Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

אני מקווה שאתה מודע לזה ש90% מתושבי הקבע בקטאר הם לא קטארים אלא הודים, פלסטינאים ושאר ערב רב של מהגרי עבודה.

אל תצפה שפליט פלסטיני עד 3 דורות אחורה יאהב אותך.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4889

• SlowRide

4752

• פינדר

3774

• m3x7r3m3

2926

זה ששונאים אותנו במדינות ערב זה ידוע.

יותר מזה - אם מצרים/ירדן היו דמוקרטיות, לא היה לנו סיכוי לשלום איתן

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי שאלות יש לי לאנשי הימין היקרים פה שמודאגים מהמשילות וכו'.

1. איפה היה בן גביר כשעבריין שעבר באדום (עוד משהו שהופך לסטנדרט בישראל) דקר אדם למוות?

2. איך זה שלא פורסמו פה מלא פוסטים זועמים על זה שרצו להאשים את העבריין בסעיף קל יותר מרצח? 

• אהבתי 2
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 23.11.2022 בשעה 20:03, יובל .מ. כתב:

סיכון מיותר*

להחזיר גופה של ישראלי שנחטף ונרצח זה לא מיותר בכלל. לא מבחינה סמלית של דאגה לאזרחי ישראל, ולא מבחינת הרתעה.

אם יגיעו לבית חולים ויגידו לחיילים לעמוד בזמן שהם חוטפים אש, יהיה מיותר. אם לא - סיכון הכרחי.

וזה שאתה מתייחס לשטח A כמו אל סעודיה.. 

עקיצה מטומטמת ולא קשורה לחיים.

הוא לא צריך לשלוף נשק ולפרק את ג'נין עם "הבריונים שלו", הוא צריך להתקשר לרמטכ"ל להגיד לו 3 גדודים נכנסים לפרק את ג'נין תוך שעה.

חוזרים על מקרה מדחת יוסוף עוד פעם, במקום לסיים את זה מהר נותנים להם אפשרות להחביא את הגופה ולסבך את החיים.

אי אפשר לתת לארגון הטרור אש"ף להציל אותנו, לא יקרה. המחבלים לא סופרים אותם, ואש"ף לא סופר אותנו.

לא ידעתי שיש למדינת ישראל 3 גדודים (שזה מינימום 900 חיילים כן?) שרק מחכים לפקודה, בשגרה כל יום ויום יושבים בתוך האמרים מתודלקים כבר על מדים עם נשק תחמושת ואפודים, וכולם במרחק של שעה או פחות מג'נין (אז לא בבסיסים בדרום או בצפון, רר במרכז) ורק מחכים לפקודה. וכמובן שאין להם שום צורך בתכנית פעולה, להמתין לאיסוף מודיעין עדכני וכו', פשוט נכנסים, מתחילים לירות בכל מה שזז, ויהיה מה שיהיה.

כאילו, אתה חושב שממש לא לוקח שום זמן לארגן כוחות ולתכנן מבצע, כן?

עריכה אחרונה על ידי MostlyWicked
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 52 דקות, יבגניפ כתב:

איפה היה בן גביר כשעבריין שעבר באדום (עוד משהו שהופך לסטנדרט בישראל) דקר אדם למוות?

אה, זה כי הוא "משלנו"

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יבגניפ כתב:

איפה היה בן גביר כשעבריין שעבר באדום (עוד משהו שהופך לסטנדרט בישראל) דקר אדם למוות

להרביץ לשמאלנים יותר חשוב.

• רעיון טוב! 1

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, MostlyWicked כתב:

לא ידעתי שיש למדינת ישראל 3 גדודים (שזה מינימום 900 חיילים כן?) שרק מחכים לפקודה, בשגרה כל יום ויום יושבים בתוך האמרים מתודלקים כבר על מדים עם נשק תחמושת ואפודים, וכולם במרחק של שעה או פחות מג'נין (אז לא בבסיסים בדרום או בצפון, רר במרכז) ורק מחכים לפקודה. וכמובן שאין להם שום צורך בתכנית פעולה, להמתין לאיסוף מודיעין עדכני וכו', פשוט נכנסים, מתחילים לירות בכל מה שזז, ויהיה מה שיהיה.

כאילו, אתה חושב שממש לא לוקח שום זמן לארגן כוחות ולתכנן מבצע, כן?

RUSH B! האסטרטגיה הכי טובה! 

