Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

10 סיבות למה האייפון הוא הסמארטפון הטוב ביותר

מרק10
שימו לב! השרשור הזה בן 1986 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חייב לציין שעד למהפך העיצובי של ios 7, האייפון היה מכשיר נפלא, באמת שביחס לחומרה ולאלטרנטיבות האנדרואידיות בזמנו האייפון 4s שהיה לי, היה המכשיר הכי טוב שהיה לי.

ios 7 הייתה בהתחלה ממש באגית מגעילה וטוחנת סוללה ונדרשו סביב ה 3 עדכונים להפוך אותה לסבירה.

ובכול מקרה מאז ועד היום עברו הרבה מים בנהר ואנדרואיד הפכה למערכת טובה מאוד, במיוחד עם המתחרות הסיניות שגורמות למכשירי שיאומי ו-וואןפלוס ב 400 דולר לתת 95 אחוז ממה שאייפון או גלקסי ב 1100 ו 900 דולר בהתאמה ,נותנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 251
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אגב, עדכון הגרסה השלישי הגדול הפך את האייפד מיני 2 שלי לבלתי שמיש לחלוטין מבחינת ביצועים. קניתי 4 שבינתיים עובד בסדר.

מקווה שגרסה 12 לא תחסל אותו.

וזה בעצם, מהות של כל מי שקונה מוצרים של אפל.

החברה שלחת עדכונים שיזמברו את המכשיר, והלקוחות קונים מכשירים חדשים.

וזה, בעצם הסיבה הראשית למה אני לא מוכן לקנות אפל.

עריכה אחרונה על ידי ModChiP
לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי לפחות בתחום ה טאבלטים יש או לפחות היה יתרון גדול לאפל.

היה לי נקסוס 7, נקסוס 9 וגלקסי טאב 2.

בסופו של דבר הגלישה בדפדפן על הטאבלט של אפל היתה טובה בהרבה. אולי היום זה כבר יותר טוב, אבל אני מעט בספק כיוון שלא נראה שהטאבלטים הם בפוקוס של אפל.

אבל אם יחליטו להרוג לגמרי את קו האייפד מיני, ועל פניו נראה שזה הכיוון למרות שעד כמה שאני יודע זה מוצר שנמכר לא רע, אאלץ גם שם לחזור לאנדרואיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה בעצם, מהות של כל מי שקונה מוצרים של אפל.

החברה שלחת עדכונים שיזמברו את המכשיר, והלקוחות קונים מכשירים חדשים.

וזה, בעצם הסיבה הראשית למה אני לא מוכן לקנות אפל.

תקנה סמסונג, תקבל את אותו הדבר. מאמין שכל יצרן גדול אחר גם יהיה ככה.

כבר אין מה להמציא, אבל חייבים בכל מחיר לדחוף מכשירים חדשים לשוק הרווי, אז משביתים את הישנים. זה אם הם לא מתפגר מעצמם עד אז, שזה גם לרוב תוצאה של אותה צורת תכנון.

לפחות לאפל יש את הכבוד העצמי לעשות את זה אחרי שלוש שנים ולא שנה וחצי.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדברים על יציבות של מערכת הפעלה - את השיומי Mi4c קניתי לפני קרוב ל-3 שנים בזכות המלצה בשרשור הקניות בפורום. המכשיר הגיע עם אנדרואיד 5.1 ו-MIUI 6 (לא בטוח לגבי ה-MIUI). המכשיר היה יציב לחלוטין משך שנה וחצי - ואנימדבר על למעלה מ-100 ימים (2400 שעות) עד הקריסה הראשונה של אפליקציה - וחוץ מאותו ארוע נאלצתי לכבות אותו רק לצורך טיסות. אחרי שנה וחצי הגיע עדכון מערכת דפוק שחיסל את ה-google services או איך שזה נקרא, ולמעשה חסם את הפלייסטור ועוד אי אילה אפליקציות. השבתת אותו וקניתי את ה-Redmi Note 4X שבו אני משתמש עד היום, אבל כעבור מספר שבועות שיומי הוציאה תיקון למערכת ההפעלה, המכשיר עבר לאחד הבנים שלי ומשרת אותו מאז ללא דופי. בן נוסף קנה Mi4c מספר שבועות אחרי ממקור אחר, מערכת ההפעלה שלו היתה יציבה כסלע והמכשיר הוחלף לפני שבוע רק כיון שהבחור רצה מסך יותר גדול ומעבד יותר חזק לצורך המשחקים שלו. הוא בחר ב-Mi8.

