Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור השעונים הזערורי

Liviur

פוסטים מומלצים

לפני 22 שעות, Aviran_n כתב:

היי 
אני לא מתחום השעונים בכלל ( לא מכיר חברות חוץ מכמה מהגדולות) מחפש שעון, התקציב שלי הוא סביב ה6000 שקל. 

ההמלצה היא, במיוחד אם אתה מתכוון להוציא סכום כזה מכובד, להכנס קצת לתחום השעונים:) יש כמה ערוצים טובים ביוטיוב שמספקים לא מעט אינפורמציה באופן נגיש, שם דוגמא לאחד:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאז שקלטתי אותו אני קונה רק אותו. 

סווטש׳ סויסס מחיר 400-600. באינטרנט בטח מחירים טובים יותר. מקשט את היד ולא מורגש-דק שוקל כמה גרמים. רוב הדוגמאות לנשים-ויש כמה לגברים. נגד מיים.

חסרונות

מאוד רגיש יכול להיסדק ממכה ואז יכנסו מיים והוא יתקלקל מחזיק לי ממוצע כשנה ואז אוסף כסף לחדש

0B69A0FD-B53C-48FF-B6A8-6BD60E522121.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, CarloAbarth כתב:

הוא 38 מ״מ? לא מרגיש לך קטן מידי על המפרק? 

א כן

ב הוא לא מורגש ביכלל אתה לא יודע אם אתה עם שעון או בלי וביגלל המיוחדות שלו אני אוהב אותו וקונה רק אותו 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 21.4.2023 בשעה 17:05, YoJ כתב:

האחד זה Chinkshit Fashion watch בעל מנגנון Quartz סיני גנרי כלשהו שווה אולי 50$ ומתומחר באיזור של ה1K-3K רק בגלל השם שמודבק עליו. בדיחה ונוכלות בו"ז.

אני מסכים במהות ב- 100%, אבל ראיתי שהגוצ'י נושא כיתוב של SWISS MADE. לפי ויקיפדיה, הגדרת החוק השוויצרי קובעת כי הדברים הבאים נדרשים להתקיים על מנת להכריז על שעון כשווייצרי:

A watch is considered Swiss, according to the Swiss law if:

its technical development is carried out in Switzerland and;
its movement is Swiss and;
its movement is cased up in Switzerland and;
the manufacturer carries out the final inspection in Switzerland and;
60 per cent of the manufacturing costs are incurred in Switzerland.

אני לא חושב שהוגן להשוות אותו לשעון מעלי אקספרס, כי עדיין מדובר בשעון שרוב ייצורו בוצע בשוויץ (מכיר את ההתחכמויות לגבי רישום מרכיבים שונים במחירים מנופחים) וסביר להניח שחברה כמו גוצ'י שממילא רושמת עליו רווח אדיר, תבנה אותו מחומרים איכותיים ותשתמש במנגנון קווארץ איכותי מאוד.

מצד שני אני לא בטוח שיש בו משהו מעבר למשל ל- TISSOT בסיסי שעולה כאלף ש"ח. במחיר כזה באמת ראוי לקנות שעון מחברת שעונים ולא מחברת אופנה.

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יש גם מנגנוני קווארץ זולים מאד תוצרת רונדה, שוויץ.

גוצ'י זה לא מותג מדבקה, אבל זה גם לא מותג שעונים. כמו שלא היית קונה שעון של פרארי, וחיי בסרט שזה שווה אלפי שקלים כי זה פרארי.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף ומצרף את שעוניי הצנועים ☺️

אחד, דיילי של לונג'ין.

השני קצת יותר ספורטיבי של טיסו.

אגב, ברשותי עוד אחד אך 'שעון אופנה' של טומי הילפיגר, נענד בד"כ בעבודה כשיכול להישרט ללא נקיפות מצפון ושורד יפה כבר...10 שנים(!) מלבד התאריכון שתקוע לו איי שם בעבר.

לונג'ין.jpg

טיסו.jpg

• אהבתי 4

"Dust in the wind, All we are is dust in the wind"

The first love - Peugeot 205> Citroen Saxo> Fiat uno> Hyundai Lantra> Suzuki Belano> Peugeot 306> Volkswagen Polo> Seat Cordoba> Honda Accord> Subaru Impreza>Mazda 3 Spirit>VOLVO V40 KINETIC PLUS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אילן פרל שעונים רחוב שמואל הנגיד ירושלים

פגשתי חבר ברחוב שאומר לי יש חנות שעונים שהמליצו לי ללכת ליראות וככה גיליתי את החנות הזאת

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, דובצע כתב:

אילן פרל שעונים רחוב שמואל הנגיד ירושלים

פגשתי חבר ברחוב שאומר לי יש חנות שעונים שהמליצו לי ללכת ליראות וככה גיליתי את החנות הזאת

אילן פרל נהדר

מומלץ מאוד!

• אהבתי 1
ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הצלחתי לבקש ממנו שישלח את השעון הקודם שלי לסווטש שמפסיק לעבוד לפעמים וכתבתי להם אם הם יכולים לתת לי זיכוי לשעון אחר לפנים משורת הדין. בעוד זה שעון בלי אחריות ולא קניתי אותו אצלו

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • תוכן חדש...