Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

• תגובות 60.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4889

• SlowRide

4752

• פינדר

3774

• m3x7r3m3

2926

• חברי המעגל הראשון
לפני 6 דקות, m3x7r3m3 כתב:

בצד של לפיד איזה ימין יש? אפילו אין שם כבר ימינה

ישראל ביתנו ואולי קצת מתקווה חדשה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, m3x7r3m3 כתב:

לא זה החלק הלא נכון 🤣

הורשע פעמיים בתמיכה בארגון טרור ופעמיים בהחזקת חומר תעמולה עבור ארגון טרור (לא מדבר על תקיפת שוטר והסתה לגזענות. נטו טרור).

לפני 3 דקות, עדי-אל כתב:

לא נמאס לאנשים מהבולשיט הזה?

אפשר הסבר איפה הבולשיט?

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, SlowRide כתב:

מה ימין בהם?!

Just now, Night Driver כתב:

הורשע פעמיים בתמיכה בארגון טרור ופעמיים בהחזקת חומר תעמולה עבור ארגון טרור (לא מדבר על תקיפת שוטר והסתה לגזענות. נטו טרור).

אפשר הסבר איפה הבולשיט?

תמיכה בארגון טרור זה לא "הורשע בטרור".

לא לדבר על זה שתומכי טרור הרבה יותר גדולים לא נפתחה נגדם בכלל חקירה.

אז אני לא מתרשם מזה, אבל בכל מקרה זה לא "הורשע בטרור", אלא "הורשע בתמיכה בארגון טרור", שזה בעצם חלוקת פלאיירים של "כ"ך" בזמנו.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתמר בן גביר

ציטוט

בן גביר הורשע בתמיכה בארגון טרור והסתה לגזענות

ההרשעה באה בעקבות השתתפותו בהפגנה שבה הביע תמיכה בתנועת "כך" והניף שלט שבו נכתב "לגרש את האויב הערבי". הוא זוכה בשלושה מקרים דומים. הפרקליטות שוקלת לבקש מאסר בפועל

מנסור עבאס:

https://www.now14.co.il/חיבוק-לטרור-חכ-עבאס-תועד-בדברי-תמיכה-ב/

ציטוט

הנה לכם פסקה מכתבה שפורסמה לפני כשנה בעניינו של ח"כ מנסור עבאס בעיתון "הארץ". "בתחום האסירים הביטחוניים יש לעבאס רקורד דל", ניסה הכתב להגיש לנו את יו"ר רע"ם בכריכה רכה, שמא העובדות עצמן יבלבלו אותנו. "ב־2013, בעת שכיהן כסגן יו"ר התנועה האסלאמית, ביקר עם צמרת רע"ם אצל כמה בני משפחה של אסירים לרגל יום האסיר הפלסטיני. המשלחת ערכה ביקור תנחומים בעכו אצל משפחתו של המחבל פאוזי נימר, ראש החוליה העכואית, שעמדה מאחורי פיגועים רבים באזור הצפון.

בהמשך ביקרה אצל משפחת בכרי מהיישוב בענה, ששניים מבניה סייעו למחבל המתאבד שביצע את הפיגוע בצומת מירון, שבו נרצחו תשעה ישראלים. אנשי התנועה הגיעו לחזק גם את משפחותיהם של סמיר סרסאווי ועלי עומרייה מאבטין, שנידונו למאסר ממושך לאחר שב־1988 השליכו רימונים ללב אוכלוסייה אזרחית בחיפה וגרמו לפציעתם של 29 בני אדם. את יומם סיימו עבאס וחבריו בעראבה, אצל מוחמד כנעאנה, שריצה מאסר בגין ניסיון לתווך בין ארגון חיזבאללה לפעילי טרור מג'נין".

עכשיו תגידו בעצמכם – בין אם אתם בימין ובין אם אתם בשמאל – איך צריך להתייחס למי שמגיע עם משלחת של מפלגתו לבקר את המשפחה שבניה סייעו למחבל מתאבד לרצוח את מרדכי יהודה פרידמן, ואת מרלן מנחם, ואת מייסון אמין חסן, ואת רב־סמל רוני ע'אנם, ואת סמל עומרי גולדין, ואת סמל יפעת גבריאלי, ואת שרי גולדשטיין, ואת אדלינה מקונה, ואת רבקה רוג'ה? איך הייתם מגדירים חבר כנסת שהטריח את עצמו לביקור אצל מי שתיווך בין ארגון טרור מלבנון לבין חברי ארגון טרור בג'נין? כמה אפשר להתעלם מהמציאות ולספר לעצמנו סיפורים?

