Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דייטלינג שלבים לוולו + תמונות

שימו לב! השרשור הזה בן 3996 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני הכל אני חייב תודה ל2 אנשים חשובים.

הראשון זה דין מVIX, אני כבר עשיתי מהם הזמנה והתייעצות ולפני שבועיים זכיתי באתגר החודש של האתר ודין דאג לשלוח לי באקספרס מוצרים ב300 ש''ח על חשבונם, שירות אדיר ותמיד יש עם מי לדבר שם!

התודה השניה שלי הולכת למשה מאוטוסטור, אשר גם ממנו קניתי לא מעט מוצרים, מאוד נחמד לא מוכר סתם דברים אלא מה שאני צריך באמת, וזה נלווה למתנות קטנות והסברים! באמת שתי חנויות של תותחי שירות ואחזור לקנות משניהם בעתיד הקרוב!!

היה יום קשה וארוך, החלטתי בפעם הראשונה לעשות טיפול כולל לבד לאוטו.

כל התהליך לקח לי 6 שעות עם הרבה זעה והנאה.

נציין שלעולם לא בצעתי לבד פוליש לרכב וזאת הפעם ראשונה שאני מיישם בלאק לייט ואוטם של מנזרה.

נתחיל עם החומרים שעבדתי:

0j2hz2njnuey.jpg

התחלתי בשעה שלוש ולהלן הפירוט:

1)הקצפה עם מיסטר פינק ומרסס שמתחבר לצינור גינה.

2) שיטת 2 הדלאים עם הסבון המעולה של מגוואירס Meguiar's Gold .

אציין פה שעשיתי חלק חלק הכוונה התחלתי עם הגג והמכסה מנוע, עברתי לשלבים הבאים ואז חזרתי לצד אחד וככה באופן שוטף בכל חלק של האוטו הייתי בשלב אחר.

3) פלסטלינה של Dodo Juice ושימוש בסיכוך Dodo Juice Born Slippy.

מאחר והאוטו עבר לפני חודש וחצי רוב המשטח היה חלק.

4) פוליש Meguiar's Ultimate Compound בעזרת אפליקטור פוליש ידני Chemical Guys Hex Polish, על כל חלק באוטו עשיתי שכבה אחת, חיכיתי רבע שעה ואז שכבה נוספת.

5)פוליש להעלמת שריטות Meguiar's Scratch X בעזרת פד רגיל של מגווריס, עברתי על מקומות בעייתים גם בשני סבבים.

6) הסרת הפוליש בעזרת מיקרו פייבר עם סיבים ארוכים, ואז הסרה בעזרת מים מהולים באלכוהול 70 אחוז בעזרת מיקרו פייבר סיבים קצרים.

7)לאחר שהוסר כל הפוליש, עברתי ליישום הBlack Light, בעזרת אפליקטור ווקס ידני OPT.

נתתי לבלאק לייט 30 דקות להתתייבש וניגבתי אותו עם מיקרו פייבר סיבים ארוכים.

8) יישמתי בעזרת אפליקטור ווקס ידני OPT, את אוטם הצבע Menzerna P.

נתתי לו 20 דקות, ואז ביצעתי יישום נוסף של החומר.

9)ניקוי פנימי של הפלסטיקה והדש בורד בעזרת תחילה הChemical Guys ALL CLEAN מהול במים, ולאחריו ישמתי את Chemical Guys G6 Hyper Coat על הדש בורד, פלסטיקה פנימית והגומי האוטם.

10) ניקוי בצמיגים ופלסטיקה חיצונית בעזרת הChemical Guys G6 Hyper Coat.

11) מצאתי שהדבר היחיד שנותן מראה נדיר לגאנטים שלי שמצופים בפלסטי דיפ בצבע אפור שחור עם מטאלי, בעזרת ספריי מחדש פלסטיק Turtle Wax Flash, נותן לפסטי דיפ צבע וברק מטורפים!

קצת תמונות:

לפני:

mndyfyky2zjr.jpg

אחרי:

yigvgmljmmjy.jpg

פוליש:

bymmm4zdzvmm.jpg

zn1wywu0udej.jpg

בלאק לייט:

2mzlnznj0lne.jpg

מנזרה:

dzztazk5mnwe.jpg

תוצאה סופית:

wzzvdwndickd.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

סחתיין על כמות המוצרים שיש לך!

קשה לעבוד ידנית לקבלת תוצאות עם הSCRATCH X?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד, הרכב נראה מעולה!,

איך היה לעשות את הפוליש? לא קשה מוות? מעניין אותי בכלל עד כמה זה יעיל לעשות פוליש בצורה ידנית,

נ.ב הספריי פלסטיקה G6 משאיר גוון מבריק או מט על הפלסטיק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עוד מספר מוצרים לא קטן, כמו ווקס של אופטימום וV7 של CG שאיישם על האוטו מחר, שטיפה ללא מים של CG ועוד מספר לא קטן של חומרים.

לגבי הסקראץ X, לא כזה קשה, התוצאות שלו לא רעות אבל גם לא מדהימות, עשיתי איתו שני סבבים, עם פד רגיל השקעתי דיי הרבה כוח, אבל אחרי שעשיתי פוליש ידני שני שלבים לפני זה כבר היה יחסית משחק ילדים.

לגבי הפוליש, היה קשה אין ספק, אבל נהנתי, זה היה בשבילי כמו אימון חדש במכון, או יותר נכון אחד הקשים שהיו לי.