Over It Rush GIF by G2 Esports

• מצחיק 3

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, יבגניפ כתב:

שתי שאלות יש לי לאנשי הימין היקרים פה שמודאגים מהמשילות וכו'.

1. איפה היה בן גביר כשעבריין שעבר באדום (עוד משהו שהופך לסטנדרט בישראל) דקר אדם למוות?

2. איך זה שלא פורסמו פה מלא פוסטים זועמים על זה שרצו להאשים את העבריין בסעיף קל יותר מרצח? 

1. זה מצחיק, כי דווקא בן גביר העלה לגבי זה פוסט.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02H636WhLCwVcNhxBmSm4tELEqVUG6X31QUJ5AWSzX6rXuM7fNtTfdjD77Kb6CHy96l&id=100064971152570&mibextid=Nif5oz

בנוסף ראיתי איפהשהו ריאיון שלו על זה שזה לא הגיוני שמעלים מס מקבל 3 שנים בכלא ואדם שמבצע תקיפה מקבל עבודות שירות.

אצל מירב מיכאלי (שרת התחבורה) ועומר בר לב (שר לבטחון פנים) אין כלום לגבי זה. אצל בר לב יש רק טקסי פרידה מכל מיני גופים.

2. המשך אובדן שליטה של משטרת ישראל והפרקליטות. מצטרף לענישה הבדיחה כלפי אנסים ואמירות של שופטים "הוא לא התכוון לרצוח יהודים כי השתמש בסכין של 5 סנטימטר ולא 10". 

תן לבן גביר הזדמנות לשנות, אולי עוד תהיה מבסוט על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, MostlyWicked כתב:

וכמובן שאין להם שום צורך בתכנית פעולה, להמתין לאיסוף מודיעין עדכני וכו', פשוט נכנסים, מתחילים לירות בכל מה שזז, ויהיה מה שיהיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, יובל .מ. כתב:

1. זה מצחיק, כי דווקא בן גביר העלה לגבי זה פוסט.

באמת פספסתי.

2. המשך אובדן שליטה של משטרת ישראל והפרקליטות. מצטרף לענישה הבדיחה כלפי אנסים ואמירות של שופטים "הוא לא התכוון לרצוח יהודים כי השתמש בסכין של 5 סנטימטר ולא 10"

אבל אתה רואה שבניגוד לתחושה שלך זה לא עניין של יהודים או לא. גם פה המשטרה רצתה להאשים את הרוצח בסעיף מקל כלשהו ובסוף שינתה את זה.

תן לבן גביר הזדמנות לשנות, אולי עוד תהיה מבסוט על זה.

אני לא חושב. כתבתי את זה פה כבר. בן גביר לא מציע שום דבר שחורג מענישה. אני לא חושב שזה יעשה ריסט לחברה הישראלית האלימה (וזו לא רק בעיה של יהודים - לא יהודים, כמו שאפשר לראות). יותר מזה, אני חושש שיש משהו שמחבר בין כל הבעיות, וכן, גם חייל שמרביץ לסמולני בחברון ושר לבטחון פנים שמגיב לזה כמו שליאור מגיב פה זה חלק מהבעיה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, יבגניפ כתב:

אני חושש שיש משהו שמחבר בין כל הבעיות, וכן, גם חייל שמרביץ לסמולני בחברון ושר לבטחון פנים שמגיב לזה כמו שליאור מגיב פה זה חלק מהבעיה

ביד אחת מלין על אלימות חסרת תקנה. 

ביד השניה מצדיק אלימות חסרת תקנה. 

לא מסוגל לראות את הקשר, כנ"ל מעריציו. בעקבות התגובה שלך נכנסתי לפייסוש של בן גביר וצפיתי בשר בטחון הפנים המיועד של מדינת ישראל מצדיק חייל שתוקף אזרח בעודו הולך ממנו, מאחור, חובט בו על הרצפה ומכוון לו נשק לראש. אלו הסטנדרטים שלו ושל התומכים בו, שלא מסוגלים לזהות את קווי הדמיון למקרי אלימות אחרים. הוא אשכרה דפק מm3ing בשידור.

אבל היי העיקר שאמר שצריך לטפל באלימות, איזה מוקיון. נמתין עד שיכניסו מפגין לבית חולים או קבר - פחות שאלה של אם ויותר שאלה של מתי יהיה תיעוד. 

