Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 6 דקות, פינדר כתב:

השליטים האלו היו כופרים? הם לא הכירו את החדית' על העצים והאבנים שאתה מצטט פה כל 2 הודעות? כנראה הם לא קראו בקארספורום.

לחלקם בהחלט קראו כופרים, בוגדים, אויבי האיסלאם וכו'.

הם גם הכירו את החדית' הזו - אבל מעשית שימוש ביהודים היה משתלם להם.

לפעמים הם מצאו לעצמם חכם דת שיצדיק את היחס הזה כלפי היהודים.

לפעמים הם פשוט טענו ש"הנה היהודים כאן כנועים, משלמים ג'יזיה, לא על התקופה הזו מדברת החדית'" ושאר הצדקות.

לפני 9 דקות, פינדר כתב:

יהודים גרו בחברון מאות שנים. ואז פתאום ב1929 השכנים שלהם קראו לראשונה שהם אמורים לשחוט את היהודים?

א. ב-1929 רוב הערבים בחברון לא ידעו לקרוא, קל וחומר לכתוב. אז בטח שהם לא קראו לראשונה, לא אז ולא לפני וגם לא אחרי.

ב. לפני מלחמת העולם הראשונה היו הרבה פחות ערבים כאן, ולכן גם בחברון.

ג. מכיוון שכך, זה היה מאוד תלוי במה שמי שידע לקרוא סיפר להם ומה בדיוק בחר להדגיש.

כאן נכנס לעניין ידידינו חאג' אמין אל חוסייני, שהצית פרעות בכל רחבי ארץ ישראל, ובפרט בחברון.

אגב שים לב למשל לציטוט הזה:

ציטוט

לאחר הכיבוש הבריטי, עם התגברות העלייה היהודית והתפתחות התנועה הלאומית הפלסטינית, נוצרה מתיחות בין היהודים והערבים בחברון. תקריות שבהן הציקו ערבים ליהודים הפכו יומיומיות והן כללו גידופים, התנפלויות והכאות, יידוי אבנים בידי ילדים לעבר חלונות של יהודים והפרעה לתפילתם ליד מערת המכפלה. כבר ב-1923, ייחס הוועד היהודי של העיר את התקריות הללו לפעילותה של האגודה הנוצרית-מוסלמית, שלטענתו זרעה שנאה בקרב ההמון הערבי והסיתה את הילדים להתגרות ביהודים, וטען כי הן בעלות אופי פוליטי.[1]

ציטוט

בסביבות 21:00 הגיעו כמה מוכתרים מהסביבה אל קפראטה וסיפרו לו ששמעו שיהודים שוחטים ערבים בירושלים, ושהמופתי דורש מהם להילחם ויקנוס אותם אם יסרבו.

ציטוט

המוני כפריים מהסביבה החלו בינתיים לנהור לחברון.

או בקיצור - כל הטענה שלך לא נכונה.

לפני 17 דקות, פינדר כתב:

אתה ממציא ענף חדש בהיסטוריה, שבו לוקחים ארועים היסטורים מנתקים אותם מכל הקשר ומשתמשים בהם בשביל להוכיח כל טענה שמתחשק לך.

כל הטענות שלך למעלה לא נכונות, ואני ממציא ענף חדש בהיסטוריה 😂

לפני 13 דקות, יבגניפ כתב:

נא, הדעות שלך מפריעות הרבה פחות ממה שאתה אולי חושב. 

שמח לשמוע

לפני 13 דקות, יבגניפ כתב:

ברור. אני עברתי תהליך הפוך ממך. והכל טוב. פשוט תשאיר מקום לספק לפעמים. זה הכל.

הספק הלך ברגע שמי שחשבתי שהיה חבר אמר לי "אם היה לי סכין עכשיו והיינו בחוץ, הייתי שוחט אותך, כי זה הטבע שלנו, זה מה שהאיסלאם מצווה עלינו".

לפני 14 דקות, יבגניפ כתב:

לא ככ אבל מילא

בהתחשב בזה שציטטת מילה אחת, קשה להבין למה זה מתייחס...

לפני 15 דקות, יבגניפ כתב:

לא זה לא מה שהוא עשה. מה שהוא עשה זה להגיד לך שאם פגיעה היסטורית ביהודים זה מדד אז האברופאים הכי קקות ורק להם אנחנו 'חייבים' את המדינה. ואתה מחזק את זה עם ה'מספיק שליט אחד שלך'. שבסופו של דבר מראה שגם אתה מבין שלנחש את העתיד מתוך העבר קשה.