יודעים מה? בואו נתמקד רגע בביקור התנחומים של מנסור עבאס וחבריו אצל משפחתו של פאוזי נימר. נימר, ערבי ישראלי, תושב עכו, עמד בשנות ה־60 בראש חוליית טרור שרצחה את ויקטור גואטה, את רחל ברסלר ואת חיים מניקוביץ. החוליה בפיקודו של נימר ביצעה 22 פיגועים בסך הכל. היא הניחה מטעני חבלה, בין השאר, בצמוד למבני מגורים, בסמוך למשאיות ורכבי הסעה ציבורית ועל פסי רכבת.

על נימר, שכאמור פיקד על החוליה הזו, נגזרו 27 מאסרי עולם. אחרי 16 שנה בכלא הוא השתחרר בעסקת ג'יבריל. כשהשתחרר, הפך גיבור. ב־2013 מת בעזה. כתבה של ישי פרידמן מ"מקור ראשון" מתארת את הטקס לזכרו של רוצח היהודים הזה, שאליו הזמינה את הציבור בל"ד - מפלגה ישראלית חוקית ולגיטימית. חד"ש, עוד מפלגה לגיטימית ו"מתונה", הספידה אותו כ"לוחם חופש".

רע"ם, כאמור, הגיעה לבית משפחתו כדי לנחם אותה על מותו. כן, גם מנסור עבאס היה שם, וגם איבראהים סרסור, אז יו"ר רע"ם, וגם ח"כ לשעבר עבד אל־מאלכ דהאמשה. שנה עברה, ולאזכרה במלאת שנה להילקחו מאיתנו, הגיע מס' 2 ברע"ם היום, ח"כ מאזן גנאים. גנאים שיבח את השאהיד, עמד דום לזכרו, והבהיר בדבריו ש"אין קו ירוק", שאין ערביי פנים וערביי חוץ, ושכולנו עם פלסטיני אחד.

https://www.maariv.co.il/journalists/Article-922531

https://www.makorrishon.co.il/opinion/337865/

עכשיו תגיד לי מי תמך בטרור ומי לא

גם למשותפת לא חסר

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם אחת בסדר אבל פעמיים?

זה כבר דפוס של תומך טרור.

מבין כל חברי הכנסת של רע"מ כמה הורשעו בתמיכה בטרור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני אומר שהשינוי בסגנון לא רלוונטי, ועובדתית אתה טועה, הוא כן מציג את עצמו כמי שתפס איזה מרחק אידיאולוגי מכ"ך, רק שלתפיסת יבגניפ זה לא מרחק מספיק גדול.

במה אני טועה עובדתית לא הצלחתי להבין. הדיון שלי הוא על פרשנות ועל מה זה אומר בעצם "מה ההבדל בינינו לבין הרב כהנא? שלנו פותחים מיקרופונים".

לפני 23 דקות, m3x7r3m3 כתב:

תאהב או לא תאהב את זה, הם לא מונחים שקולים.

עכשיו השאלה אם זה שינוי באמת או שהוא מסווה "מוות לערבים" תחת "מוות למחבלים", זה אולי אתה יכול לדעת מה במוח שלו, אני לא ואני לא מתיימר לנסות.

sigh

ואנחנו חוזרים במעגל אחורה. למה אני צריך לדעת מה עובר במוח שלו, ולא להסתפק ב"מה ההבדל ביניו לבין הרב כהנא? שלנו פותחים מיקרופונים" כדי להגיע למסקנה שמבחינתי הוא עדיין ימין קיצוני קרוב מפסיק לכהנא ואני לא רוצה לראות אותו בממשלה? למה אתה כל פעם מתעקש להמציא גבולות גזרה דביליים לאופן שבו "מותר" לאנשים שהם לא אתה לבנות את הדעה שלהם?

