Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

לפני שעתיים, Michaelr כתב:

חברה אתם סתם מפתחים פה תיאוריות מורכבות מדי לגבי אורות המצוקה שלו. 

הוא לא היה במצוקה וכל האורות שלו עובדים, היה בעצירה בצד הכביש כנראה כדי לקחת/להוריד מישהו/משהו, יכול להיות שהוא אותת שמאלה גם לפני ההדחפות אבל בגלל אורות המצוקה שהוא שכח לכבות לא היה איתות. בכל מקרה הוא נדחף לי לנתיב במהירות נמוכה מדי לכביש וגרם לבלימה חזקה. 

הדחפויות כאלה לא נדירות בארץ אבל התנועה של "תמתין תמתין" היא הדבר הכי מעצבן בסיטואציה, במקום לבקש סליחה (או לא לעשות כלום) הבן אדם חושב שיש לו איזה פריוילגיה על הכביש ומותר לו לומר לך "תמתין" אחרי שהוא חותך וגורם לבלימה חזקה. 

לא יכול היה להיאמר בצורה יותר מדויקת.

אני נוסע שם כל יום ומכיר את השכונה היטב. לרוב עוצרים שם אנשים דתיים לאסוף/להוריד את ילדיהם וחבריהם ואז פונים שמאלה לשעריה או מסתובבים ברמזור לעלות חזרה ל-471/להמשיך ל-40. בקיצור, עצר בכביש להוריד מישהו, שכח לכבות את אורות המצוקה, וכמו כל ישראלי חסר מודעות עוד דופק "רגע רגע" עם היד, למרות שהוא מסכן את כל התנועה במהלך שלו.

רוצה להשתלב? תשתלב. אל תיסע על 20 קמ"ש, בטח כשמשמאלך מגיחה תנועה מכביש בין עירוני שהמהירות המותרת בו היא 90 קמ"ש.

עם כל הצער בהכללות, ובהתחשב המיקום והרכב, אני מהמר שהוא דתי חסר מודעות שגר בשעריה ואני נתקל בכאלו יום יום - אנשים שהם מכת מדינה. הייתי פוסל את רשיונו על סעיף "מהירות בלתי סבירה" שהיא עבירה מסכנת חיים מבלי לחשוב פעמיים.

עריכה אחרונה על ידי Fraysa
  • אהבתי 3
  • רעיון גרוע 1

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, eyalkar כתב:

מניסיון שלי, באם אתה נוהג למשל בגרמניה במהירות 220 קמ"ש
ורואה רכב במהירות נמוכה משלך רק מאותת (אוטומט של 3 איתותים)
על כך שבכוונתו לעבור לנתיב שלך,
מיד הייתה מאט ומאפשר לנהג שאיטי ממך להשתלב במסלול שלך ללא צפירה ואיתות באורות.
זה רק עניין של חינוך לנהיגה סבלנית שגם תייר מזדמן מתרגל אליה במהירות. 

מניסיון שלי נהג שמאותת באוטובאן ממתין בסבלנות לראות שהנהג המהיר אכן האט ואפשר לו להשתלב ואילו הנהג המצולם, כמו רבים בישראל, רואה באיתות אמירה ולא בקשה. זכות קדימה מקבלים ולא לוקחים, גם בישראל וגם באוטובאן, ועל כן ברגע שמדליקים איתות יש להסתכל במראה, לראות שהנהג המהיר אכן האט ורק אז להשתלב. גם באוטובאן לא כולם מאטים לכל נהג ואין עם זה שום בעיה ובטח שרכב שנוסע 220 לא בולם ל-80 כדי לאפשר ליאריס הרנדומלית לעקוף. אלו אגדות. מה שכן, היאריס מסתכל במראה ועל האף האיתות ממתין בסבלנות ולא "בודק גבולות" כמו נהגים ישראלים שמתחילים להדחף תוך כדי הסתכלות במראה לראות אם הנהג השני בולם. מה שנקרא עקיפה ים-תיכונית. לא רק זה, אלא שהאדון בסרטון נוסע עם אורות מצוקה, ללא איתות תואם ובמהירות אשר לחלוטין לא תואמת את הסביבה. יש כאן נהג אחד מסוכן בסיטואציה וזה לא מעלה הסרטון.