גם לגבי עדכונים - המכשירים התעדכנו עד אנדרואיד 7.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטלפון שלי (שיאומי רדמי נוט 4x) הוא מכשיר מאוד בינוני, אבל שעושה את העבודה. מדי פעם יש הודעה של קריסה של google service, לפעמים הווסטאפ נתקע מספר שניות בודדות, מבקש ממני כל שבוע לנקות את הטלפון. חוץ מזה הוא עושה את העבודה נפלא עם מצלמה די בינונית.

מי שרוצה טלפון פרימיום, שלא אקנה שיאומי. גם לא את המכשירים "פרימיום" שלהם. כי לפי הסרטוני השוואה ביוטיוב השונים, הם נחותים לעומת מותגים אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במסגרת העבודה שלי, יש לי מכשיר סמסונג גלקסי עם מערכת אנדרואיד, והטלפון הפרטי שלי הוא אייפון x.

לדעתי, האנדרואיד הרבה פחות טוב (לפחות מהניסיון שלי), ולא פעם אני נתקל בבעיות gps תוך כדי ניווט בווייז, שיחה שעוברת להשתק באמצעות האוזן, פרסומות לא רצויות שיורדות יחד עם האפליקציות והתקעות של מסכים.

האייפון לא חף מקריסות, אבל בכמות נמוכה משמעותית ואפשר להחזיק אותו יותר משנה בלי בעיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטלפון שלי (שיאומי רדמי נוט 4x) הוא מכשיר מאוד בינוני, אבל שעושה את העבודה. מדי פעם יש הודעה של קריסה של google service, לפעמים הווסטאפ נתקע מספר שניות בודדות, מבקש ממני כל שבוע לנקות את הטלפון. חוץ מזה הוא עושה את העבודה נפלא עם מצלמה די בינונית.

מי שרוצה טלפון פרימיום, שלא אקנה שיאומי. גם לא את המכשירים "פרימיום" שלהם. כי לפי הסרטוני השוואה ביוטיוב השונים, הם נחותים לעומת מותגים אחרים.

הרדמי נוט 4X אכן מכשיר בינוני, מחירו בטווח הנמוך של מכשירי הביניים (וכך גם של מחליפו ה-5). אני כמעט לא נתקל בתקלות שאתה מתאר, הוואטסאפ יציב לגמרי. ה"ניקוי" דרוש בכל מכשיר, כנראה שיש מכשירים שעושים זאת אוטומטית וכאלה המבקשים אישור, כפי שהסינים אוהבים.

גם מכשירי הפרימייום של שיומי זולים משמעותית ממתחריהם. איני משווה את המצלמות - אישית אני מעדיף לצלם ב-MFT הקטנה שלי (אם כי אי צריך להשקיע קצת בזכוכית), והבחור שקנה את ה-Mi8 כלל לא מתעניין בצילום. מצד שני - מכשיר פרימיום ב-430 אירו זה בערך חצי המחיר של מכשיר פרימיום מתחרה, והחסרונות שלו די קנים (ויש לו גם יתרונות).

במסגרת העבודה שלי, יש לי מכשיר סמסונג גלקסי עם מערכת אנדרואיד, והטלפון הפרטי שלי הוא אייפון x.

לדעתי, האנדרואיד הרבה פחות טוב (לפחות מהניסיון שלי), ולא פעם אני נתקל בבעיות gps תוך כדי ניווט בווייז, שיחה שעוברת להשתק באמצעות האוזן, פרסומות לא רצויות שיורדות יחד עם האפליקציות והתקעות של מסכים.

האייפון לא חף מקריסות, אבל בכמות נמוכה משמעותית ואפשר להחזיק אותו יותר משנה בלי בעיות.

