Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרויקט מצולם : שיפוץ פנים מלא - שרייד 2000

phpclub
שימו לב! השרשור הזה בן 4016 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבטחתי תמונות של התוצאה הסופית (של הגג)...

ניתן לראות את אותם כפלים שדיברתי עליהם, אם הייתי צריך לעשות את זה עוד פעם, הייתי עושה את זה קצת שונה, אבל אני עדיין מרוצה.

11.jpg

12.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

המשך - החלפת ריפודים לדלתות

לאחר שהסתיים פרויקט הגג, נשאר לי קצת בד, והוחלט להחליף אותו בדיפונים.

אין לי תמונות של התהליך, אך הוא זהה לגג, ניקוי יסודי והדבקה עם דבק מגע.

ניתן לראות אותו בתוצאה הסופית.

לאחר שאלו הוחלפו, הדלת נראתה זוועה לדעתי (צבע ב'ז בחלק העליון של הדלת וצבע אפרפר בשאר הדלת), לאחר הפסקה קטנה הוחלט שזהו השלב הבא.

הדלתות פורקו, כל הפלסטיקים עלו למעלה גם הם לצביעה מחדש בשחור.

החלק הקשה היה לפרק את הידיות של החלון, למרות שראיתי כמה סרטונים בנושא וגם התייעצתי בפורום, זה היה קשה.

אך אחרי הצלחה של פירוק אחד, כשהיו לי מידות מדויקות של המסילה בידית, בניתי כלי לשחרור פין ידיות (תמונה ראשונה) ממסלול של גבס, הקצוות החדות שלו כוסו עם איזולרבנד למניעת פציעות.

1 - מגש הדלת מפורק, הבד מוצמד עם סיכות קטנות מאחורה, הייתי צריך לחפש סיכות באורך 4ממ אך הכי קטן שמצאתי היה 6 מ"מ.

הבד פורק ונשאר דיקט העץ.

2 - הדיקט הונח על הבד החדש שנרכש וצוירה סקיצה (בין היתר כדי שאדע את הצורה מדויקת לצורך חיתוך הבד).

3 - בין הבד לדיקט יש להוסיף ספוג דק (2 מ"מ אם איני טועה).

4,5 - הנחת הדיקט על הבד והספוג ולהתחיל להדק.

היישום צריך להיות כמו מתיחת בד קנבס (למי שהתנסה בזה), כל הזמן צריך למתוח אחרת יהיו גלים.

בתמונה 5 ניתן לראות את פתיחת הפתחים, קודם גוזרים בעדינות את הספוג ולאחר מכן את הבד.

הספוג קל להסרה, ניתן לעשות חור עם מספרים ולקרוע עם היד, אך הבד צריך לקרוע עם סכין יפנית כי הוא עמיד יותר.

בנוסף, יש להשאיר קצוות של הבד להידוק מאחורה עם סיכות.

6,7 - התוצאה הסופית.

אני עדיין לא כל כך מרוצה מבחירת הצבע בחלקה העליון של הדלת (הבד של הגג), אולי בעתיד אחליט לשנות את זה.

0.jpg

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, הרכב לא מיועד לאנשים גבוהים.

אם כי אני חייב לציין שתנוחת הנהיגה שלי השתנתה אחרי שעברתי קורס נהיגה מתקדם, ואם פעם הייתי יושב כמעט עד הסוף אחורה, עכשיו אני יושב דיי קרוב פנימה.

אתה לא צריך לשבת בסטלבט כמו שיח סעודי בתוך תא הנהג, הרגלים שלך צריכות להיות מקופלות בזוית הנכונה.

D1winner: נהגתי עם הכריות והמושבים האורטופדים מספיק שנים ברכב של אבא (משום מה הוא התעקש להשתמש בהם למרות שהמושב המקורי היה נוח יותר), הם לא סיפקו את הסחורה.

המושבים ברוב הרכבים הקטנים, חדשים כישנים לא נוחים כל כך, נסעתי גם דיי הרבה על סיריון 2010, לאילת נסעתי עם I10 חדשה, בכולם המושבים אינם נוחים לנסיעה של יותר מחצי שעה.