מה שכן, היה ברור מקילומטר שהוא הולך להשתלב וחבל על העצבים של הצפירה. לא היה שום סיכוי שהאדון הזה מסתכל במראות וזה נראה מקילומטר. ניתן היה לעקוף אותו פשוט ולהימנע מכל הסיטואציה. 

לפני 22 שעות, kfirg כתב:

הנה עוד מטורף

סחתיין על העירנות. הסרטון הזה הוא דוגמה מצוינת איך סיטואציה מאוד מסוכנת הופכת לסיטואציה לא מסוכנת בעליל כאשר מתרגלים לנהוג עם הרגלים נכונים. לבחון כל צומת באור ירוק, מכל כיוון. גם אני תמיד מסתכל וגם אני מאט כשאני מגיע בהתקרבות. הרגל פשוט שבמקרה של אחד לכמה אלפים יכול להציל חיים, והנה הדוגמה לכך. שאפו!

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.
  • אהבתי 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, Michaelr כתב:

התנועה של "תמתין תמתין" היא הדבר הכי מעצבן בסיטואציה 

בדיוק השבוע מישהו לא עצר בעצור ואז בא אלי בטענה "למה אתה נדחף?"

צומת T ליד קיבוץ נחשונים, איפה השער של הקיבוץ (אני נכנס לקיבוץ עם משאית הוא יוצא עם רכב הסעות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהירות- מתאבד לפנייך!!!

אני נוסע כחוק בנתיב תחבורה ציבורית (+2).

הנהג בסרטון נצמד אליי מאחורה.

בשניה שעברתי את הרכב בנתיב השמאלי, הוא יצא לעקיפה וכמעט הוריד אותי מהכביש. 

המשיך לזגזג בין רכבים.

פסיכופת מתאבד זה מה שהוא.

הלב לשניה ירד לתחתונים כי כבר ראיתי את ההתנגשות.

את האיחולים ממני אליו השאיר לעצמי.

חבל שאין לעשות משהו כנגד מתאבדים כאלה. 

עריכה אחרונה על ידי rsm130d
  • אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, _slayer_ כתב:

עומד באמצע:

אה, ראש העין

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, הסיטואציה הבאה הותירה אותי ספיצ'לס, כ"כ ספיצ'לס שאני פשוט שותק במהלך הסרטון, מעכל את מה שקורה, שולח את האצבע לכפתור שמירת הסרטון ורק מחכה לרגע בו אגיע הביתה לשתף את התרחיש.

מה שקורה הוא שהאינטיליגנטית במגאן השבורה מתפרצת לצומת (יש לה תמרור מתן זכות קדימה) עם 3/4 רכב, תוך כדי שראשה מופנה ימינה מבלי בכלל לטרוח להסתכל לכיוון התנועה בדרך החוצה (לא ממש ברור בסרטון). אני לא הופתעתי כלל והגעתי לכדי עצירה מלאה (לא ממש היתה לי ברירה), מבלי לצפור אפילו (מה שכ"כ, אבל כ"כ היה מתבקש).

ואז מגיע הרגע הבא - הגברת בתגובה נזכרת לסובב את הראש לכיווני, החליטה שהגחתי במהירות גבוהה מדי (יש נתון מהירות שמתקבל מה GPS במצלמה, גוד פורביד) ועוד מוסיפה תנועות ידיים. יתכן שמדובר בריאקציה שהופיעה כתוצאה מכך שהיא הופתעה לראות אותי (מעניין למה, הכי קל לוודא שאין תנועה עם כל האוטו במקום עם הראש) או שהיא פשוט... 🤯

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
  • אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקרה טיפוסי - אדם שלא מכיר חוקי תנוע בסיסיים, אל תתרגש לא שווה את האנרגיה.