לא נעלמו כל הסוורלס כמובן אבל יש שיפור מדהים במצב הצבע של הרכב.

הG6 נותן גוון מבריק על הצמיגים ופלסטיקה ועל הדש בורד זה מעט פחות מורגש, מאוד קל ליישם אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצב שהיית באוטוסטור סביבות 13:00 אתמול (יום שישי)?

אני זוכר את משה מייעץ למישהו לגבי מטליות וכפפות.

ה UC מתגלה כחומר כל יכול בעבודה ידנית, מפתיע מאוד.

והאפליקטור של אופטימום, פאק עכשיו אני מבין למה הוא עולה 65 שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצב שהיית באוטוסטור סביבות 13:00 אתמול (יום שישי)?

אני זוכר את משה מייעץ למישהו לגבי מטליות וכפפות.

ה UC מתגלה כחומר כל יכול בעבודה ידנית, מפתיע מאוד.

והאפליקטור של אופטימום, פאק עכשיו אני מבין למה הוא עולה 65 שקל.

כן זה אני אחי, האפליקטור עולה 35 אני חושב, ומשה הזה אחלה גבר!

אחלה חומר של מגווירס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואוו! הרבה עבודה קשה עם תוצאות שניראות מעולה!

1)הקצפה עם מיסטר פינק ומרסס שמתחבר לצינור גינה.

תוכל לשים תמונה של זה?

ארליך, תביא אורז, מקרוני וביצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שפשפתי חזק מאוד, נתתי לחומר איזה כמה דקות ואז עברתי שוב, אחרי 8 דקות לערך הסרתי אותו תחילה עם מיקרו פייבר ואז עברתי לסקראצ X שאותו הסרתי עם מיקרו ואז עם מים מדוללים בכוהול ואז שוב מיקרו נקייה.

אני שוקל היום אחרי שהחומרים ישבו יום לעשות שכבה של V7.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שפשפתי חזק מאוד, נתתי לחומר איזה כמה דקות ואז עברתי שוב, אחרי 8 דקות לערך הסרתי אותו תחילה עם מיקרו פייבר ואז עברתי לסקראצ X שאותו הסרתי עם מיקרו ואז עם מים מדוללים בכוהול ואז שוב מיקרו נקייה.

אני שוקל היום אחרי שהחומרים ישבו יום לעשות שכבה של V7.

אין כל כך איפה לטעות, מורחים ומנגבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה מאוד, נראה טוב אחלה אוטו.

רק שני דברים הפריעו לי, הראשון דעה אישית יותר מידי שחור, לדעתי במקרה הזה ג'אנטים עדיף לא לגעת (אבל זה כל אחד ומה שהוא אוהב).

השני, האוטם היה מספיק זמן ? אני עשיתי דבר דומה מאוד שמתי את האוטם (גם מנזרנה) שעה וחצי ייבוש ואת השכבה השניה יישמתי אחרי כמה ימים (הכוונה הייתה לשים 24 שעות אחרי אבל לא היה לי זמן לזה), זה מספיק זמן לאוטם להתחבר כמו שצריך עם הצבע ?

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה מאוד, נראה טוב אחלה אוטו.

רק שני דברים הפריעו לי, הראשון דעה אישית יותר מידי שחור, לדעתי במקרה הזה ג'אנטים עדיף לא לגעת (אבל זה כל אחד ומה שהוא אוהב).

השני, האוטם היה מספיק זמן ? אני עשיתי דבר דומה מאוד שמתי את האוטם (גם מנזרנה) שעה וחצי ייבוש ואת השכבה השניה יישמתי אחרי כמה ימים (הכוונה הייתה לשים 24 שעות אחרי אבל לא היה לי זמן לזה), זה מספיק זמן לאוטם להתחבר כמו שצריך עם הצבע ?

פעם ראשונה שאני עובד איתו אז אני לא ממש יודע אן זה נחשב חיבור טוב, האוטו עדיין בחניון מאתמול אולי נעשה עליו עוד שכבה.

לגבי השחור הגאנטים הרגילים נראים זוועה השחור סתם יוצר מראה מיוחד יותר.

אגב הם לא שחורים התמונות לא באיכות גבוה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטם היה מספיק זמן ? אני עשיתי דבר דומה מאוד שמתי את האוטם (גם מנזרנה) שעה וחצי ייבוש ואת השכבה השניה יישמתי אחרי כמה ימים (הכוונה הייתה לשים 24 שעות אחרי אבל לא היה לי זמן לזה), זה מספיק זמן לאוטם להתחבר כמו שצריך עם הצבע ?

אתה צודק!

20 דק' זה לא מספיק ואף לא מומלץ.

לפותח השרשור shandor האם בכלל קראת את הוראות היצרן לפני שפעלת כך?

רשום בפירוש זמן המתנה בין שכבה אחת לשנייה 3 שעות במינימום, משמעות המילה מינימום היא שזה לא אופטימילי אבל זה בסדר , אם יש אפשרות עדיך להמתין אף יותר, 12 שעות,24 שעות, שבוע ימים.

ההוראות לא נכתבות סתם..

ולגבי העבודה עצמה

אחלה סיקור, אחלה חומרים ואחלה רכב ! :)

2013-05-18 15.12.51 (Custom).jpg

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3996 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...