Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גבר,החלפת כבר פלאנץ' השנה? כדאי! ההוראות בפנים

eladns

פוסטים מומלצים

הדוד שלי מקצר מההפעלה הראשונה שלו "העונה".

האם המקור בנזילה או גוף חימום תקול?

נשמע כמו גוף חימום שמסר את נשמתו לבורא.

אבל ברור שצריך בדיקה חזותית לנזילות על מערכת החשמל.

ליאור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בא לי בזמן הדיון הזה, שאלה ברשותכם:בבית יש לנו דוד כרומגן חדש יחסית- לא יותר מ3 שנים, מה כדאי לבצע מבחנית תחזוקה? לנקות אבנית כבר עכשיו? (מכיר את התהליך וביצעתי הרבה פעמים בעבר בדוד הישן עד שהחליד).

האם חוץ מהמאיץ אתם מחליפים עוד משהו? כי שמעתי פעם שיש איזה חומר ששמים בפנים שהוא נאכל בשביל שהדוד לא יאכל, מישהו מכיר על מה מדובר או שזה סתם אגדה?

פשוט למרות שניקנינו כל שנתיים את הדוד הישן הוא הוחלף בסוף כי הוא נאכל ע"י חלודה, לא רוצה שגם הדוד החדש יחליד עקב טיפול לקוי שלי.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני החלפתי פלאנץ' ולאחר כמה חודשים נאלצתי להחליף דוד כי הישן נזל. אחרי שפירקו את הדוד הישן, הוצאתי את הפלאנץ' שהרכבתי לפני מספר חודשים כדי לשמור אותו, כבר היו עליו סימני אבנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי כרומגן בן שנה, בניירת שהתלוותה לרכישה כתוב שיש אנודה או משהו כזה למניעת אבנית ורצוי להתקין פלנאג' דומה, בשום מקום לא ראיתי כזה דבר. איפה אפשר למצוא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר משולש לעומת פלאנג' סטאנדרטי. אני מפספס פה משהו או שהמחיר לא שווה את זה?

אני חושב ששווה.

יש שקט לכמה שנים. גם אם אתה עושה את זה לבד, רק ההתעסקות של פירוק והרכבה זה זמן עבודה שנחסך. וגם חוסך פתח לבעיות בזמן פירוק והרכבה.

דרך אגב, אפשר לקנות מקורי של כרומגן עם אנודה אצל משווקים מורשים שלהם. כדאי להשוות מחירים.

לפני שנתיים הרכבתי לא מקורי והוספתי בכניסה של הקרים סנן סיליפוס. הלא מקורי שרד חורף אחד והתפגר – הפסיק לחמם אחרי שנה.

הפעם החלפתי למקורי של כרומגן עם האנודה. דרך אגב, אחרי שנה של עבודה שפתחתי, הכדורי סיליפוס נותנים עבודה, לא הייתה כמעט אבנית בכלל.

בקיצור – מה שזול יקר.

ואצלי זה סיפור מהXXX להחליף. הדוד נמצא על הגג מתחת לרעפים, ואין לי ניקוז מים שם. כל המים יורדים על הגג ונוצרת שלולית ענקית, שבסוף נכנסת לבית דרך הפתח לעליית גג. בקיצור סיוט.

ליאור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח עד כמה שתיה של מים שעברו סינון סיליפוס היא בריאה, המחקרים חלוקים לפי מה שהבנתי מחברי הפורום. בכל מקרה, לשתות מים עם אבנית זו לא בעיה, הבעיה העיקרית היא מכשירי החשמל שצוברים אבנית ולכן כדאי לשים דווקא בכניסה של החמים סנן.

לגבי הטיפ לרכוש מהמתקינים אני אבדוק את זה, תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לא יודע כמה זה בריא. אבל אף אחד לא שותה אצלנו מים חמים מהברז (רשמתי שהתקנתי אותו בכניסה לדוד). ולבישול תמיד משתמשים בקרים.

חוץ מזה מה שהבנתי, בתמי 4 בסנן יש כדורי סילפוס...

ליאור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי להוסיף רעיון שאולי יעזור למישהו.

אם יש בורג שאינו נאחז היטב ולכן הידוק האוגן (פלאנג') נפגע, ניתן להשתמש בחוט בדיל להלחמה בתור אטם, או על אטם הגומי או סביב תבריג הבורג, מתחת לאום.

היתרון של הבדיל מול סיליקונים למיניהם הוא שקל לסלק אותו אם צריך ולא להתחיל לקלף דבקים.

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על המזל שלי בשעה 18:00 כשאני יוצא מהעבודה אני מקבל הודעה שהדוד מקצר.

מפה לשם בשעה 7 וחצי טיפסתי לגג הרעפים ונהנה מרוח קרה, בדיקה קצרה גילתה שהגוף חימום מקצר.

אבא שלי קפץ להביא פלאנץ שעה וחצי עבודה במקום לא נח בעליל והוחלף פלאץ.

ממליץ בחום להחזיק אחד ספייר בבית ולהחליף פעם בשנתיים שלוש.

Sent from my HUAWEI U9508 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...