אבל זה לא המדד.

ואני לא מנסה לנחש את העתיד מתוך העבר, אלא לנחש את העבר הקרוב מתוך ההווה, וגם מתוך מה שאנשים אומרים במפורש שהם יעשו, אם תינתן להם ההזדמנות.

הדבר היחיד שיותר טוב מזה - זה כדור בדולח, אבל הבנתי שנגמר באמזון.

לפני 16 דקות, יבגניפ כתב:

כרגע עיקר הסכסוך שלנו הוא עם מוסלמים וגם זה מצטמצם. הפלסטינאים באמת לא מעניינים אף אחד כרגע. מה יהיה עוד עשור? אלוהים גדול

נכון, ולכן זה זמן מצוין לפתור את הסכסוך הזה בדרך של הגירה ערבית מרצון לירדן, עם שוחד.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4652

• SlowRide

4466

• פינדר

3516

• m3x7r3m3

2926

לפני 14 דקות, m3x7r3m3 כתב:

בקיצור

דווקא שלך. ציטטת חצי סיפור שמחליש אותך ומייחס למה שקרה בחברון רקע אתני. המילה 'נוצרי' מופיעה שם. גם 'לאומית'. וכו'. היא גם מתייחסת לעליה כרקע ואתה מתעלם מזה שהסיפור הוא לא דתי או לא רק דתי. 

אני לא נכנס בכלל לויכוח על האם מוסלמים שונאים אותנו כמו שאתה חושב או שנאו ב1923. אבל הקריאה שלך של החלק הראשון של הציטוט בעייתית. יש המון שקרה וקורה ברקע. זו, מכל הדוגמאות, לא דוגמא של מוסלמים שרוצים לשחוט יהודים כי "דת".

הספק

באסה. אבל יש עוד אנשים חוץ ממנו

הגירה

חוץ מכל דבר אחר שמפריע לי בזה, השוחד הזה ילבש תוך יום את הצורה המוכרת של ילדים שהולכים להצית רכב של ערבים. ואז מה תגיד?

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 5 שעות, m3x7r3m3 כתב:

אז השאלה מה פחות גרוע, התשובה ברורה, אלא אם כן אתה מוסלמי

התשובה מטומטמת כי השאלה מטומטמת.

לפני 48 דקות, m3x7r3m3 כתב:

הספק הלך ברגע שמי שחשבתי שהיה חבר אמר לי "אם היה לי סכין עכשיו והיינו בחוץ, הייתי שוחט אותך, כי זה הטבע שלנו, זה מה שהאיסלאם מצווה עלינו".

בקיצור, אתה מונע מפחד. הפחד גורם לך לתמוך במשוגעים שאתה מאמין שמפחידים את המשוגע שהפחיד אותך.

• רעיון טוב! 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 15 דקות, avargel כתב:

מונע מפחד או מונע מהקשבה פשוטה למילים המפורשות של האויבים שלנו?

בשביל זה יש לנו מנגנוני ביטחון שתופסים ומענישים ומחסלים את האוייבים שלנו כשהם מנסים להוציא לפועל את האג'נדה הרצחנית שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה זה מהיום.

ערוץ דתי לאומי שביבי דחף לתת לו רשיון על תקן של ערוץ מסורת. בפועל זה ערוץ שמקדם הסתה ושנאה.

וזה למה הסמוטריצים מפחידים אותי יותר מעבאס.

מבחינתם ערבי הוא טרוריסט, להטב זה טרור, כל מה שהוא לא הם, זה אויב.

A647FB7E-F351-4D51-B0F7-C124855FD243.jpeg

• אהבתי 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, פינדר כתב:

אז כשערבים שומעים המון צועק בקצב מוות לערבים, הם צריכים להאמין לאויבים שלהם?

תכניס כל אחד מההמון הצועק הזה לחדר סגור עם ילד ערבי, תוך הבטחה שלעולם לא ידעו אם הבחור מלק את ראשו של הילד או שחרר אותו לנפשו. האם הילד יצא חי להערכתך?

תכניס ילד יהודי לחדר עם ערבי *המקביל בדעותיו הקיצוניות ליהודי מהדוגמא הנ"ל. האם הילד יצא חי?

לאורך 74 שנותינו פה

כמה פעמים ערבי שחט משפחה יהודית שלימה על טפה?

