינו, נבחן אותך ונתפור לך מחיר" (לאו דווקא מחיר רע).

ברור לי שיש משחק לכאן ולכאן בהתאם לדרישות הלקוח, מלאי ויכולות מיקוח, אבל נקודת הפתיחה (ה"רפרנס") צריכה להיות גלויה לעיני כל (ומפי איילון מוטורס).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא?

כי זה עשרות אלפי ש"ח מעל המתחרות שלה בסגמנט.:shock:

YARIN,

אם יש משהוא שמוכר יכול להגיד לי שבאופן מיידי יגרום לי לבטל עיסקה זה "תבוא, נדבר".

אני בא לרכוש רכב, בשביל לדבר יש לי חברים, טוב נו, ולפעמים גם עם האשה :wink:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר היחיד שעלה פה לגבי הרכב זה תמונות חיצוניות ואחת פנימית.

שוקל לפתוח סוכנות יבוא של פרארי, לא צריך אתר. גם לא צריך לספק נתונים על הרכב או מחירון. גם לא לענות לאנשים ששואלים ישירות.

רק לפתוח שרשור פה עם כמה תמונות של הרכב מבחוץ.

רק לי זה מרגיש חובבני?

כי חבל, נראה לי שהרבה פה בעד היבואן המקביל החדש, אז למה ההתעלמות?

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק חבל שאי-אפשר לקנות מלוי יצחק רכבים...

מנקודת מבטי, איילון מוטורס צריכים להרים אתר ולפרסם בו מחירי בסיס (כמו שרשם bagira, החל מ-).

כל השאר זה ספקולציות, וגורם לאיילון מוטורס להראות כמו סוחרי רכב משומש, "תבוא אלינו, נבחן אותך ונתפור לך מחיר" (לאו דווקא מחיר רע).

ברור לי שיש משחק לכאן ולכאן בהתאם לדרישות הלקוח, מלאי ויכולות מיקוח, אבל נקודת הפתיחה (ה"רפרנס") צריכה להיות גלויה לעיני כל (ומפי איילון מוטורס).

ההתנהלות של איילון מוטורס בנושאי המחיר היא באמת פשוט בדיחה.

באתי אליהם פעמיים, ובכל פעם המחיר היה שונה. ולפי הפורום הוא גם היה שונה לעוד כמה אנשים.

בהתחלה מכרו את הפיאסטה דגם טרנד ב2000 פחות מהאמביאנטה של דלק, אחרי זה זה היה 2000 יותר, אני הגעתי כשזה היה כבר 79, בפעם השניה זה היה 80, אחרי זה המחיר עלה בפרסום שלהם ביד 2 ל-81..

בקיצור, בדיחה.

גם מציעים לבוא לקראתך, אבל רק אם תראה את פניך שוב בסוכנות. לא מוכנים לתת מחיר לסגירה לא בפורום, לא בהודעות פרטיות ולא בטלפון.

בקיצור - עושים מזה שוק אחד גדול.

רק בגלל זה מבחינתי הם יצאו מהמשחק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם מציעים לבוא לקראתך, אבל רק אם תראה את פניך שוב בסוכנות. לא מוכנים לתת מחיר לסגירה לא בפורום, לא בהודעות פרטיות ולא בטלפון.

מן הראוי היה לשאול האם יבואנים אחרים נותנים מחיר סגירה בפורום, בהודעה פרטית או בטלפון.

נ.ב. אין בדבריי תשובה, אלא בסה"כ מעלה את השאלה איך מתנהגים יבואנים אחרים.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה המחיר הראוי?

לא כתוב כאן, סוג של טיזינג, זה בסדר ליצור באזז. עצם הניחוש מעורר עוד עניין.

אבל, לא אומרים גם בטלפון. יוני 2014 אומר שגם בהמשך זה משתנה. בלוי יצחק כתוב, אז מה?

אז מה?

אפשר לבדוק מחיר באירופה יחסית למתחרות כדי לקבל מושג יחסי, אך לא להסתמך על שוק אחד. אולי יש שם רמת גימור גבוהה או נמוכה במיוחד, אולי המותג חזק במקום אחד מאחר? אולי הרכב כמעט לא נמכר בפועל שם?

אפשר להשוות לשאר מוצרי פורד ואז להקיש לגבי הארץ.

