Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיבלתי רנו קליאו חדשה - התרשמות ראשונית

יוסי פרנקוס
שימו לב! השרשור הזה בן 2643 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה הקשר בין בקרת שיוט לסוג ההילוכים?

להרבה רכבים ידניים ישנה בקרת שיוט.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 195
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מה הקשר בין בקרת שיוט לסוג ההילוכים?

להרבה רכבים ידניים ישנה בקרת שיוט.

עידן

באמת?

ביקשתי בצ'מפיון וצחקו עליי...:evil:

חבר טוב נמדד בכמה השקעה הוא מנער את הרגליים לפני שהוא נכנס לך לאוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתאים לצ'מפיון,

אני בטוח שאם תיכנס לאתר העולמי של הרכב אותו רכשת תראה בקרת שיוט כחלק האופציות לרכב.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה טועה, ומטעה.

בספר הרכב שלי רשום הוראות לביצוע הרצה תקינה של המנוע ב1000 קילומטרים הראשונים. קיה ריו 2013.

בפיקנטו גם ראיתי שהיה רשום.

בטויוטה יאריס היבריד החדשה שלנו גם נמסר לנו בעל פה בסוכנות הוראות ל1000 קילומטרים הראשונים, אבדוק בספר רכב רק בשביל הספורט.

ליוסי - תתחדש, אישית העיצוב מוחצן לי מידיי, אבל הוא על הצד היפה, רכב עם נוכחות.

ולגבי ההרצה - תעבוד לפי מה שרשום לך בספר הרכב, ולא לפי מה שכול אחד זורק פה בפורום, יכול להיות שאחד צודק והשני טועה, אישית לא הייתי לוקח את ההימור ברכב חדש.

אני מאמין שמהנדסי הרכב שרשמו שיש דרישה להרצה לX קילומטרים יודעים יותר טוב מכולנו מה טוב ומה לא טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת?

ביקשתי בצ'מפיון וצחקו עליי...:evil:

אין שום בעיה להתקין בקרת שיוט בVAGיות, צריך להחליף את אחת הידיות (לא זוכר אם זה שמאלית או ימנית) לכזאת שיש בה את הכפתורים הייעודיים, ולתכנת את מחשב הרכב (במוסך מורשה או עם VCDS לבד).

תנסה לשאול במוסך אחר שלהם, כנראה נפלת על בבון שלא יודע את זה.

לעניין - תתחדש יוסי!

תעשה טובה, בהזדמנות, תבדוק אם בGPS יש אפשרות לעבוד ברוסית (קול/שמות רחובות/תפריט) בבקשה :-)

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני הופתעתי בהתחלה לגלות שיש hill hold בקליאו שלנו,

כי לא אמרו לנו על זה כלום בסוכנות. מסתבר שזה כן כתוב באתר של

רנו תחת אביזרי בטיחות (כתוב שם hill start assist).

לא הבנתי מה בדיוק הבעיה עם השמות בעברית בספר הטלפונים, כי אני

חושב שאצלנו הם מופיעים בסדר הנכון, אבל אבדוק שוב. יכול להיות שזה קשור לדרך

ההצגה של שם פרטי ומשפחה.

גם אני לא מבין מה הבעיה עם עיצוב הפנים, או איכות החומרים:

המושבים נוחים, סביבת נהג נעימה ועדכנית, ההגה מרגיש טוב בידיים, מערכת מולטימדיה קלה לתפעול.

אצלנו (רמת גימור קולקשיין) יש עוד כמה נגיעות עיצוב, שמוסיפות לתחושה הכללית, אבל גם ככה

לא חושב שיש על מה להתלונן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי תתחדש, דרך אגב הבקרת שיוט ברנו קצת שונה (בעצם אולי אצלך זה לא ככה כי הרכב ידני), אתה קובע מהירות ואם אתה לוחץ על הברקס היא מתבטלת וזוכרת את המהירות ובלחיצת כפתור הרכב מאיץ למהירות שבחרת בחזרה, מאוד שימושי עם המתנחלים בשמאלי שמכריחים אותך להאט.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי תתחדש, דרך אגב הבקרת שיוט ברנו קצת שונה (בעצם אולי אצלך זה לא ככה כי הרכב ידני), אתה קובע מהירות ואם אתה לוחץ על הברקס היא מתבטלת וזוכרת את המהירות ובלחיצת כפתור הרכב מאיץ למהירות שבחרת בחזרה, מאוד שימושי עם המתנחלים בשמאלי שמכריחים אותך להאט.

זה לא רק ברנו ככה, קיים בהרבה רכבים, לא משהו חדש או מיוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש.

עד כמה שידוע לי בתקופת ההרצה לא מומלץ להישאר על סל"ד קבוע לאורך זמן ולכן לא מומלץ לעבוד עם בקרת השיוט.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2643 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...