כמה פעמים יהודי עשה מעשה דומה?

*כדי שלא תכניסו לי מילים לפה

לא כתבתי *כל ערבי*. כתבתי ערבי *המקביל ליהודי הלה פמיליה / סמוטריץ / בן גביר*

עריכה אחרונה על ידי avargel
  • רעיון טוב! 1
ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידעתי. ידעתי שתביא את דוואבשה.

על כל אחד כזה יש מאות ואלפים מהצד השני.

וזה עוד במצב שכוחןת הבטחון עמלים יומם ולילה לסכל פיגועים.

• אהבתי 2
ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 16 דקות, avargel כתב:

תכניס כל אחד מההמון הצועק הזה לחדר סגור עם ילד ערבי, תוך הבטחה שלעולם לא ידעו אם הבחור מלק את ראשו של הילד או שחרר אותו לנפשו. האם הילד יצא חי להערכתך?

תכניס ילד יהודי לחדר עם ערבי *המקביל בדעותיו הקיצוניות ליהודי מהדוגמא הנ"ל. האם הילד יצא חי?

זה שצועקים משהו שוב ושוב לא מחייב שיש את הביצים לעשות את זה. בדרך כלל אלה שצורחים הכי חזק מוות לערבים/איטבח אל יהוד לא מסוגלים לכלום חוץ מלצרוח. חוץ מזה, ההסתה בצד של הערבים הרבה יותר משמעותית מאצלנו. שם זה ברמה של מערכת החינוך. בגלל זה אתה לא תמצא הרבה יהודים וערבים עם דעות מקבילות בקיצוניות, ואם כן אז שניהם ירצחו את הילד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 45 דקות, avargel כתב:

איך זה רלוונטי? מה זה משנה?

זה כמו הדיון על מדינת הלכה יהודית או מדינה הלכה איסלאמית שבהסתברות גדולה מ-0 יכולה לקום במקום מדינת ישראל שאנחנו מכירים היום.

שתי השאלות תיאורטיות לחלוטין (עד כדי אפסילון), ושתיהן מנסות לייצר סנטימנט מסוים, למסגר את הדיון תחת הנחות מוצא בינאריות, קרי שחור ולבן. 

העולם לא עובד ככה, ולכן זה לא באמת מעניין. דווקא הכללות והסתכלות מאקרו על הבעיה עם הקיצוניים והשלכה על כלל האוכלוסיה עושה עוול לשני הצדדים. לפתור את הבעיות באמת לעומת זאת, הרבה יותר קשה.

עריכה אחרונה על ידי Gosser1860
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רלוונטי וזה משנה בהקשר בו נכתבו הדברים בהתייחס לכמה הודעות מעל

בגלל שאין לי את יכולות החפירה של חלק מהמשתתפים לא אנסה אפילו להסביר את עצמי, מוותר מראש 

המשך לילה נהדר

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים עד כמה יכולים אנשים לאמץ את שיטת הבת יענה, עצימת עיניים אל מול המציאות, בהתעקשות פרוגרסיבית עיוורת שמנסה לטשטש גם את מה שהכי ברור.

בוא נשים את הדברים על השולחן.

החברה היהודית לא אלימה ואפילו לא מתקרבת לאלימות של החברה הערבית. נקודה סוף.

אין שום יחס בין הערך שאנחנו נותנים לחיי אדם לעומת מה שהם.

יש אצלנו רצח על כבוד המשפחה?

בתורה שלנו נכתב שצריך להפיץ את היהדות בעולם בכוח החרב? ג’יהאד?

מה היחס שלנו מולם בעיסקאות חילופי שבויים?

כמה אזרחים אנחנו הרגנו להם וכמה הם לנו?

עודדנו פעם בהיסטוריה פעולות טרור כנגד אזרחים?

העובדה ש @פינדר זוכר את דוואבשה, עם שם המשפחה. ואף אחד לא יזכור שמות משפחה של נרצחים יהודים, כי הוא יצטרך ללכת עם ספר טלפונים...

איזה יחס קיבל הרוצח היהודי של משפחת דוואבשה ממערכת המשפט שלנו? אלאור עזריה, מישהו?

מהו היחס שהם נותנים למחבלים? מאסר עולם נכון?! אה שכחתי קצבה לכל החיים..

עריכה אחרונה על ידי - XM -
  • אהבתי 3

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...