כל זה יתן לנו סביבת מחיר אצל יבואן רגיל. אבל, איילון אינה יבואן רגיל: בנגוד לחלק מהמתחרות האחריות היא לשנתיים. בנגוד לשאר המתחרות לא ברור אם תהיה כאן עוד שנתיים, בניגוד להן לא כ"כ ברור מי יעמוד לצד הרוכש אם תהיה תקלה רצינית בעוד שנה, בניגוד לצמפיון למשל, שרבים מלינים עליה אך יש בה אחריות של רצון טוב, איני יודע מה יש באיילון. איני יודע אם יש מחיר זול כמו באופל, מסורת ספורטיבית"מקומית" כשל רנו או פיג'ו, קהל אוהדים כשל אלפא או יחס ויאי פיי כשל אברט. איני יודע אם מחר דלק מוטורס לא יביאו בזול וישברו את השוק, אם איילון ישברו את השוק, אולי השוק ישבור אותם.

לאחרונה התענינתי בטלויזיה. למדתי שיש הפרש מחיר מהותי של עשרה אחוז ויותר ביו יבואן רשמי ומקביל גם עם אותה תקופת אחריות, נדמה שברכב הסכון גבוה יותר ולכן ההפרש צריך להיות גבוה יותר.

יתכן שתמצאו עצמכם עם רכב נדיר לטוב ולרע, אך זו פורד, לא פורד גי טי 500. מה לגבי זמינות חלפים וסחירות? רוכש רכב חדש משלם גם על חוויה, מהי החוויה כאן? האם יש פרסום מאסיבי ויקר ליבואן ומעודד לצרכן? האם לרכב עליונות ברורה על מתחריו?

מה המחיר? יש לראות את יחסי המחיר באירופה ואז להוריד מהותית בשל הסיבות שציינתי.

אני בעד איילון מוטורס, אני בעד שיצליחו ויבואו אחרים כמותם, אני בעד תחרות. לשם כך החלוץ בתחרות עם יבואנים ותיקים צריך לעשות עבודה טובה ולסלול דרך, אחרת לקוחות ירתעו, יבואנים פוטנציאליים ירתעו ואז תיחסם הדלת.

אז כמה צריך לעלות? מחיר מפתה, באמת מפתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההתנהלות של איילון מוטורס בנושאי המחיר היא באמת פשוט בדיחה.

באתי אליהם פעמיים, ובכל פעם המחיר היה שונה. ולפי הפורום הוא גם היה שונה לעוד כמה אנשים.

בהתחלה מכרו את הפיאסטה דגם טרנד ב2000 פחות מהאמביאנטה של דלק, אחרי זה זה היה 2000 יותר, אני הגעתי כשזה היה כבר 79, בפעם השניה זה היה 80, אחרי זה המחיר עלה בפרסום שלהם ביד 2 ל-81..

בקיצור, בדיחה.

זה כי הם קונים את הרכבים דרך דילרים בארה״ב ולכן המחיר המשתנה (ככה הבנתי בכ״א).

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מן הראוי היה לשאול האם יבואנים אחרים נותנים מחיר סגירה בפורום, בהודעה פרטית או בטלפון.

נ.ב. אין בדבריי תשובה, אלא בסה"כ מעלה את השאלה איך מתנהגים יבואנים אחרים.

אתה צודק, זו אכן שאלה מעניינת.

לא יודע, לא רואה נוכחות מסיבית של יבואנים אחרים בפורום כמו של יבואנים אחרים (שזה דווקא לטובת איילון).

הבעיה שלי זה שהמחיר כל כך נזיל אצלם. למה המחירון ה"רשמי" שלהם (המחיר שמופיע ביד 2) משתנה משהו כמו 6 פעמים בחצי שנה האחרונה? למה לא לתת מחיר כללי בטלפון?

כל יבואן אחר מפרסם את המחירון הרשמי שלו. וכמעט כל יבואן אחר יענה אם יש מבצע כרגע על רכב ומה המחיר הנוכחי.

יכול להיות שאם אתה מגיע לסוכונות אז מחיר הסגירה הסופי יהיה שונה, אבל איילון מוטורס לא נותנים מחיר כללי אפילו, אלא רק אם תגיע אליהם.

זה עוד היה סביר אם היתה להם פריסת סניפים, אבל לא כל אחד יכול להגיע להרצליה 3 פעמים.. (פעם ראשונה בשביל לראות, פעם שניה כדי להתמקח, פעם שלישית לשלם)..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3809 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...