אישית אני לא סובל את הממשק של סמסונג, אבל אין לי ניסיון עם סמסונגים מודרניים. נדמה לי שגם עליהם משלמים פרמיה לא קטנה תמורת המותג.

שים לב שחלק מהסמסונגים משתמשים במעבדים שאינם של קוואלקום אלא ייצור עצמי (קרויים Exynos), איני יודע מה טיב מקלטי ה-GPS שלהם. אני שואל זאת כיון שבעבר מעבדי MTK סבלו ממקלטי GPS רודים מאד.

מכל מקום "להחזיק יותר משנה בלי בעיות" - זה מעט מאד . מכשיר שעולה 4000 ש"ח צריך להיות שמיש לפחות 3-4 שנים, אם לא שוברים אותו. ממכשירים שעולים 1000 ש"ח אפשר לצפות לפחות, מניסיוני חלקם מתים תוך שנה (ניסיון מר עם שני מכשירי מייזו זולים - כ-600 ש"ח ליחידה - שמתו בגיל שנה וחודש, וכמה מוטו G4 שעלו בין 800-1000 ש"ח לפי הדגם), חלקם הרבה יותר טובים (למשל ה-Mi4c).

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרדמי נוט 4X אכן מכשיר בינוני, מחירו בטווח הנמוך של מכשירי הביניים (וכך גם של מחליפו ה-5). אני כמעט לא נתקל בתקלות שאתה מתאר, הוואטסאפ יציב לגמרי. ה"ניקוי" דרוש בכל מכשיר, כנראה שיש מכשירים שעושים זאת אוטומטית וכאלה המבקשים אישור, כפי שהסינים אוהבים.

גם מכשירי הפרימייום של שיומי זולים משמעותית ממתחריהם. איני משווה את המצלמות - אישית אני מעדיף לצלם ב-MFT הקטנה שלי (אם כי אי צריך להשקיע קצת בזכוכית), והבחור שקנה את ה-Mi8 כלל לא מתעניין בצילום. מצד שני - מכשיר פרימיום ב-430 אירו זה בערך חצי המחיר של מכשיר פרימיום מתחרה, והחסרונות שלו די קנים (ויש לו גם יתרונות).

תקלות נוספות של רדמי נוט 4x: לוקח מספר שניות על שהוא מתבהר. כנראה שמגן זכוכית על המסך היא גורמת לבעיה (לצורך הענין קניתי זכוכית ממותג nillkin). לאחר שנשברה הזכוכית, המסך מתבהר בצורה טובה יותר.

עוד תקלה שהיא מאוד מעצבנת, שעד היום לא מצאתי פתרון (וגם בפורום הרשמי של MIUI טוענים שאין פתרון) חיבור BT: חיבור למערכת של הרכב ולנגן ספוטיפיי אוטומטית קשה לו. לפעמים הוא לא מסנכרן עם MI BAND 2 עם הפונקציות השונות של השעון.

ומסך שנצרב, אבל לזה כבר התרגלתי.

עד שלא גליתי את 2 הבעיות הללו, מאוד נהמתי מהטלפון וחשבתי לקנות שוב פעם שיאומי.

לפעפ הבאה, אינני יודע אם אקנה שוב את המותג. למרות שהוא די סביר ועושה את רוב העבודה.

אגב אחד היתרונות הבולטים של שיאומי הוא ה-GPS. מאוד מדויק ואף פעם לא אכזב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלק מהסמסונגים משתמשים במעבדים שאינם של קוואלקום אלא ייצור עצמי (קרויים Exynos), איני יודע מה טיב מקלטי ה-GPS שלהם. אני שואל זאת כיון שבעבר מעבדי MTK סבלו ממקלטי GPS רודים מאד.

הסמסונגים המודרניים מבוססי עקסינוס משתמשים במקלטי GPS של ברודקום. בנוט 9 היו תקוות שיעשה שימוש בצ'יפסט מסדרה 47755 החדשה של ברודקום שמאפשרת דיוק ברמה של עשרות ס"מ (באמצעות תמיכה לראשונה ב dual-band) אל מול המטרים הבודדים הנפוצים כיום, אך לא נראה שכך הדבר - או שאולי כן והדבר "חסום" ברמת התוכנה.