בן גביר הוא לא הדוגמא היחידה למישהו קיצוני פוליטית שהבין בשלב מסוים בקריירה שעדיף להתחבר למיינסטרים ולשנות מבפנים. זה לא כזה נדיר. 

לפני 30 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אתה מתפזר ממש יחסית למשפט אחד קצת ארוך.

תוך כדי הדיון הבנתי שאתה מצביע למישהו שמתגאה בהצלחה שלו במערכת המשפט כדי שיעשה רפורמה במערכת המשפט. אז אני תוהה עכשיו איך הוא מנצח את כל אסמולנים שם כל פעם מחדש. 

לפני 23 דקות, m3x7r3m3 כתב:

מה ימין בהם?!

אז ימין זה רק בן גביר וימינה ממנו?

שמע, זו שיטה נהדרת. באמת. קודם כל, ביי דיפולט, כולם שמאל. ולא משנה מה הם אומרים או עושים. הם שמאל. ככה זה. וכמובן שזו הפרשנות ההגיונית היחידה. כי היא שלך. ימין מתחיל בבן גביר. זה ימין מתון. ימינה ממנו יש ימין שאתה כבר לא היית מצביע לו כי הגבול בין מתון לקיצוני הוא מסתבר מאוד דק ומשאיר לך מרחב תמרון של בן אדם להצביע לו.

בעצם נראה לי אני ממחזר בדיחה שמישהו כבר פירסם פה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, Night Driver כתב:

פעם אחת בסדר אבל פעמיים?

זה כבר דפוס של תומך טרור.

מבין כל חברי הכנסת של רע"מ כמה הורשעו בתמיכה בטרור?

"

בראשית 2018 פרסם ח"כ טאהא, איש התנועה האסלאמית, פוסט הקורא לסוריה להיאבק על כיבוש רמת הגולן וכינה אותה "אדמה ערבית סורית כבושה". ב־2019 טען טאהא בפייסבוק כי הציונות היא תנועה גזענית. "מאז שהתנועה הציונית השיקה את הפרויקט הגזעני האכזרי שלה לפני יותר ממאה שנה – רצח, גירוש, הרס, אפליה, גזענות והתעללות ברברית בזכויות בעלי האדמה היו ההתנהגות הבולטת ביותר של פרויקט השנאה הזה". ב־2013 השתתף במשלחת שביקרה באום־אל־פחם את משפחת המחבלים מפיגוע "ליל הקלשונים"."
לא רק יזבק: ארכיון ההסתה של הרשימה המשותפת - מקור ראשון (makorrishon.co.il)
עכשיו בוא תסביר לי איך זה לא נחשב מבחינתך כתמיכה בטרור.
 וזאת כל הבעיה, שאת מיכאל בן ארי פוסלים, אבל אותם ואת זועבי שתקפה חיילי צה"ל על המרמרה דואגים להשאיר בכנסת, כי "דמוקרטיה".

לפני 49 דקות, SlowRide כתב:

ימין אמיתי לא יישב עם מרצ ורע"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ליכוד זה לא ימין, חרדים זה בטח לא ימין, ציונות דתית עם בנגביר הלכו יותר מדי ימינה עד שהגיעו לשמאל. אז אין ימין בכלל בצד בלי מר"צ ורע"מ.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, SlowRide כתב:

ליכוד זה לא ימין, חרדים זה בטח לא ימין, ציונות דתית עם בנגביר הלכו יותר מדי ימינה עד שהגיעו לשמאל. אז אין ימין בכלל בצד בלי מר"צ ורע"מ.

הציונות הדתית ובנגביר זה ימין מדיני, שמאל כלכלי.
הדיון פה כרגע הוא ברמה הביטחונית-מדינית, ובזה להגיד עלהציונות הדתית ביחד עם בן גביר שהם הגיעו לשמאל..  טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, יובל .מ. כתב:

בראשית 2018 פרסם ח"כ טאהא, איש התנועה האסלאמית, פוסט הקורא לסוריה להיאבק על כיבוש רמת הגולן וכינה אותה "אדמה ערבית סורית כבושה".

מה ההבדל בין זה לשתי גדות לירדן (הימנון בית"ר ומצע הליכוד)?

ב־2019 טען טאהא בפייסבוק כי הציונות היא תנועה גזענית.

