Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

10 סיבות למה האייפון הוא הסמארטפון הטוב ביותר

מרק10
שימו לב! השרשור הזה בן 1986 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לי היה סמסונג S4, שנשאר בשימוש עד 2017, והוחלף רק בגלל שנדפק לו המסך.

בעיקר בגלל שיכלתי לפרוץ אותו ולזרוק את כל הזבל שמותקן עליו, גם לשים גירסות נקיות של מערכת ההפעלה.

אחלה מכשיר.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 251
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• חודש מאוחר יותר...

במקרה הגעתי לשרשור הזה, והכותרת שלו עצבנה אותי, כי עד האיפון 8 היה לי סבבה, חסרונות, יתרונות, בסדר - מבין את שני הצדדים

אבל קניתי XS, קניה מהירה כי נשבר האיפון הקודם וזה היה הכי מהיר להחזיר עניינים לסדרם (וזה אחד היתרונות של האיפון, חבר ל ITUNES ולא תרגיש בכלל שעברת מכשיר) ומאז שאני עם ה XS אני מקלל את אפל, אני שונא את המכשיר הזה ומצטער ששילמתי עליו מחיר כל כך יקר, הזיהוי פנים הזה זה עונש, עונש! על השולחן במשרד - הוא לא רואה אותי, באוטו במתקן שלו הוא לא רואה אותי, בחוץ הוא לא מזהה אותי כי אני עם משקפי שמש, מאז יציאת זיהוי טביעת אצבע ב 5S זה היה תענוג - טלפון נעול שלא צריך את העונש של להקליד את הקוד כל פעם, זה עבד לי 100% מהפעמים, ועכשיו חזרתי לימי הביניים שאני צריך להקליד את הקוד כל היום, זה מעצבן אותי כל כך, אולי הייתי צריך לקנות סמסונג נוט 9 הפעם או פיקסל XL3 כי לקנות טלפון כל כך יקר שמעצבן אותי כל כך בחברה שהמוטו שלה זה לעשות את המוצר "נכון" זה ביג NO NO.

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להוסיף מראה אלטרנטיבי ולכייל אותו אלייך עם משקפי שמש.

האמת מפתיע - אני עם הX - והזיהוי פנים עובד אש + מאפשר פרטיות של נוטיפיקציות שזה פיצ׳ר פשוט מצוין.

מה שכן - זה לא מהיר כמו הטביעת אצבע בדורות האחרונים. גם לטאץ׳ איידיי לקח 3 שנים להגיע לסופר מהירות ודיוק הנוכחית.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי, משקפי שמש של רודי פרוגט גימור מראה גורמים לזיהוי פנים בכלל לא להכיר במה שהוא רואה כפנים, ולא אני לא אחליף למשקפי שמש שהאיפון מוכן לזהות, הוא יתאים את עצמו אלי לא אני אליו :-P

הטאץ ID היה פיקס אצלי מהרגע הראשון ולעולם לא אכזב, אולי לא מהיר כברק כמו בדור האחרון שלו אבל תמיד יותר יעיל ונוח מהקשת קוד

אני מסכים שפרטיות נוטיפיקציות זה פיצר חמוד ויעיל ובנתיים אני איתו, מצד שני כשהטלפון שוכב על השולחן בעבודה והוא לא רואה אותי אז הוא לא מראה לי אותן, מעניין למה לא היה את הדבר הזה לטביעת אצבע...

הא וגם מרגיז אותי באופן כללי שאי אפשר לקבל חיבור ל ESIM בארץ וסוף סוף לעבוד עם שני סימים באייפון אחד

עריכה אחרונה על ידי DrorZi

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן והרבה אנשים מתלוננים על זה

משום מה התירוץ של אפל הוא "אם לא תעשו סוויפ אז הטלפון יפתח מייד ולא תראו את כל הנוטיפיקציות"

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב אליהו.

באנדרואיד קיים זיהוי פנים מאז נקסוס 5, אולי אפילו לפני.

