Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברי CF עם מדבקות

matanfr

פוסטים מומלצים

• תגובות 2.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זה כן, הוא סתם מצטנע.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי תמונה טובה עם המדבקות, לצערי (מדבקות דור 2).

פלוס, צריך לשטוף כבר את הרכב...

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביקה תודה רבה.

ראיתי את ההודעה ששלחת לי. לא רציתי לעמיס על התיבה שלך אז הודה לך כאן.

תודה ומקווה שהשבוע היא תגיע ואעלה תמונות

החיים הם כמו....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה ל*צביקה פיק, המדבקות הגיעו, אני מתאר לעצמי שהוא לא מקבל תשלום כל שהוא על השירות ולשלוח עשרות, אם לא מאות, מדבקות זה לא פשוט.

מזהיר מראש, אם תראו A3 שחורה עם מדבקות של קארזפורום עוקפת אותכם, זורקת תחת בפניות נטושות או חוצה פס לבן רצוף בירידות של מצפה רמון, קחו כרית ותבכו לתוכה.

*לא באמת צביקה פיק.

ExoduS, הדבקת את המדבקה על פסי מפשיר האדים בחלון האחורי? אני לא בטוח שזה כל כך חכם, אני העדפתי להדביק בין הפסים, לך תדע מה יקרה כשתוריד את המדבקה או מה יקרה כשתפעיל את מפשיר האדים.

תראה מה stio כתב כאן:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=3838407#post3838407

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בזה משהו, נעשה ניסוי בהזדמנות.

למזלי מר פיק פינק אותי ב3 מדבקות ו2 ללוחית.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל איפה עוד יש להדביק את המדבקות אם לא על הפסים ?

לפחות במקרה של מאזדה 2, בחלק העליון יש רווח מספיק גדול כדי להכניס מדבקה בלי שהיא תהיה על פס מפשיר האדים.

אופציה אחת היא באמת להדביק בין פסי מפשיר האדים. אופציה שניה שחשבתי עליה היא לקחת סלוטייפ שקוף, להדביק את הצד הדביק שלו כלפי המדבקה איפה שאמור להיות פס מפשיר האדים ואז להדביק את המדבקה, ככה הסלוטייפ יהיה חוצץ בין המדבקה למפשיר האדים ולא ידבק אליו בעצמו, מכיוון שהסלוטייפ שקוף לא יראו שיש שם משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל בנצי אני מוכן לשלוח גם לחו"ל.

בנוהל - שם מלא + כתובת מלא בהודעה פרטית, המתנה של פרק זמן לא ידוע והמדבקות יוצאות אליך.

יאללה, עוד 80 מעטפות למאנייק :type:

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו בעיה רצינית ואני אסביר:

באותו היום שקיבלתי את המדבקה הדבקתי אותה בצד שמאל למטה של החלון האחורי, על אחד הפסים כי פשוט לא היתה ברירה. אין משטח של החלון שניתן להדביק את המדבקה ללא פסי הפשרת אדים ברכב הזה.

למחרת בבוקר, כרגיל, הדלקתי את מפשיר האדים האחורי ולאחר כדקה התחלתי להריח ריח לא נעים מאחור. לא היה עשן, לא נדלקה מנורה בלוח, לא נשרף נתיך - פשוט ריח קל מאוד ולא נעים.

בתור אחד שנסע ברכב שנשרף באמצע צומת (בואו נגיד שזה לא היה נעים בכלל) מאוד נבהלתי ופשוט הורדתי בעדינות את המדבקה, והדבקתי אותה על אחד החלונות בחדר שלי (חצי נחמה). היא ירדה מהחלון בשלמותה אך היה קשה מאוד להסירה. למחרת והלאה בהפעלת המפשיר לא היה ריח. על המדבקה אין סימני "שרוף", אך לדעתי הפס אולי קצת חימם אותה ולכן היה טיפה ריח (קצת מוזר כי זה לא נייר, אבל אין לי הסבר אחר). אולי זה היה פסיכולוגי? אבל מה הסיכוי? אין לי מושג.

עכשיו אני בדילמה: גם אותי פינקו במספר מדבקות צהובות לחלון ובזוג מדבקות למסגרת לוחית, אבל מצד שני אין לי איפה להדביק את המדבקה על החלון האחורי מבחינת פס הפשרת האדים. על מסגרת הלוחית לא ניתן להדביק את המדבקה מכיוון שהכיתוב שם בולט החוצה והיא לא תיתפס, מה שגם אני לא מעוניין להדביק שם מדבקה (מסגרת לוחית מקורית שעברה חידוש לא מזמן - נפתח על זה שרשור בטכני). עוד לא החלטתי מה לעשות, כרגע נוסע בלי מדבקה, כאשר מדבקה נוספת ללוחית+מדבקה למספר נמסרו לחברי פורום שונים. נשארו לי עוד 2 לחלון ואחד למספר. למישהו יש הצעות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביקה תודה רבה.

ראיתי את ההודעה ששלחת לי. לא רציתי לעמיס על התיבה שלך אז הודה לך כאן.

תודה ומקווה שהשבוע היא תגיע ואעלה תמונות

צביקה תודה רבה.

גם אני לא רציתי להעמיס בפרטי.

כשהמדבקה תגיע, אדביק אצלם ואעלה פה תמונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

stio, תראה את ההצעה שכתבתי כאן לגבי המדבקה לרכב על מפשיר האדים...

באמצע המפשפט זה היכה בי שאני די דביל, לשים סלוטייפ הפוך על המדבקה ימנע את ההדבקה שלה למפשיר אדים אבל לא ימנע את החימום של הסלוטייפ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...