מי שמחפש מכשיר שכן עושה שימוש בצ'יפסט הזה, צריך ככל הנראה לפזול ל Mi 8 של שיומי, רק שלבינתיים נראה שהעניינים שם גם מוגבלים, ככל הנראה, ברמת התוכנה -

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקלות נוספות של רדמי נוט 4x: לוקח מספר שניות על שהוא מתבהר. כנראה שמגן זכוכית על המסך היא גורמת לבעיה (לצורך הענין קניתי זכוכית ממותג nillkin). לאחר שנשברה הזכוכית, המסך מתבהר בצורה טובה יותר.

עוד תקלה שהיא מאוד מעצבנת, שעד היום לא מצאתי פתרון (וגם בפורום הרשמי של MIUI טוענים שאין פתרון) חיבור BT: חיבור למערכת של הרכב ולנגן ספוטיפיי אוטומטית קשה לו. לפעמים הוא לא מסנכרן עם MI BAND 2 עם הפונקציות השונות של השעון.

ומסך שנצרב, אבל לזה כבר התרגלתי.

עד שלא גליתי את 2 הבעיות הללו, מאוד נהמתי מהטלפון וחשבתי לקנות שוב פעם שיאומי.

לפעפ הבאה, אינני יודע אם אקנה שוב את המותג. למרות שהוא די סביר ועושה את רוב העבודה.

אגב אחד היתרונות הבולטים של שיאומי הוא ה-GPS. מאוד מדויק ואף פעם לא אכזב.

נשמע כאילו יש לך מכשיר תקול, כיון שלא נתקלתי באף אחת מהבעיות. המסך בהיר, גם עם מגן מסך מזכוכית (סדוק). חיבור ה-BT למערכת של הרכב והסינכרון עם שעון פולאר (בתחילה M400, כיום M430) נעשה אוטומטית מספר פעמים ביום בלי שום קושי.

אם המכשיר שלך נרכש ביבוא רשמי יש לך 5 שנות אחריות. הפעל אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי החלפת ? חשבתי היה לך OP לאורך זמן..

וואלאק מכשיר עם משכנתא :p

אני סמרטפוניסט סדרתי.

עוד כמה שבועות חוזר ל 6T, אפילו אם מעיפים ממנו את שקע האוזניות. 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא לא הייתי לגמרי ציני. היציבות של iOS אמורה להיות פסיכוטית ; אני לא מצפה מהמערכת/מכשיר עצמם שיקרסו. עבליקציות שקורסות רנדומלית זה תרחיש צפוי, בייחוד בכאלו שהן טריות יחסית או סתם עברו אוברול פונקציונלי/חזותי.

Sent from my Galaxy Note 9

https://bgr.com/2017/09/13/iphone-vs-android-failure-rate-q2-2017/

זה די רשמי ש IOS קורסת יותר (11, לא יודע אם היו שינויים מאז- צפויות להתפרסם סטטיסטיקות חדשות בקרוב)

אבל אם מסתכלים על התמונה הגדולה, כלומר- מספר קריסות ממוצע של מכשיר אצל משתמש ממוצע, בשני המקרים זה קרוב ל 0.

תמיד יהיו אנשים מ 2 הצדדים שיספרו לך על כמה המכשיר הקודם שלהם היה רע וקרס בלי סוף, בלי קשר אם מדובר ב IOS או אנדרואיד, חריגות מוזרות מהסטטיסטיקה תמיד קיימות.

אני למשל, דוגמה הפוכה- השתמשתי בנוט 3 של סאמסונג למשך מעל 4 שנים, קרוב ל 5. מספר הקריסות הזכורות לי מחייו- אני יכול לספור אותן על יד אחת. ולמרות זאת, אין לי אשליות שמדובר במכשיר שלא קורס או משהו, פשוט נפלתי על הצד הטוב של הסטטיסטיקה.

הסיבות העיקריות שבגללן מעולם לא קניתי וכנראה לעולם לא אקנה אייפון הן דווקא לא עניין ה IOS, יותר קשור לכל מיני בחירות מוזרות או פשוט מכעיסות שאפל עושה עם המוצר שלהן.

זה, והעובדה שהתוכנה של סאמסונג כבר לא חרא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...