Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גבר,החלפת כבר פלאנץ' השנה? כדאי! ההוראות בפנים

eladns

פוסטים מומלצים

אשמח לעזרתכם- האם הנזילה שבתמונה היא בגלל שצריך להחליף את הפלאנג'?...

[ATTACH=CONFIG]520263[/ATTACH]

תודה לעונים.

כניראה שלא. הסיבה היא סדק בדוד, מה שניקרא "פיצוץ בדוד".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכירים בטעות טכנאי מומלץ באיזור חיפה?...

תודה.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדירה הנוכחית הדוד הותקן על ידי אור און מרח' יחיאל. בדירה הקודמת (דוד חשמל, לא שמש) טופל על ידי הנציגות של כרומגן בשכונת זיו ,ונדמה לי שגם בדירה שלפני כן.

בכלל, מזה כ-30 שנה אני עם דודים של כרומגן ומרוצה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספריאל, האם אתה מרוצה מהשירות של אור-און? ההתקנה עברה חלק, לא "שיחקו", לא עשו קונצים שונים ומשונים?

האם יש משהו מיוחד שאני צריך להיות מודע אליו בעת שיחה והזמנה של דוד שמש חדש?

מה ה"משחקים" של הענף (אם אתה לא קונה עוד רכיב בפי 2 מחיר אין אחריות וכדומה)?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא זוכר פרטים. ההתקנה אצלי לא פשוטה (גג רעפים), אבל מאז ההתקנה נזקקתי לשירות פעם אחת בלבד - טיפול תקופתי מניעתי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברווז, כשאתה מזמין דוד חדש, עליך לשים לב לדברים הבאים: מחיר מוסכם מראש, ושיכלול כמובן פינוי הדוד הישן (פינוי. לא הורדה למדרכה ואז תקבל קנס מהפקח הראשון שיעבור). תעודת אחריות חתומה כראוי (ולא- "החשבונית היא תעודת האחריות, אל תדאג"). את התעודה הזו אתה שולח אל היצרן לפי מה שרשום עליה, ואת החלק שאתה שולח - סרוק לפני כן, שיהיה לך שמור. על פי החוק והתקינה החדשה, על כל דוד שמש/חשמל חדש חייב להיות מותקן המתקן החדש שנועד למנוע כוויות מים חמים, מין התקן מערבל. שים לב שיותקן, כמו גם כמובן פורק לחץ. באותה הזדמנות שווה לבדוק את הקולט/ים: אם הקולט מראה סימני "עזבו אותי באמ'שכם" שווה להכניס היד קצת יותר עמוק לכיס ולהחליפו בהזדמנות זו. תחסוך כסף לעתיד ותיכנס לחורף עם לב שקט.

ואגב, אני כל החיים שלי הולך עם כרומגן. ככה יש לי שקט ומעולם לא התאכזבתי. המתקין חייב להיות מוסמך מטעמם ותמצא רשימת מתקינים מוסמכים באתר שלהם. אם תגגל תמצא זוועות בכל מה שהולך כאן במדינה מבחינת דוודי שמש. אני הופתעתי מהכמות המועטה של יצרני דוודים שיש להם תו תקן. הרבה מאד ספקים רוכשים את הדוודים מהמפעל הענק ברמאללה (או שכם?), וכאן בארץ הופכים אותו לישראלי, עם שלל מדבקות. שים לב.

תצליח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה. הוזמן כרומגן חדש יחד עם קולטים.

ואגב, ראיתי את אותה כתבה בכלבוטק שאתם ראיתם :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...

דוד כרומגן מודל 2014, ברגע ההדלקה מפיל ממסר פחת.

האם הפלאנץ' האוניברסאלי שנמכר בכל מקום מתאים לדודים של כרומגן? 

כן אני יודע שזה יכול לריות רק הטרמטסטט אבל בכל מקרה רוצה לדעת אם אפשר לקנות פלאנץ' רגיל או שצריך את המקורי שלהם? 

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי מספר פעמים לעשות שימוש חוזר באטם ללא שום בעיה. אבל אולי שווה לך לשקול לשים מאיץ מקורי של כרומגן. משום מה הדוודים של כרומגן הרבה יותר נקיים מבפנים מדוודים של יצרנים אחרים. לדעתי יש להם איזה פטנט במאיץ.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפתי היום בבוקר. 

האטם לא נקרע, היה במצב תקין לגמרי אחרי 5 שנות עבודה. 

הדוד של כרומגן. אכן היה מבפנים נקי מאוד ביחס לדודים רגילים שיצא לי לטפל בהם.

את הסיבה לניקיון היחסי אפשר לראות בצילום הפלאנץ' שיצא - החלק הזה שנמצא מעל הגוף חימום מאורק ומונע הצטברות האבנית על גוף החימום עצמו. בטח מישהו פה יכול להסביר את התהליך הזה מבחינה פיסיקלית. 

אחרי שראיתי את זה, קצת מצטער שלא קניתי פלאנץ' מקורי של כרומגן. 

20200316_133201.thumb.jpg.2fe4a298c58bf99157e07f65c61502ef.jpg

20200316_133141.thumb.jpg.285491a21ea533ac92348c34bbfbb578.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...