תנועה שאומרת זה שלנו כי אנחנו יהודים היא גזענית בהגדרה. זה לא אומר שלהגיד שמשהו שייך רק לערבים לא גזעני באותה המידה.

"מאז שהתנועה הציונית השיקה את הפרויקט הגזעני האכזרי שלה לפני יותר ממאה שנה – רצח, גירוש, הרס, אפליה, גזענות והתעללות ברברית בזכויות בעלי האדמה היו ההתנהגות הבולטת ביותר של פרויקט השנאה הזה"

פרט ל"פרוייקט השנאה זה נכון וזה נכון כמעט לכל מדינה בעולם. ככה מדינות קמות.

. ב־2013 השתתף במשלחת שביקרה באום־אל־פחם את משפחת המחבלים מפיגוע "ליל הקלשונים"."

במה זה שונה מהקמת אנדרטא לברוך גולדשטיין?

לא רק יזבק: ארכיון ההסתה של הרשימה המשותפת - מקור ראשון (makorrishon.co.il)
עכשיו בוא תסביר לי איך זה לא נחשב מבחינתך כתמיכה בטרור.
 וזאת כל הבעיה, שאת מיכאל בן ארי פוסלים, אבל אותם ואת זועבי שתקפה חיילי צה"ל על המרמרה דואגים להשאיר בכנסת, כי "דמוקרטיה".

זועבי היתה צריכה להיות בכלא. הבעיה היא שמערכת החוק עובדת על הוכחות מעל לספק סביר וכנראה שלא הצליחו לעלות מעליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, Night Driver כתב:

מה ההבדל בין זה לשתי גדות לירדן (הימנון בית"ר ומצע הליכוד)?

" בגידה במובנה הרחב וההיסטורי היא הפרת חובת האמונים של אדם לעמו, למולדתו ולמדינתו וסיועו לאויב במאבקו כנגד מדינת האם של הבוגד, בימי מלחמה או בעת עימות קשה בימי שלום (כדוגמת המלחמה הקרה), או בעת סכסוך מזוין ופעולות איבה שאינם בגדר מלחמה מלאה."

לפני 9 דקות, Night Driver כתב:

במה זה שונה מהקמת אנדרטא לברוך גולדשטיין?

חברי כנסת יהודים תמכו בהקמת האנדרטה?

לפני 10 דקות, Night Driver כתב:

פרט ל"פרוייקט השנאה זה נכון וזה נכון כמעט לכל מדינה בעולם. ככה מדינות קמות.

לפני 10 דקות, Night Driver כתב:

תנועה שאומרת זה שלנו כי אנחנו יהודים היא גזענית בהגדרה. זה לא אומר שלהגיד שמשהו שייך רק לערבים לא גזעני באותה המידה.

אין בעיה שתהיה נגד זה מהצד היהודי, אבל אסביר את זה בצורה פשוטה - בצלאל סמוטריץ, בן גביר ושאר הרבנים לא ירוצו למפעל של נהג לילה עם קלאצ'ניקוב כדי לירות בו. אחרי שהאחים המוסלמים יסיימו להשתלט פה.. בוא נגיד, במקום לארגן לעובדים שלך מזומן לחג, תבנה להם ממ"ד.

לפני 31 דקות, פינדר כתב:

מיהו ביביסט?

מוצג #12977:

1676589485_ScreenShot2022-07-18at13_51_42.thumb.png.5ff88e15760f8049dac9da2f1bdcfad7.png

זהו, הוכחת שכל הליכוד הם ביביסטים.
איזה שיח רדוד. אין לכם טיעונים נורמליים כבר.

אם הייתם מדברים על הרמי בן יהודה הזה והחיבוק שהוא קיבל מהלוזרים של הליכוד הייתי אפילו מחזק אותכם, אבל בואו נתעסק בשרשרת מסכנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, יובל .מ. כתב:

אם הייתם מדברים על הרמי בן יהודה הזה והחיבוק שהוא קיבל מהלוזרים של הליכוד הייתי אפילו מחזק אותכם, אבל בואו נתעסק בשרשרת מסכנה.

לא אהבת? למה ככה? אומר לסמולנים את האמת דוגרי בפנים

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...