לפני 7 שעות, Fraysa כתב:

בן אדם שקונה קורולה לבנה, למה זה לא מפתיע שהוא בן ****.

אפשר הסבר?

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 44 דקות, ALÞћÃ כתב:

טוב, הסיטואציה הבאה הותירה אותי ספיצ'לס, כ"כ ספיצ'לס שאני פשוט שותק במהלך הסרטון, מעכל את מה שקורה, שולח את האצבע לכפתור שמירת הסרטון ורק מחכה לרגע בו אגיע הביתה לשתף את התרחיש.

מה שקורה הוא שהאינטיליגנטית במגאן השבורה מתפרצת לצומת (יש לה תמרור מתן זכות קדימה) עם 3/4 רכב, תוך כדי שראשה מופנה ימינה מבלי בכלל לטרוח להסתכל לכיוון התנועה בדרך החוצה (לא ממש ברור בסרטון). אני לא הופתעתי כלל והגעתי לכדי עצירה מלאה (לא ממש היתה לי ברירה), מבלי לצפור אפילו (מה שכ"כ, אבל כ"כ היה מתבקש).

ואז מגיע הרגע הבא - הגברת בתגובה נזכרת לסובב את הראש לכיווני, החליטה שהגחתי במהירות גבוהה מדי (יש נתון מהירות שמתקבל מה GPS במצלמה, גוד פורביד) ועוד מוסיפה תנועות ידיים. יתכן שמדובר בריאקציה שהופיעה כתוצאה מכך שהיא הופתעה לראות אותי (מעניין למה, הכי קל לוודא שאין תנועה עם כל האוטו במקום עם הראש) או שהיא פשוט... 🤯

שמע איזה כיף לך שזאת סיטואציה שהשאירה אותך בלי מילים, אני לא נוסע הרבה אבל נתקלתי בנהגים הזויים.

חותכים נתיבים במהירות ובלי להסתכל, לא עוצרים בעצור וכמעט מעיפים הולכי רגל..
פעם אחת מישהו חתך אותי, חסם אותי וחשב שאני מישהו אחר ובא לריב איתי.. הוא התקרב לרכב וזיהה שזה לא מי שהוא מחפש, אמר סליחה ונסע חחח

טירוף מה שקורה היום.

עריכה אחרונה על ידי Tom777

MAZDA 3 SPIRIT 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרוב המוחלט של הנהגים בצומת הזה (שהוא אכן בעייתי עם חרא של ששדה ראיה) כשמתפרצים לצומת מתנצלים על טעותם, לא באים בטענות לנהג בדרך החוצה. אני נתקל בזה על בסיס יומיומי, בתגובה שלה - לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, ALÞћÃ כתב:

הרוב המוחלט של הנהגים בצומת הזה (שהוא אכן בעייתי עם חרא של ששדה ראיה) כשמתפרצים לצומת מתנצלים על טעותם, לא באים בטענות לנהג בדרך החוצה. אני נתקל בזה על בסיס יומיומי, בתגובה שלה - לא.

דומה לאדון בסרטון ששלחתי פה לפני יומיים שבא בטענות אחרי שחתך אותי וגרם לי לבלום.

כנראה היא מאלה שכל הילדות שלהם שמעו "מי נסיך/ה של אמא?", או שהיא האמא...

יש יותר מדי כאלה במדינה והתופעה רק מתגברת משנה לשנה.

• אהבתי 1
  • מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע שעבר מישהו עם רכב הסעות קפץ שתי מטר אחרי הקו עצירה של ה"עצור", נכנס לתוך צומת T בזמן שאני פונה עם המשאית ואומר לי "למה אתה נדחף???"

אמרתי לו "יש לך פה עצור גבר".

התעלם, השתחל ליד העגלה שלי והתחפף

בכניסה לקיבוץ נחשונים על 444 ליד 471, בכיכר ימינה ושמאלה לשער כניסה (זה המסלול שלי, ההוא בדיוק יצא מנחשונים)

כבר אין לי כוח להתעצבן על הדברים האלה, זה קורה כל כך הרבה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...