Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברי CF עם מדבקות

matanfr

פוסטים מומלצים

• תגובות 2.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

איזה קטע! יש חבר פורום עם סיאט לאון לבנה שגר בהרצליה!

:roll:

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי את המדבקות - אחת (צהובה) כבר הודבקה אחרי שחתכתי לה את השוליים הלבנים, יצא יפה. תודה ל'צביקה פיק'.

ואם כבר "ראיתי" ו"שמעתי", לדעתי ניתן לפתוח שרשור תצפיות ייעודי בדביק, בשרשור יהיה ניתן להעלות תצפיות של רכבי חברי הפורום לאחר שזוהו ע"י המדבקה - יכול להיות ע"י מלל ו/או תמונות עם טשטוש המספר. יכול להיות מעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"סיטרואן C5 ישנה עם מדבקה נצפתה חולפת על פני בפראות תוך השארת שלוליות שמן הידראולי על הכביש והשמעת Tool בפול ווליום".

מי זה יכול להיות?

:roll:

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי תחושה שאני יודע מי זה. אחרי הכל לכמה חברי פורום יש סיטרואן C3 פיקאסו בצבע בורדו :lol:

לכמה חברי פורום? לפחות שניים..

אלעד

IMAG0425.jpg

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. סיטרואן C3 פיקאסו בורדו ב"טיב טעם" בשבוע שעבר :twisted:

אם מהרכב הציצו מִינֵי זוחלים, שממיות ופרוקי רגליים, אני חושב שאני יודע למי הוא שייך.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי את המדבקות - אחת (צהובה) כבר הודבקה אחרי שחתכתי לה את השוליים הלבנים, יצא יפה. תודה ל'צביקה פיק'.

ואם כבר "ראיתי" ו"שמעתי", לדעתי ניתן לפתוח שרשור תצפיות ייעודי בדביק, בשרשור יהיה ניתן להעלות תצפיות של רכבי חברי הפורום לאחר שזוהו ע"י המדבקה - יכול להיות ע"י מלל ו/או תמונות עם טשטוש המספר. יכול להיות מעניין.

בהמשך להודעה המצוטטת מעלה: כל מי שרוצה מדבקה צהובה לחלון עם לוגו הפורום או מדבקה שחורה עם כתובת הפורום למסגרת לוחית הרישוי באזור עפולה-יקנעם מוזמן לפנות בפרטי. לאחר שהדבקתי אצלי ולאחר מדבקה שאני שומר לחבר נשארו 3 יחידות מסוג מדבקה פנימית צהובה לחלון ועוד יחידה אחת שמיועדת למסגרת לוחית הרישוי - מוכן למסור לחברי פורום שבאמת מתכוונים להדביק על רכבם. כל הקודם שמגיע לקחת - זוכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי חברי הפורום בחו"ל... שגרירים של כבוד.

לנו לא מגיע מדבקה?

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי חברי הפורום בחו"ל... שגרירים של כבוד.

לנו לא מגיע מדבקה?

הדואר לא מגיע לחו״ל? :shock:

שלח לי ה״פ עם הכתובת שלך ותקבל. כמובן שזה יקח זמן, במיוחד לאור העובדה ששוב נגמרו לי המעטפות ושיש לי עוד 75 הודעות פרטיות שלא נקראו (אני מניח שרובן קשורות למדבקות), אבל זה יגיע.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני קיבלתי את המדבקות, תודה צביקה. ביום שבת הם יודבקו ביחד שטיפת הרכב (שמרוב שהוא מלוכלך אני מתבייש להדביק עליו את המדבקות :oops: )

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיטרואן C3 פיקאסו בורדו ב"טיב טעם" בשבוע שעבר :twisted:

אשתי ראתה את הרכב, וישר הצביעה על המדבקה ואמרה שהיא מזהה שהוא בCF גם בלי המדבקה-כי הבחור מקפל את המראות בחנייה :wink: .

סליחה שלא התעכבתי יותר מידי להגיד שלום, היה לנו גלידה בקניות.

בכל מקרה, שמחתי להכיר ואם אשתך הייתה מסתכלת מקרוב, יש על הרכב עוד רמז שהבעלים מפגר! :lol:

attachment.php?attachmentid=318065&d=1355233899

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:-P מפגר או גאה? :twisted: או יותר נכון, יש כזה גם לגברים?

חה חה! חה חה!

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...