Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיבלתי רנו קליאו חדשה - התרשמות ראשונית

יוסי פרנקוס
שימו לב! השרשור הזה בן 2637 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכב יפה, תתחדש.

לגבי הגיר.

שהרכב חדש זה באמת מרגיש כמו מכונה.

אבל קח בחשבון שעוד כמה KM הכל ישתפשף, והעברות יהיו הרבה יותר חלקות ונעימות!

אל תתאכזב בגלל הגיר.

בכיוון ה20KKM כבר הוא יהיה הרבה יותר נוח, מניסיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 195
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בדקתי היום את המערכת והיא כן מציגה הכל ברוסית אם מבקשים ממנה (מישהו התעניין).

תודה :-)

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר כי יש.

האמת היא שהHill holder הייתה אחת הסיבות שחשבתי על הסיטיגו.

אם היו אומרים לי שיש את זה גם ברנו, ההתלבטות הייתה יותר קצרה.

שמע, זה קטע קטע כי אצלי במגאן קופה (שנרכשה לפני שלושה חודשים) המערכת הזאת לא קיימת... (והאמת שזה קצת מבאס אחרי שהתרגלתי למערכת מעולה שכזו באיביזה ובלאון שהיו ברשותי...)

Kia Niro, 1.6 (141), Hybrid Crossover, Rich Espresso, 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המערכות הללו גורמות לי להתנוון מוטורית.

הבלימת גבעה (איך התרגום, אה?!) מבטלת כל מיומנות זינוק בעלייה. הדיפרינציאל האלקטרוני מבטל כל מיומנות של יציאה מסיבוב (אני מסובב הגה, נותן גז ונותן לאוטו להחליט מה הוא עושה). אני נכנס לסיבוב באיזו מהירות שבא לי, עושה מה שאני רוצה עם ההגה והבלמי... מקסימום הרכב מיישר את עצמו.

נהייתי עצלן...

לפני שבועיים היתה לי 370Z לשבוע.

פתאום נזכרתי מה זה להרגיש חי.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק כעקרון.

יותר מדי מערכות אלקטרוניות עושות נהיגה משעממת יותר. פשוט ליומיום, כשאתה קונה רכב פשוט יחסית, זה יכול להציל לך את החיים ועושה לך חיים יותר קלים.

עוד לא יצא לי לבדוק יותר מדי את הדיפרנציאל (לא יודע אפילו אם הוא אלקטרוני) אבל כן שמתי לב שהאחיזה הרבה יותר טובה מזו של האלפא שלי, והיא נועלת צמיגים איכותיים, רחבים וספורטיביים, בניגוד לצמיגי ECO של הקליאו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה אומר שהאחיזה של הקליאו טובה מזו של ה-156 אתה חייב לציין את המצב של ה-156 הספציפית שלך. מזמין אותך לסיבוב בשלי (לאחר בולמים ומשולשים) לקבלת פרופורציה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המערכות הללו גורמות לי להתנוון מוטורית.

הבלימת גבעה (איך התרגום, אה?!) מבטלת כל מיומנות זינוק בעלייה. הדיפרינציאל האלקטרוני מבטל כל מיומנות של יציאה מסיבוב (אני מסובב הגה, נותן גז ונותן לאוטו להחליט מה הוא עושה). אני נכנס לסיבוב באיזו מהירות שבא לי, עושה מה שאני רוצה עם ההגה והבלמי... מקסימום הרכב מיישר את עצמו.

תראה את זה ככה - יותר מערכות מסובכות שיכולות להתקלקל (זה שדחפו איבזור של E קלאס מלפני 10 שנים לקליאו ברמת גימור בסיסית, זה לדעתי דבר מפחיד בפני עצמו), מה שמשאיר אותך עירני, כי בכל רגע הגולם עלול לקום על יוצרו, והאוטו עלול לנסות להרוג אותך (לדוגמא - נעילת דלתות וחלונות, ניתוק בלמי רגל ויד (שנשלטים אלקטרונית כמובן), נעילת ידית הילוכים על D, תקיעת המצערת (האלקטרונית כמובן) על מצב פתוח עד הסוף, עם מיזוג אוויר כבוי וצירקולציה).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המערכות הללו גורמות לי להתנוון מוטורית. הבלימת גבעה (איך התרגום, אה?!) מבטלת כל מיומנות זינוק בעלייה..

ובכן, אני מסכים איתך, אבל ספציפית לגבי המערכת הזאת, אני חושב שהיא עושה את החיים מאוד נוחים, במיוחד לאנשים שמתגוררים בהרים ובמיוחד עקב העובדה שבארץ נהגים אוהבים מאוד להיתקע במרחק של גפרור מהרכב שלפניהם. בעליות קשות במיוחד, די נמאס לי להשתמש בבלם היד. ובוא נודה באמת, רוב הנהגים לא באמת מיומנים בביצוע מושלם של זינוק בעלייה, לכן ספציפית לגבי המערכת הזאת, אני חושב שהיא מאוד מסייעת ומאוד חיונית.

Kia Niro, 1.6 (141), Hybrid Crossover, Rich Espresso, 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה אומר שהאחיזה של הקליאו טובה מזו של ה-156 אתה חייב לציין את המצב של ה-156 הספציפית שלך. מזמין אותך לסיבוב בשלי (לאחר בולמים ומשולשים) לקבלת פרופורציה.

במחינת מתלים ומשולשים שלי דווקא בסדר גמור.

הוחלפו הבולמים לפני 40000 והמשולשים הוחלפו לפני 15000.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה שאתה אומר פשוט לא הגיוני.

מן הסתם אבדוק שוב כשבאמת אוכל להאיץ. כרגע אני נוהג יחסית בעדינות.

לאלפא 156 יש אחיזה מעולה וחוץ מפעם או פעמיים לא יצא לי להגיע איתה לתת-היגוי (אני לא מנצל אותה מספיק) אבל בכביש שליד הבית שלי היה לי יותר ביטחון לנסוע בסיבובים במהירות עם הקליאו מאשר באלפא, במיוחד בסיבוב של 90 מעלות שמאלה שיש לפני להבות חביבה.

מבחינת שלדה האלפא שלי בסדר גמור אבל אולי הESP או הדיפפרנציאל עוזרים לייצב את הרכב, ואולי זה פשוט עניין של הרגשה או משקל (700 קילו הפרש עושים את שלהם).

אין צורך להתווכח על זה כי יכול להיות שאני טועה. נדע עוד 2200 ק"מ, כשתהיה ג'ימקאנה או יום מסלול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקליאו שלך לא שוקלת 600 ק"ג, איך שלא תסתכל על זה, כך ש-700 ק"ג הפרש אין שם.

אני ארחיב - המשקל היבש של הקליאו (ע"פ קארפוליו) הוא 980. המשקל היבש של ה-156 (נתוני יצרן) הוא 1250. 270 ק"ג הפרש, שמתאזנים בקלות על ידי 80 כ"ס ו-8.2 קג"מ נוספים.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופס, חשבתי שהאלפא שוקלת הרבה יותר.

הייתי בטוח שזה קצת יותר מטון וחצי :oops:

ולא אמרתי שום דבר על הכוח (ראבק, האלפא מן הסתם הרבה יותר חזקה), אלא על האחיזה.

המשקל משפיע בכל מקרה, גם אם ההבדל לא כזה היסטרי.

תוסיף לזה בקרת יציבות ומתלים מודרניים יותר, ויש לך רכב שפונה יותר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2637 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...