Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיבלתי רנו קליאו חדשה - התרשמות ראשונית

יוסי פרנקוס
שימו לב! השרשור הזה בן 2642 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

וכעבור חודש..

יש חדש עם הרכב? איך ההתרשמות בינתיים? איך הצריכה?

(רכשתי אתמול ומחכה בעצבנות למסירה.. אמרו לי עד 14 ימי עסקים אבל זה נראה לי המון)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 195
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה נראה לך המון? אני חיכיתי מעל חודשיים! אבל היה שווה כל רגע...

התכוונתי מבחינת התחושה שלי :)

חיכית חודשיים מהקנייה עד למסירה? זה ממש מלא!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו סבבה.

התחברתי אליו והרתיעה שלי מרכבים מודרניים קצת השתחררה.

צריכת הדלק המקסימלית שהוצאתי ממנו היא 23 קילומטר לליטר, שזה 2 יותר מהמוצהרת על ידי היצרן.

את זה אני עושה בנסיעות ב5:30 בבוקר על 80 קמ"ש בנתיב הימני.

כרגע לרכב יש 3800 ק"מ עליו.

אני פשוט ישן בשבועיים האחרונים בראשל"צ אצל החברה שלי וכל בוקר נוסע או לחיפה בשביל לעבוד או בחזרה הביתה לאזור חדרה.

בחודש הבא אעבור לראשל"צ והקילומטראז' יפחת בצורה דראסטית

לפני יומיים נפגשתי עם צלם מהפורום ועשינו לו בוק יפה :)

תמונות בקרוב, כשהוא ישלח לי אותן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהירות שבה צריכת דלק אופטימלית בשילוב עם מחשב דרך שהוא בדר"כ אופטימי. עם בקרת שיוט על 90 קמ"ש עם ג'טה 160 אני רואה צריכה רגעית של 1:20.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מתבסס על מחשב הרכב כשאני בודק, אלא על כמות בפועל בתדלוק.

על 80 קמ"ש זה מגיע ל23 לליטר לפי מחשב הרכב ובפועל אני מוציא 20 לליטר בנסיעות שהן 95% בינעירוניות (הכל על כביש החוף, השאר בנסיעה מהבית לכביש החוף עצמו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה על התאורה של הרכב...

אני בעלים של קליאו 0.9 ידני, כאשר אני מתניע את הרכב נדלקת תאורת הלדים בחזית, אם אני מעביר לאורות חנייה וכן לאורות דרך, הלדים נכבים. זה כך גם אצלך? לפי מה ששמתי לב למשל בגרנד סניק הלדים ממשיכים לדלוק בנוסף לאורות חנייה ודרך, כך גם בקורולה וגם ב208 החדשה.

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2642 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...