Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

10 סיבות למה האייפון הוא הסמארטפון הטוב ביותר

מרק10
שימו לב! השרשור הזה בן 1984 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חיפוש קצר למסך לרדמי נוט 4x, הראו 3 תוצאות:

1. חיקוי: צבעים שונים של החלק האחורי של הטלפון

2. מסך שנראה מקורי יחד עם מילים איכות (סביבות 20$ למסך).

3. מסך מקורי (לפות המוכר טוען) ב-40$, אבל ארוז בקלקר.

להגיד מה מהם הוא מקורי? אין לי מושג. אני חשבתי שקניתי מוצר טוב, ובסוף קבלתי דרעק (נשבר מיד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 251
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מסכים מקוריים מגיעים ארוזים בקלקר, זה נכון גם לגבי מסכים של מחשבים ניידים. לציוד OEM שכזה אין קופסה עם בראנדינג או משהו.

איביי או עליבאבא?

הדרך הכי בטוחה היא פשוט לקנות מדילר טוב, אם אתה רוצה לקנות רק חתיכה אחת באיביי באופן חד פעמי, תתמקד על החלק שבו מחובר הקונקטור למסך. גם זיופים טובים מפשלים שם, וברוב הפעמים ישתמשו בריבון קצת שונה מהמקורי, בין אם באורך או בצבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין לא משנה כלל את מה שאמרתי, ב 2010 החלופה המדוברת כבר הייתה בשוק באופן נרחב, פשוט לא זול בצורה מגוחכת כמו 2012 והלאה.

לפי מה שאני רואה המקבוק (לא אייר ולא פרו) האחרון היה 2010 (הופסקה מכירתו ב 2012), יש משהו שפספסתי?

גם אם כל המוצרים של אפל היו משמיטים את הכונן האופטי כבר ב 2008 זה גם לא היה משנה- התעשיה לא עקבה אחרי הטרנד הזה באופן נרחב עד אותה שנה שאני ממשיך לדבר עליה, 2012.

היה בעיקרון יוניבודי פלסטיק 13 שנקרא מקבוק

בפועל הוא לא היה בחנויות ונמכר כמחשב מוזל למערכת החינוך.

גם אפל הורידו שקע אוזניות קודם באייפון ורק אחרי שנתיים שלוש באייפד.

וגם במקרה הזה שנתיים שלוש לפני ששאר השוק התחילו את השינוי.

תשמע אתה מדבר על השוק מוכן , לא מוכן - אבל מבחינת מספרים וכו - זה אותו הדבר.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין מתי הם יורידו לגמרי את הUSB מהמחשבים

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפוש קצר למסך לרדמי נוט 4x, הראו 3 תוצאות:

1. חיקוי: צבעים שונים של החלק האחורי של הטלפון

2. מסך שנראה מקורי יחד עם מילים איכות (סביבות 20$ למסך).

3. מסך מקורי (לפות המוכר טוען) ב-40$, אבל ארוז בקלקר.

להגיד מה מהם הוא מקורי? אין לי מושג. אני חשבתי שקניתי מוצר טוב, ובסוף קבלתי דרעק (נשבר מיד).

למה לקנות מסך לרדמי נוט 4x?

זה מכשיר שעולה 600 שקל, פשוט תזרוק אותו לפח ותקנה מכשיר חדש.

זה עדיין יצא יותר זול ממכשיר של סמסונג או של אפל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין מתי הם יורידו לגמרי את הUSB מהמחשבים

הכל בחדשים זה usb c / thunderbolt והם התחילו עם זה מ2015 או 16 עם המקבוק 12״ דרך הפרו ועכשיו האייר.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

USB C זה עדיין USB

(יש גם מחשבי PC שיש להם רק טייפ C).

אני התכוונתי מתי הם ימציאו משהו משל עצמם ויוותרו על USB לגמרי (לדוגמא ישלבו לייטנינג במחשבים).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעו, אם אתם כאלה שאוהבים ללכת בלי קייס/ משתמשים במכשיר בתור פטיש ושוברים את המסך כול יומיים, אולי באמת כדאי לקנות אייפונים עם מסך LCD. הזמינות והמחירים של המסכים הם באמת יותר טובים מכול דבר אחר.

אבל טיפ קטן שיחסוך לכם המון כסף וזמן, ולא יגביל אתכם רק לאייפון- תתרגלו לשים קייס, זה לא כזה נורא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מגן מסך, רק כיסוי סיני גנרי שעלה כ 30 ש"ח מאלו שמורכבים משכבה של גומי ופלסטיק קשיח מעליה, לא משהו ממותג ואני מפיל כל הזמן את הטלפון והוא גם עבר כמה אימונים של טנקים במילואים ומעולם לא נשבר לי מסך, יש כמה שריטות בגלל שאין לי מגן מסך, אבל חוץ מזה זהו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתרגלו לשים קייס, זה לא כזה נורא.

נורא מאוד.

למה אני צריך לפצות על החמדנות והתחמנות של היצרן, וללכת עם לבנת איטונג בכיס כדי לשמור על הוד מלכותו סמארטפון?

אבל כן, זאת לא בעיה ייחודית לאייפון. אצל כמעט כל היצרנים הטלפון מעוצב ככה שזה נראה טוב על מדף בתערוכה, אבל לא שימושי בעליל בחיים אמיתיים. אולי רק 1+1 היה יוצא דופן במובן הזה.

עושה חשק לחזור לנוקיה 3100.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו, לא לבנת חבלה ולא נעליים. כול מגן סיליקון ב-30 שקל שיתן מעיין bump להגנה על המסך במקרה שהוא נופל, יעשה את העבודה.

product-image-468834316_300x300.jpg?v=1526023483

ממש לבנת בניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לכל טלפון צריך מגן אם אתה לא רוצה להחליף מסך כל חודשיים. אין מה לעשות, אם אתה רוצה טלפון חכם עם מסך צבעוני גדול זה בחיים לא יהיה קטן ועמיד כמו נוקיה מתחילת שנות ה2000.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגן סיליקון חיצוני זה כזה שנות ה-2000.

תסתכלו מסביב.

איזה מבנה יש לכוווולם, ובעיקר לסבתות? ספר נפתח כזה, כמו שהיה ב-note המקורי של סמסונג.

זה המבנה היחיד שמגן בצורה סבירה על הטלפון, והוא זה שניצח בסופו של דבר.

היתרון הגדול ביותר - אין שום מדבקות מטופשות על המסך. מעולם לא הייתי צריך,

מעולם לא נשבר לי טלפון, כולל התעופפות אקרובטית לאחרונה עם ה-LG.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...