והוא אפילו עובד.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי, משקפי שמש של רודי פרוגט גימור מראה גורמים לזיהוי פנים בכלל לא להכיר במה שהוא רואה כפנים, ולא אני לא אחליף למשקפי שמש שהאיפון מוכן לזהות, הוא יתאים את עצמו אלי לא אני אליו :-P

איזו הרמה להנחתה,לקח לי שעה למצוא מה שחיפשתי :p

54bfd7b73d3fab370071ff7145735639.jpg

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב אליהו.

באנדרואיד קיים זיהוי פנים מאז נקסוס 5, אולי אפילו לפני.

והוא אפילו עובד.

עובד כ״כ טוב שאפשר להציג לו תמונה והוא נפתח.

זה טכנולוגיה ברמה אחרת לגמרי שכוללת מיפוי תלת מימדי עם חיישן עומק.

(זוכר את הטכנולוגיה של פריימסנס?)

זה כמו להגיד שבוקר טוב - היו צגי מגע גם 10 שנים לפני האייפון.

וגם היו חיישני טביעות אצבעות 20 שנה לפני שהאייפון הציג אחד (אתה זוכר את אלו שעשית סוויפ לאצבע? :) )

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עובד כ״כ טוב שאפשר להציג לו תמונה והוא נפתח.

זה טכנולוגיה ברמה אחרת לגמרי שכוללת מיפוי תלת מימדי עם חיישן עומק.

(זוכר את הטכנולוגיה של פריימסנס?)

זה כמו להגיד שבוקר טוב - היו צגי מגע גם 10 שנים לפני האייפון.

וגם היו חיישני טביעות אצבעות 20 שנה לפני שהאייפון הציג אחד (אתה זוכר את אלו שעשית סוויפ לאצבע? :) )

ליביו

אין כמו הגלקסי 5 שהיה בזמנו, היה מספיק לך חצי יום עם החיישן טביעת אצבע המפגר הזה בשביל לרצות לנפץ את המכשיר על המדרכה הקרובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה הגעתי לשרשור הזה, והכותרת שלו עצבנה אותי, כי עד האיפון 8 היה לי סבבה, חסרונות, יתרונות, בסדר - מבין את שני הצדדים

אבל קניתי XS, קניה מהירה כי נשבר האיפון הקודם וזה היה הכי מהיר להחזיר עניינים לסדרם (וזה אחד היתרונות של האיפון, חבר ל ITUNES ולא תרגיש בכלל שעברת מכשיר) ומאז שאני עם ה XS אני מקלל את אפל, אני שונא את המכשיר הזה ומצטער ששילמתי עליו מחיר כל כך יקר, הזיהוי פנים הזה זה עונש, עונש! על השולחן במשרד - הוא לא רואה אותי, באוטו במתקן שלו הוא לא רואה אותי, בחוץ הוא לא מזהה אותי כי אני עם משקפי שמש, מאז יציאת זיהוי טביעת אצבע ב 5S זה היה תענוג - טלפון נעול שלא צריך את העונש של להקליד את הקוד כל פעם, זה עבד לי 100% מהפעמים, ועכשיו חזרתי לימי הביניים שאני צריך להקליד את הקוד כל היום, זה מעצבן אותי כל כך, אולי הייתי צריך לקנות סמסונג נוט 9 הפעם או פיקסל XL3 כי לקנות טלפון כל כך יקר שמעצבן אותי כל כך בחברה שהמוטו שלה זה לעשות את המוצר "נכון" זה ביג NO NO.

אתה יכול פשוט לשנמך חזרה ל 8 למכור את ה XS ולחכות לפחות לדור הבא ששמועות די מהימנות אומרות שזיהוי הפנים בו אמור לעבור שדרוג משמעותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול פשוט לשנמך חזרה ל 8 למכור את ה XS ולחכות לפחות לדור הבא ששמועות די מהימנות אומרות שזיהוי הפנים בו אמור לעבור שדרוג משמעותי.

אל תחשוב שזה לא עבר לי בראש!

אין כמו הגלקסי 5 שהיה בזמנו, היה מספיק לך חצי יום עם החיישן טביעת אצבע המפגר הזה בשביל לרצות לנפץ את המכשיר על המדרכה הקרובה.

וזו בדיוק ההרגשה שאני מרגיש היום עם ה XS...

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...