מהנסיון שלי את המושבים הנוחים אפשר למצוא בגרמניות ובסיטרואן.

הרכב שלי גם היה במצב פנימי מעולה, שום דבר לא שבור, אך ההחלטה לשנות הייתה בגלל שהעיצוב של דייהטסו היה מגעיל לטעמי. מבחינה חיצונית הוא נקנה במצב טוב, 3 דפיקות קטנות פה ושם, לאחר שנתיים שהוא אצלי כל הצבע התפוצץ ועכשיו הוא דורש צביעה.

אשמח לקבל הסבר איך החלפת תאורה פנימית של המזגן, לא הצלחתי למצוא את המנורות.

לגבי הלוח שעונים, הזמנתי לדים ירוקים, הסיבה לכך רשומה בשרשור אחר שפתחתי (כעיקרון, גם אם תשים צבע לבן, עדיין תקבל צבע ירוק).

אשמח לקבל הסבר לגבי הוספת התאורה, ייתכן מאוד ואעשה זאת גם.

את הקרבון איני אוהב כל כך, במקום נעשתה צביעה מלאה של הדשבורד, התמונות יפורסמו בסוף (עדיין לא חיברתי חזרה את הכל).

הפאנל של המזגן, כל החלק של התאורה זה בעצם מדבקה, עם משהו חד כמו סכין יפני אפשר מהצד לקלף אותה בעדינות,(ניתן אח"כ להחזיר ללא כל בעיה עם הדבק הקיים עליה),

יש שם מנורה מסוג לא מוכר, אני הוצאתי אותה, נתקתי את הגוף שלה מהחשמל ואליו חברתי רצועת לדים. לכל אורך הפס.

אני שמתי לד לבן בגוו 4300, זה יוצר קצת גוון כחלכל\סגול במיוחד עם הפס של המזגן בחלקים מסויימים.

לדעתי עדיף לך לשים שם לד לבן חום , ירוק לשמור על אחידות עם הלוח שעונים, בגלל שהלוח שעונים עצמו ירוק \ צהוב אז גם אם תשים לד לבן(כמו ששמתי) עדיין תקבל גוון צהוב.

ללוח שעונים צריך נורה רגילה כמו הנורות חנייה, אם אני לא טועה זה T12.

לתא הכפפות לקחתי חשמל מאותו איזור של הפנל שליטה של המזגן אם אני זוכר נכון, משמע האור דולק שם תמיד כשהאורות דלוקים. אפשר להשקיע יותר ולקחת מתח קבוע ולשים שם מפסק.

לדעתי התאורה בתא אחסון מתחת לרדיו דיסק ממש מוסיפה וגרמת לחלק הקדמי להיות פחות "שחור", זה לא מפריע לעין בזמן נהיגה בגלל שזה נמצא בחלק התחתון.

לגבי הפירוק של הידיות, עד שלומדים את הטריק זה לוקח זמן ואפשר לבזבז המון זמן על זה, עכשיו אני מפרק ומרכיב לך את זה בפחות מדקה בעזרת מברג שטוח, ממש בקטנה. בהתחלה מרוב ייאוש כמעט אמרתי לעצמי שאני שובר את זה ושם חשמלי

אני אוהב אותך.

סע לאט, סע לאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלך הידית מוחזקת עם הקליפ הזה?

images?q=tbn:ANd9GcTfzgBEZ9mk73ctOSORxTmMZzH7Q_pnKK69_cxYrg0hxq-uzDk_

גם אותי שיגע בהתחלה איך הוא מוחזק-LOL.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפש מושב נהג חדש לשרייד 2000 5 דלתות אם מישהו יודע איפה יש אני אשמח. (רצוי איזור קריית-גת, אשקלון, אשדוד, באר-שבע)

בעבר: פג'ו 205 1.4i שנת 95'\ פג'ו 205 1.4i שנת 98'

רנו קליאו 1.4 שנת 92'\ סוזוקי סמוראי 1.3 שנת 88'

מיצובישי קולט 1.6i שנת 95'\ ניסאן טראנו 2.4i שנת 97'

כיום: טויוטה קורולה 1.6i RunX שנת 07'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4016 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...