• רעיון טוב! 1

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרובקטור 

לא סתם אזרח שהלך וסתם קיבל אגרוף 

וחייל לא עבריין

קראתי על העבריין הזה מחולון שהוא ניסה לסחוט מישהי כדי שתעביר לו את הדירה שלה. השופט נתן לו עונש עבודות שירות כי זה "לא מייצג את אורחות חייו"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, oryo כתב:

ביד אחת מלין על אלימות חסרת תקנה. 

ביד השניה מצדיק אלימות חסרת תקנה. 

לא מסוגל לראות את הקשר, כנ"ל מעריציו. בעקבות התגובה שלך נכנסתי לפייסוש של בן גביר וצפיתי בשר בטחון הפנים המיועד של מדינת ישראל מצדיק חייל שתוקף אזרח בעודו הולך ממנו, מאחור, חובט בו על הרצפה ומכוון לו נשק לראש. אלו הסטנדרטים שלו ושל התומכים בו, שלא מסוגלים לזהות את קווי הדמיון למקרי אלימות אחרים. הוא אשכרה דפק מm3ing בשידור.

אבל היי העיקר שאמר שצריך לטפל באלימות, איזה מוקיון. נמתין עד שיכניסו מפגין לבית חולים או קבר - פחות שאלה של אם ויותר שאלה של מתי יהיה תיעוד. 

שמע, זה פשוט התייפיפות.
האנשים האלה באים יום יום, בתשלום של גורמים זרים, כדי לנסות לתקוף חיילים ולהוציא את הסרטון של ה-2 שניות שמוציא אותם רעים.

זה מגיע לגורמים אנטי ישראלייםשמשתמשים בזה נגדנו וכולם רק מצקצקים על כמה תומכי בן גביר הם טרוריסטים.

ראבק, האנשים האלה יום שלם יושבים לחיילים על השכל, תוקפים אותם, ועל בסיס חצי דקה אתה קובע שהחייל הזה הוא האדם האלים. 

כמו הסרטון עם הזקנה, הם יצאו לחפש בלאגן. אתה ראית בסרטון הזה חייל שניגש מיוזמתו אל האנשים האלה ומחפש לריב? איך היית מגיב אם הייתי בא ושם לך מצלמה בפנים ובמשך שעתיים מקלל אותך בלי הפסקה?

אתם לא רוצים שהמדינה תהיה שם? סבבה, תצביעו למי שיתנתק בצורה חוקית. אל תבואו לתקוף חיילים שלא יכולים להגיב.

העיקר כשיש סרטון שמקפלים מתנחלים אתה מחייך. 

• אהבתי 1
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, יבגניפ כתב:

לאנשי הימין היקרים פה שמודאגים מהמשילות וכו'.

אני איש מרכז(?), ואני מאוד מודאג מעניין המשילות (שיעורי הפשיעה בחברה הערבית והכללית, עונשים מקלים וחוסר אכיפה כללית). אני חושב שזה צריך להדאיג את כולם.

לפני 26 דקות, oryo כתב:

מצדיק חייל שתוקף אזרח בעודו הולך ממנו, מאחור, חובט בו על הרצפה ומכוון לו נשק לראש.

יש לך את הסרטון המלא? אתה יודע מה קרה לפני?

לפני 26 דקות, oryo כתב:

איך אתה יודע שהוא מפגין? כל מה שאני ראיתי הוא חבוב שמסתובב עם הגב לחייל ואז חייל מפיל אותו לרצפה וחובט לו בפנים.

=============

מצאתי את הסרטון הכי מלא שראיתי: https://news.walla.co.il/item/3542593. כמובן שלא מצלמים את ההתחלה (או לכל הפחות לא מעלים אותה) והסיבה בכלל שיש שם התקהלות של אזרחים וחיילים. גם לא מצלמים למה שני החיילים עוצרים(?) אותו ולוקחים אותו הצידה. כשהוא יוצא משם והחייל שם לב, הוא מתנפל עליו. כל העליהום על החיילים, הדחיפות, צעקות לא עוזרים לסיטואציה. על פניו הסיבה הרשמית לאירוע היא "ביקור סולידריות עם משפחות פלסטיניות".

מכל זה אני מסיק שצבא הוא לא היישות הכי טובה לניהול אזרחי, וחיילים לא באמת יודעים להתמודד עם הסיטואציה הזו. אמר כאן בחור אחד, הכיוון צריך להיות היפרדות. אמר וצדק.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...